reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Hejooo dziewczynki :-)
Dzisiaj rozpiera mnie energia, masakra i jak tu wysiedzieć 8h w pracy...

Cyntia (to Ty masz tą niby przyjaciółkę? Chyba nic nie pokręciłam?) żal, no poprostu żal mi takich ludzi, a najbardziej dziecka, poryta mamusia. Mam nadzieję że wyjaśnisz sobie z nią tą sprawe i inne, obojętne jest jej dziecko no w głowie się to nie mieści, jestem strasznie uczulona na takie osoby. Nie warto utrzymywać kontaktu jak ona źle Ci życzyła i takie głupstwa mówić to to nie jest przyjaciółka...

Black_tea rób testa, może już wyjść a jak nie to powtórzysz po weekendzie :-p

U nas nocka nie była owocna, spałam jak zabita a mąż wrócił z wyjazdu dopiero w nocy :-p

Mam nadzieję że u was było lepiej? :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :-) ale drukujecie...

karola właśnie się zastanawiałam co u Ciebie?

straciatella bardzo się cieszę że wszystko wporządeczku, może troszeczkę później pochwalisz się nam, że to bliźniaki :-D

cyntia trudno nazwać kogoś takiego "przyjacielem" to jakiś nieczuły babsztyl na cudze cierpienia. Podłość normalnie.

Black_tea zrób teścior i daj znać

my wczoraj z J rozpoczęliśmy staranka :tak:
 
Zrobię bo mam zupełnie inne piersi niż przed @ nie czuje się maluch usta jak przed @
Maz obudzil się i mówi ze snilo mu się ze w ciąży jestem...mi też się tak snilo eh
 
Asku- co za temperament:-) czekaj cierpliwie na meza:-) CYNTIA- wspolczuje takiej pseudo przyjaciolki..a ten sluz to moze pznaka fasolki:-) oby:-) Trzymam kciuki&&&&&..u mnie nic ciekawego,czekam do terminu @ ..dluzy sie niemilosiernie..
 
Centka mi pokazal 26 hehe ale u mnie moga to byc objawy a dzis masakrycznie chce mi sie wymiotowac jem bez apetytu i brzuch dalej boli jak na @ i ovu...jednak 3 mam za Ciebie kcuki ireszte kobietek tez;-)
Blactea czekamy!
 
Black_tea testuj ;) mi w ciąży z chłopcami test wyszedł 4 dni przed terminem @ i to po południu :tak:

A u mnie @ nadal brak.... dzisiejszy test śnieżno biały w miejscu kreski testowej. Nawet cienia cienia nie ma. Chyba muszę odkopać listę i wrzucić się do "poczekalni"
 
reklama
Do góry