reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

centka, nie pisz tak o sobie ;/ Ty jesteś mądra kobieta :* Nie napisałam o terminie, bo mi wypadło z głowy. Następny we wtorek na 10-tą rano. M weźmie w pracy wolne. Dużo osób mówi, że te testy głupie. Po co zmieniali testy, jak z tamtymi było lepiej. Eh.. co im to daje? Więcej kasy. Niech sobie nie myślą. Ja zacznę od jutra ostro naukę i nie dam im więcej zarobić. Po moim trupie dostaną kolejne 30 zł. Taka figa z makiem 7EudU1I.jpg

Grzaneczko, mam taką nadzieje :*

Teraz idę dziewczynki kąpać, karmić i kłaść spać. Później jeszcze napiszę do Was.
 

Załączniki

  • 7EudU1I.jpg
    7EudU1I.jpg
    3 KB · Wyświetleń: 18
reklama
uffff :-) Witam się wieczornie. To był kolejny męczący dzień. W pracy wciąż bez zastępcy :eek: więc tak naprawdę ciągnę dwa etaty) wciąż mam wrażenie, że nawarstwiają mi zajęcia, choć w większości ogarniam je na bieżąco.
Po pracy wybrałam się do kilku sklepów w poszukiwaniu butów na jesień/zimę :szok: Wpadły mi w oko dwie pary, ale teraz pomysł musi nabrać mocy prawnej, potem szybki obiad, praca w ogródku :baffled: (wykopać cebule, inne posadzić, zacząć uprzątać letni bałagan), potem wyszłam pobiegać.........ale mnie się dziś nie chciało :baffled: Ale zaliczyłam 7 km...szybki prysznic i podczas kąpieli myślałam, że padnę... Dzwonił mój Małż....dzwonił i dzwonił.....w drzwiach łazienki leżała Kora (pies)...która w końcu się zniecierpliwiła i zaczęła wyć.... pomyślałam sobie, że chyba trzyma z moim Małżem....że mnie tak pogania :rofl2:

Teraz usiadłam z dzbankiem herbaty z miodem i limonką, musem malinowo-truskawkowym i zabieram się za czytanie
szukam co tam u Malusiolki :tak:

mikaaa - sztama :yes:... Ja Tobie, a w zasadzie Wam, również życzę powodzenia i szybkiego ujrzenia II na teście ;-)

mamaTomeczka
- nie ma to jak poprawić sobie nastrój czymś nowym. A nowa fryzurka cieszy tym bardziej... Ja w ubiegłym tygodniu zaliczyłam odświeżenie czuprynki i już się umówiłam na listopad....bo zawsze zapomnę i potem się wkurzam że włosy mi się nie układają

mychunia
- chyba najlepiej będzie sprawdzić czy wszystko jest ok. Czasem stres związany ze staraniami powoduje zaburzenia. Mam nadzieję, że to nic poważnego

nadzieja210
- witaj. Przygarniemy, będzie Ci u nas wesoło. Powodzenia, obyś długo nie zagrzała u nas miejsca, tylko szybko przeniosła się na lipcówki.

Gochson - masz więc pewność, że jesteście w stanie spłodzić dzieciątko. To co się wydarzyło - tak miało być. Czasem Matka Natura wie lepiej od nas co robi.

kobietka
- najlepiej skonsultować z lekarzem. Ja nie mam ósemek ( i mam nadzieję że już nie wyjdą). Od razu spytaj, czy znieczulenie (jest miejscowe) może zaszkodzić w przypadku wczesnej ciąży. Z tego co wiem dentyści mają jakieś specjalne zastrzyki. Już doczytała resztę - nie masz szczęścia. A do jakiego wieku mogą rosnąć te ósemki???

okatko (można tak skrótem do Ciebie pisać??) - piękna z Was para.

julia - rozumiem Twój lęk. Też bałabym się stosować sterydy gdybym straciła dziecko. Trzymaj się. Co do zdjęc i firmy - ja nic nie słyszałam. Idź, może coś fajnego z tego będzie. Tylko bądź ostrożna. Czasem pod takimi sprawami kryją się oszuści. A skąd miała Twój numer??

Abezela - dzięki. Trzymaj się zdrowo. Fluidek złapany :-D

wątpliwości - bardzo mi przykro. Trzymaj się Kochana. Następny cykl będzie Wasz :tak:

Ludzik - robisz sama badania czy ze skierowania (pewnie pisałaś, ale zapomniałam :zawstydzona/y:)

Malusiolka NIGDY WIĘCEJ NIE MÓW, ŻE JESTEŚ GŁUPIA!!! NIGDY!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Bo nawet jak będziesz w ciąży to Ci kopa zapalę.... testy sa popiepszone i to nie Twoja wina. Ja praktykę zdwałam z 6 razy ( a z 6 razy nie pojechałam na opłacony egzamin) a teraz śmigam autkiem i Ty też będziesz




My musimy świadomie przytulać się, bo gdybyśmy postawili tylko na spontan, to byłoby jak wczęsniej. Seks raz na miesiąc....to są niestety minusy (chyba jedyne) bycia tak aktywnym fizycznie. Po prostu padamy jak muchy jak tylko w zasięgu wzroku pojawiają się nasze poduszki. Mam nadzieję, że dziś doczekam na męża - wraca o 22. Obiecałam, że go dziś przywitam jak mnie natura stworzyła. Tak samo, go dziś pożegnałam, bo wyszedł z domu jak ja akurat się ubierałam do pracy :-)
 
No hej :zawstydzona/y: Jakas fasolka dzisiaj jest?
nie dam rady poczytac was, wybaczcie, ale widze ze malusiolka nie zdalas? Tak jak ktoras napisala za 3 razem napewno sie uda! Wszyscy mowia ze te testy zrypane sa masakrycznie, ja sie ciesze ze 6 lat temu zdawalam to prawko...
Dzisiaj pierwszy dzien pracy i jestem wkurzona, na wspolpracownika mamy wyprzedawac tel. Z konczacym sie terminem , udaloby sie gdyby ten osiol nie zapropońowal innego tel. Myslalam ze go zabije. Wnerwiona jestem, jeszczebten system to dla mnie czarna magia. Nie wiem czy zdolam to pojac....

