reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Malusiolka no właśnie... my tutaj oczekujemy wieści. ;)

Ja po pracy pojechałam po testy apteczne, a że były w dobrej cenie (6 zł / szt :szok:) to kupiłam 3. Jeden oczywiście od razu zużyłam .... i ..... po całym dniu, picia i sikania co chwile - jest bledzioch (taki jak rano na testach allegrowych)
 
Dobra jestem. I dziękuję Wam za trzymane kciuki, ale niestety wynik negatywny z punktami 67 ;( Znowu zabrakło mi jednego punktu. Idzie się załamać. Ale nie poddam się będę podchodzić do egzaminu, aż do skutku. Dzisiaj z dziewczynami rozmawiałam, to większość z nich za 4/5 razem, a nawet 10/17 razem zdały teorię, a praktyki już 2/3 raz nie zdały, bo egzaminatorzy oszukują ;/ Wszyscy widzieli jak dziewczyna na praktyce super przejechała łuk, a koleś stwierdził, że pachołek przewaliła, gdzie nawet jego nie dotknęła i nie zdała ;/ Co za chamstwo. Kurde, ja naprawdę jestem głupia ;/ Jak można dwa razy nie zdać?

Dopiero teraz pisze, bo po egzaminie na lekkie zakupy pojechaliśmy, a później w odwiedzinki do mojej siostry i z 30 minut temu dopiero wróciliśmy do domu.
 
Kobietka -Tak jak powiedziałam, ja usunęłam tylko dziąsło, minęlo z 10 lat i nic już się nie dzieje,a teraz wywywac ósemki to znowu kojemy cykl w plecy:eek:

Malusiolka - poszłaś opijac bez nas? oj nieładnie:angry::angry::angry:

A ja znalazłam ginke tylko kurcze nie ma wolnych miejsc na październik i dopiero w pon bede wiedziała kiedy mnie wcisną, a ona prywatnie przyjmuje. Same pozytywne odczucia mają dziewczyny więc może to ta, której szukam. Na razie kupiłam folik i czekam cierpliwie..............
 
Malusiolka głowa do góry następnym razem zdasz :-)

proszę mnie przepisać do poczekalni.... bo dopiero po wizycie u ginekologa będę mogła coś więcej powiedzieć... napewno nie określe terminu kolejnej /2 bo jak widać można i ją dostać po 2 tygodniach :szok: albo mnie wpiszcie na listopad bez daty.... więc zaczynam kolejny 5 cykl starań (choć 4 w sumie nie było :baffled:)
 
reklama
Do góry