reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Leemonca
user-online.png
generalnie to mam abonament w Luxmedzie i chodzę do ginekologa i on mi daje badania do zrobienia. nie chcę sama chodzić i sobie wymyślać, wolę żeby to miało ręce i nogi. więc zdaję się na lekarza. i tam nie płacę za nic na razie, wiec korzystam.

Malusiolka będzie dobrze:) kolejny raz Twój:)

Ja już dziewczyny powoli nie wierzę, że uda się naturalnie. ale też może dziś mam taki nastrój. Tylko wolałabym wiedzieć co jest nie tak.

A generalnie, jak na dzien pierwszy okresu to dziś nastrój nie najgorszy, byłam w teatrze i złamałam swoje postanowienie i przed chwilą były chipsy i piwo. Wiem nie powinnam, bo to nie wpływa najlepiej na organizm i trzeba dbać cały czas. Dziś mam to w d...pie:)

 
reklama
Dziewczyny, potrzebny dla Malusiolki szaman, ale nie nasz ciążowy (choć ten też) trzeba jakiegoś szamaniego kierowcę znaleźć! Odtańczy swój taniec, zahipnotyzuje system i da jej normalne pytania! Malusiolka, pamiętaj nie rób mojego błędu, się wkurzyłam zdając po raz 3 teorię i olałam to. Teraz zaczynam powoli żałować.
mamaTomaczka twój przynajmniej zauważył różnicę! Mój kiedyś wrócił do domu, po po fryzjerze, włosy dość radykalnie obcięte, kompletnie inny kolor ja prze szczęśliwa, a on? Ooooo wymyłaś się? Inna sytuacja, jestem u fryzjera z farbą na głowie, oprócz mnie jeszcze z 5 kobiet w wieku około 50 lat. Wtedy jeszcze narzeczony wchodzi, rozgląda się i wychodzi. Po trzech minutach znowu wchodzi, rozgląda się i pyta: Marta jesteś tu?
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka, nie poddawaj się, na pewno nie rezygnuj, walcz do końca, a zdasz :-)
Jeden mały punkcik, głupia to Ty na pewno nie jesteś, ja ostatnio z ciekawości robiłam testy (prawka nie mam) wyszło że jestem taki tłumok że gdyby komputer mógł to by mi wykrzyczał " Ty Deb*lu " ... szok, a Tobie następnym razem się uda. &&&&&&

Julia0903
jak dla mnie to możesz iść na tą rozmowe, zobaczysz co jest, zanim zaczną robić zdjęcia zapytaj się w czym oni dokładniej robią (reklamy, bilbordy czy coś) jakieś swoje dokumenty na pewno będą mieć to też poproś, czy chociażby jakiś hmm tak jakby arkusz reklamowy związany z ich firmą (typu ulotki, książeczki informacyjne) poproś o umowę do przeczytania, jeżeli czegoś nie zrozumiesz pytaj się, niech wszystko będzie dla Ciebie jasne i przejrzyste.

Missiiss
, ja wychodzę z założenia że jeżeli w pracy nie czuję się dobrze, zła jest atmosfera, pracownicy jacyś nie teges to po co tam siedzieć? wiem czasami szuka się pracy i szuka i znależć nie można odpowiedniej, ale stwierdzam że dla chcącego nic trudnego zwłaszcza w dużych miastach więc jak źle się w niej czujesz to zrezygnuj.
Czasami nie myślcie że jestem dziwna, po prostu kiedyś mi ktoś powiedział że jeżeli w grupie bądź atmosfera w pracy sama w sobie jest do du*y to i tak nic z mojej ciężkiej pracy nie wyjdzie, bo już psychicznie człowiek źle się czuje i to przenosi się na zewnątrz.


A teraz, dziewczyny jest stres...
WP_20131016_003.jpg

No nie wierzę, wstałam przed 2 w nocy zrobić siusiu a że kupiłam test to wzięłam go i siknęłam, zdziwiłam się tak nagle wyskoczyły mi II. Boję się ale i cieszę się, mam taki mętlik w głowie. A dzisiaj jeszcze synuś po kąpieli powiedział żebym urodziła mu braciszka... normalnie ryczeć mi się chcę...
 

Załączniki

  • WP_20131016_003.jpg
    WP_20131016_003.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
Witam porannie... Ostatnio w ogóle spać nie mogę. Chyba z przejęcia!! Zrobiłam właśnie 2 testy. Na allegrowym kreska chyba ciemniejsza niż wczoraj a na aptecznym bledzioch

EDIT: Wklejam zdjęcie - na górze apteczny na dole allegrowy

20131016_045602.jpg

Mimimoo
gratuluję! :-D
 

Załączniki

  • 20131016_045602.jpg
    20131016_045602.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 64
Ostatnia edycja:
Dziewczyny poradźcie... dziś u mnie 11 dpo - czy to nie za wcześnie na betę? A jak nie za wcześnie to mam inne pytanie. Otóż - na betę mogłabym iść dopiero jutro bo dziś nie mam jak. Powtórzyć będę mogla dopiero w poniedziałek, czyli nie po zalecanych 48 godz, a aż 96 godz - bo w mojej miejscowości labu w sobotę i w niedzielę jest nieczynne. I nie wiem czy iść jutro czy poczekać do przyszłego tygodnia i iść w poniedziałek i środę... (No chyba, że udało by mi się dziś jakoś zrobić w miejscowości w której pracuję, tylko musiałabym 2 razy się wyrwać dziś z pracy na pobranie i po wynik... i wtedy w piątek też może by mi się udało wyrwać w ciągu dnia z pracy i powtórzyć :confused:) Fluidki prześlę jak zobaczę pozytywną betę... bo do mnie to jeszcze nie dociera. Nie mogę uwierzyć...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tekla, mimmimo
piekne testy gratulacje ! :-)

A ja pol nocy nie spalam i jak juz od 20 min powinnam byc na nogach tak leze w lozku i zastanawiam sie czy zadzwonic do niej i powiedziec ze rezygnuje czy nie ehh dola mam, maz mnie nawet nie raczy wesprzec...
 
Do góry