reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

ech dobrze jest się pośmiać :-D
Mój M nie jest aż taki dowcipny choć czasem nie powiem, jak trzeba żartem sypnie ;-)U nas w związku to ja jestem tym pozytywnym roztrzepańcem.
Wiecie, czuje ze sie znów nie udało. Brzuch mnie boli jak w zeszłym cyklu, jakby na @ :-( Dziś 22dc i w zeszłym cyklu też odnotowałam to w tym samym dniu. Szajse :-(
 
reklama
agamemnon, nie bądź źle nastawiona do tego. Może akurat to nie objawy na @. Z całego serca Tobie życzę, aby to była fasolka :* Ja dzisiaj mam 23 dc :)

centka, haha! Ten Twój mąż niezły jest :D Jestem ciekawa zachowania mojego i Twojego jakby się kiedyś razem spotkali :D Mój to też potrafi coś powiedzieć, że kapcie spadają z nóg :D Pokaż mi te swoje inaczej seksowne piżamki :-D

Babeczki, co macie dzisiaj na obiadek? Ja zrobiła sos z piersi kurczaka, ryż zaraz się ugotuje i do tego pomidorek w śmietanie :D <mniam>
 
Malusiolka ech tak bardzo boję się myśleć pozytywnie, że nie myslę :-(
Na obiad zrobiłam dzisiaj na szybko zupe jarzynową. Nie chce mi się dla samej siebie gotowac ale dobrze jest zjeść coś ciepłego wiec mam ja tez i na jutro :happy:
 
mamoTomeczka to oby to ze zmęczenia faktycznie.
Ja mam bardzo paskudną pogode i ciśnienie niskie więc sama bym sie walnęła w wyrko ale musze zaraz jechac po syna, a on to raczej nie ma szans zeby się walnął po przybyciu do domu.
Nie wiem co dzisiaj robić. Chyba ciastolina pójdzie w ruch.
 
Starających się: 58
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17
VI' 2014
paulinka88 II,mycha05 II,Abezela II,Asica86 II,biedroneczka II,Cyntia85 II,bluecaat II, ewka II, Mar-chew II
Czekamy na potwierdz.:
ysmena - @ 25.09
starduscik - @ 27.09
waiting4beans - @ 29.09
CarpeDiem - @ 29.09
Joaro - @ 1.10
lamorela - @ 8.10 4 cs
Gofka - @ 8.10
GosiaDr - @ 11.10
tamaguczi - @ 11.10
Ludzik - @ 12.10 12 cs
Październik 2013
natkusia - @ 15.10
1cs
Grzankaa - @ 15.10
basik - @ 15-16.10
Mimimoo - @ 16.10
mikaaa - @ 16.10 1cs
maja35 - @ 17.10
Arcala - @ 17.10
tekla23 - @ 18.10
wanda_23 - @ 19.10
Kropka10 - @ 20.10

Piaska - @ 21.10
26cs
susel - @ 21.10
7cs
zeberka89 - @ 21.10 2cs
aureolcia - @ 21-24.10
agamemnon - @ 24.10
2cs
Agaawa - @ 24.10
mychunia

malusiolka
2cs
Madzia&Lena
dzikuska
Amaliee
agniecha83 - @ 26.10
kobietka22 - @ 27.10
1cs
fox - @ 27.10
7cs
Ritta - @ 28.10
1cs
Gochson - @ 28.10
kalisia - @ 30.10
Conti - @ 31.10
23cs
missiiss1301
wikki
1cs
augustynka 2cs
ookatkaoo1993
Listopad
emkacafe - @ 1.11
mamaTomeczka - @ 2.11
iwo - @ 2.11
leemonca - @ 3.11 5cs
Kinia1 - @ 05.11 2cs
kontra - @ 6.11 2cs
julia0903 - @ 6.11
emalia82 - @ 8.11 18cs
malena100 - @ 09.11
Macadamia 3cs
watpliwosci3 - @ 14.11 5cs
Phoebe - 2cs
Andzia15
6cs
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, Lothien, madziakowalik, ann_art, Nuuuśka, Sandra_best, black_tea, centka80, labell, Dominikak86, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, benfica, hania$, doska1, poziomk@, malponea

na razie nie daję siebie do poczekalni choć mam złe przeczucia

ja mam w lodówce świeże grzybki na sos i krokiety
 
Ostatnia edycja:
iwo, Gochson, tak jestem zadowolona, w pakiecie mam tego sporo, więc na pewno finansowo zaoszczędzimy korzystając z tego. Bo jak bym miała być badana n nfz to bym chyba na głowę dostała.

mamaTomeczka , wiem,że nie zawsze musi być tak samo, ale mam nadzieję, że w końcu wróci wszystko do normy i będzie okej:) a co do kołderki to u Nas jest tak samo, mamy jedną dużą, ale zawsze gdzieś pod ręką są jakieś koce, bo ja zmarzluch jestem, ale śpiący w piżamce, która raczej nie grzeje, ale czasem w wełnianych skarpetach:) i kołderka musi być gruba:)

a i mnie przerzućcie do poczekalni, bo sama nie wiem co jak kiedy:)

a na obiad kotleciki niespodzianką, tzn z serem i suszonymi pomidorami w środku:) i na jutro kupiłam all na fasolkę po bretońsku:)
 
Ostatnia edycja:
Grzankaa zadałaś moje ulubione pytanie, bo ja nic nigdy nie robię według przepisu:) ale dziś np jest to ze schaby, rozbiłam kotlety, posmarowałam je w środku pastą paprykową, położyłam serek jaki był w lodówce i dołożyłam pomidory suszone i zawinęłam jak zrazy:), a jak moj M już będzie wracał to obtoczę w jajku i bułce tartej i usmażę:) robiłam też wersję z piersi z kurczaka i z mozzarella i pomidorami (bez pasty i wtedy normalnie przyprawiałam pieprz sól, zioła):)
 
reklama
Do góry