A jakbym zaszla w ciaze na okresie probnym? Ktoras cos wie czy przedluzyli by mi umowe na l4 do konca porodu i czy by mi macierzynski chociaz ze 9 miesiecy platne przyslugiwal? W czwartek ide do gina, okres sie skonczyl pije ziola i zaluje ze clo nie wzielam... Jestem podenerwowana i dzisiaj o malo sie nie zwolnilam :zawstydzona/y:
 
a co do 8 to na pocieszenie Ci napiszę, że mi wychodziły 4 naraz po kawałku :szok: już 1 nie mam 3 zostały :-)

jak tylko przestane krwawic lece do ginekolga ale sie bardzo boje bo to nienormalne
 
Ostatnia edycja:
Mississ - jesli okres próbny jest dłuzszy niż m-c to muszą przedłuzyć umowę do dnia porodu, niestety nie wiem czy macierzyński się wtedy należy... mi w pierwszej ciązy umowa skończyła się na macierzyńskim to do końca macierzynski wypłacał ZUS a potem jeszcze 6m-cy zasiłku miałam
 
malusiolka no co za złośliwość losu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zdasz następnym razem, musowo :happy: a debile, za przeproszeniem, jeżdżą i zabijają ludzi - kilka dni temu u mnie w Łodzi jakiś ku...as jechał po alko, miał ponad 2 promile i na pasach potrącił śmiertelnie babcię z 10-letnim wnuczkiem. I TYLKO 12 lat mu grozi :ninja2: ja bym na miejscu facetowi łeb ukręciła :wściekła/y:

wątpliwości :zawstydzona/y: przytulam :-( kiedyś nadejdzie TEN DZIEŃ i zamiast @ będą II :happy:

julia to miłe z propozycją dla córci, ale rzeczywiście - bądź czujna. Moja koleżanka dostała podobną propozycję, miała reklamować szampony do włosów, zapłaciła 300 PLN za portfolio i na tym się skończyło. Nie można generalizować, ale niestety - takie czasy :no:
 
Leemoncia, eh.. nie wiem co mam o sobie myśleć. Przecież umiem, a głupie błędy robię ;/ Sorki, że tak napiszę, ale głupki z mojej dawnej klasy (gamonie), które z ledwością zdawały do następnej klasy za 1/2 razem zdały teorię, a ja nie potrafię. Coś musi być ze mną nie tak. Moja siostra teraz dzwoniła i powiedziała żebym pogadała ze znajomy, który w szczecinie jest egzaminatorem i może na praktyce mi się uda za 1 razem :-D Jak nie będę mieć wyjścia zadzwonię do niego :D Jesteś Kochana :*

Miss, tak nie udało mi się. Ale dziękuję :* Grzaneczka też pisała, że do 3 razy sztuka. A co do Twojego pytania, to na okresie próbnym, to masz tylko do końca umowy (tak mi się wydaje). Najlepiej będzie jak powiesz im o ciąży dopiero jak przedłużą Tobie umowę. Jak się dowiedzą o Twojej ciąży, to po okresie próbnym bez żadnych skrupułów mogę nie przedłużyć umowy. Wiem, że to będzie oszustwo z Twojej strony, ale jak chce się mieć pieniążki w ciąży i w czasie macierzyństwa, to trzeba kombinować. Inaczej nawet macierzyński nie przysługuje Tobie. Trzymam mocno &&&&& :*

centka, ja po wieczornym przytulanku raczej rano nie dałabym razy jeszcze raz :D Wolę co 2/3 dzień wtedy więcej przyjemności odczuwam :) Jak się uda To dzisiaj też będzie, tylko że dziewczynki muszą szybko iść spać :p A co do 8-mek to mam wszystkie 4-ry. Masakra była jak mi wychodziły. Jak mi się wyżynały, to akurat byłam w Oliwką w ciąży i codziennie byłam na pogotowiu, bo nie wytrzymywałam tego bólu ;/

Grzaneczko, trzymam mocno &&&&& oby ten cykl był owocny :*:*

mychunia, nie musisz iść do poczekalni. Zaraz i tak idziesz do lekarza wtedy dziewczyny przepiszą Ciebie na inny miesiąc :) Kolejny cykl jest Twój :*

Cyntia, jak tam? Nie masz już beżowych plamień?

natkusia, &&&&& za II kreseczki :*

lamorelka, skoro dopiero co owu to jest wielka szansa na II kreseczki w tym cyklu :):*

wątpliwosc, ludzik, kolejny cykl Wasz dziewczynki :*

iwo Kochana
, staraj się edytować swój post, bo ciężko nie ma sensu pisać dwóch postów pod rząd :)

benfica, i niby dlatego testy są takie trudne, aby idioci tak szybko nie jeździli. Ale nie wierzę, że przez takie testy ktoś zmądrzeje. Nie da się z dnia nadzień z głupka zrobić super mądrego. To musiałby być cud.
 
reklama
malusiolka nie ważne czy się ma dr przed nazwiskiem czy się skończyło podstawówkę - debili nie brakuje wśród takich i takich niestety... i też nie wierzę, że trudniejsze egzaminy spowodują, że kierowcy będą bardziej odpowiedzialni :no:
 
Do góry