reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

witam :tak:
krótka noc :wściekła/y: norma jak ślubny wyjeżdża ;-) bez niego nie mogę zasnąć :baffled: jeszcze jak jest Mrówek, to zabieram go do swojego łóżka i jakoś daję radę ;-)
do 1 czytałam książkę :wściekła/y::wściekła/y: wstałam 5:30 :blink: złapie mnie kryzys koło południa ;-)

rano miałam znowu 36,4 :szok: ani owu, ani ciąża :crazy: przy Mrówku miałam wzrost tempki do 37 od samej owulacji ;-) pamiętam, bo ten jeden cykl wtedy mierzyłam :tak: :tak:
pipa blada ;-)

Aśku, no tak, zgaszenie światła to jest jakaś opcja, ale ja tam wolę przy zapalonym :-p
pisałam w sprawie niekorzystnego wyglądania w zieleni :tak:
ja też wolę przy świetle ;-) no, ale my wyglądamy korzystnie w tym kolorze :-D
 
reklama
Witam z rana :-) nocka była "owocna"? Witam nowe koleżanki i gratuluję wszystkim zaciążonym :-D Wiem powtarzam się. Staram się czytać na bieżąco, ale tyle produkujecie, że jest ciężko :-p W przyszłym tygodniu to juz nie wiem jak nadrobię, bo będę miała gości i nie będzie czasu posiedzieć na kompie .... Co do fałszywych przyjaciółek to miałąm sąsiadkę "przyjaciółkę" gdzieś po 10 latach powiedziała mi, że od zawsze mnie wykorzystywała :wściekła/y: Nic życzę miłego dnia :tak:
 
CYntia no laska ma tupet ze sie tak wyraze na miano znajomej nawet nie zasluguje! dobrze ze dziela was km i zal bo przynajmniej latwiej Ci ja olac. Ludzie takiego pokroju nie maja skrupolow i wykorzystuje innych do wlasnych celow.. dobrze ze zakonczona "przyjazn". Poza tym zycze CI duzo wspnialych ludzi kolo siebie!
Aśku mialam podobnie jak malz na wyjazdy zaczal wyjezdzac albo w trasy teraz juz sie przyzwyczailam i czasem jak mi smutno i pusto robie to co Ty biore malca do siebie obawiam sie jednak ze jak pojde do siebie do domu bede miec podobnie do ciebie bo ja strachliwa dusza jestem:baffled:
Mallaika ładnie zaszalalas ja lubie takie porzadki wtedy czuje sie taka "oczyszcona" i w domu tak swiezo ;-)
aesthete nikt nie lubi remontow ale efekty tak, choc z mezem lubimy razem robic wszystko tak jak wy nam sprawia to frajde mimio umeczenia:-)
U mnie coraz wiecej objawów na @ i na ciąże od dziś zarąbiście bolą piersi:szok:
 
Hej! Dziś @ ale z rana nie przyszła. Brzuch boli z nerwów. I ciągle jedna pierś i jeden sutek. Szkoda,ze niekupilam testu eh
 
Wracając na chwilkę jeszcze do tematu o kolorach pokoi, to moja przyjaciela ma sypialnie w fiolecie. Także się z niej śmieję, że sypia w krypcie :-) Ale na serio, to dość ładny pokój. Dodatki wiele dały.

karola1986-21 – no właśnie zastanawiałam się, co z Tobą kobitko :-) Kiedy się na to HSG w końcu wybierasz?

kobietka22 – gratuluję tak długiego okresu niepalenia. Tak trzymać kobitko ! :-)

centka80 – fajnie dobrany awatar :-)
 
Witam o poranku,

oj trochę zeszło, żeby nadrobić ;-)

tekla nie przepraszaj za smutki, każdy ma do nich prawo... po to jesteśmy tutaj, żeby się wspierać, nie tylko w starankach...

nanncy ale historię mieliście z małżem na badaniu :szok: ciekawe kto był bardziej zestresowany - Wy czy pani :rofl2: a swoją drogą, to ta procedura powinna przebiegać w bardziej komfortowych/intymnych warunkach :baffled:

fox witaj :happy: zioła są suplementem, więc jeśli nie pomogą, to raczej nie zaszkodzą ;-) ja sama skusiłam się na wiesiołek, ale pewnie jeśli nadal nic nie będzie wychodziło, to zakupię srokę ;-)

aesthete niekorzystnie się wygląda w zielonym? Hmm, my mamy zieloną kuchnię ;-) może dlatego małż taką nietęgą minę ma przy jedzeniu? :oo2::szok:

aśku ale zazdroszczę byczenia :-D korzystaj kobieto i nie narzekaj - coś kosztem czegoś :-D moje chłopaki wszystko muszą robić ze mną :eek: a jeśli chodzi prezent od Mikołaja - jak szaleć to szaleć - ja bym o jakiegoś przystojniaka na zastępstwo poprosiła ;-)

cyntia no cóż, są ludzie i ludzie... może zazdrość kieruje tą dziewczyną? Może jest nieszczęśliwa i udaje taką zimną "skorupę"? Pozostaje życzyć jej tylko, żeby nie musiała nigdy szukać pomocy u przyjaciela i żeby jednak urodziła, bo z takim podejściem, to może się okazać, że potem nie będzie już tak łatwo i kolorowo :baffled:

straciatella super wieści!!! :-D:-D:-D a może małż jednak szybko dostrzeli bliźniaka? ;-)

karola fajnie, że się odezwałaś :happy:


u nas bez zmian, biorę dupka, czuję się po nim spuchnięta jak balon :baffled: ale nic tam, trzeba to trzeba :happy2: też mam plan, żeby od nowego cyklu nie nakręcać się, nie wyliczać... ale plany planami a życie życiem :-p
 
Cześć piczki! :-)

Czy któraś dziś testuje?

blacktea
- trzymam kciuki!! &&&&&&&&&&&&

Odnośnie bety - ginka powiedziała, że to sprawa indywidualna ale rzeczywiście wynik imponujący :tak:
Dodała, że może taki wynik świadczyć o ciąży mnogiej, ale to może być widoczne na USG nieco później :-p

Więc wstrętne ciotki - jeszcze nic straconego! :laugh2::laugh2:
 
blaktea lec do sklepu i testuj!\
Tekla właśnie nie masz za co przepraszac...
Straciatelaa ja cały czas czuje ze bedzie dwoje :p
a co do zielonego uwielbiam ten kolor;-) do niekorzystnego wygadu nawet zielen mi niepotrzebna:p
Centka moze to juz fasoleczka zaciskam&&&&;-)
 
Można robić test z drugiego sikania? Bedzie miarodajny?

Po 10 zrobię jak do pracy pójdę.
Zauważyłam zmianę nie mam problemu z wypróżnianiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry