reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że to właśnie nic poważnego. Ciągle ten stres wszędzie:wściekła/y: Powiedziałam mu, że musi być zdrowy, teraz nie ma wyjścia jak już staramy się o maluszka;-)
 
Ja już albo dopiero :) po spacerku, zakupach i obiadku na mieście i wszystkich placach zabaw :) 4,5h - akumulatorki naładowane słoneczkiem wracam a tu taaaaakie wiadomości :happy:

Straciatella G R A T U L A C J E ! ! ! :-):-):-):-) ale sie cieszę super wieści :) Dbajcie teraz o siebie :)

Malusiolka My również na razie się nie testujemy ovu i nie mierzymy temp. idziemy na żywioł i korzystamy ile się da :) a przy 2latku trzeba łapać każdą okazję :-D:-D Właśnie uwazam tak jak kilka z Was, że takie spinanie się i koncentrowanie tylko na tym nie sprzyja zafasolkowaniu....a wręcz przeciwnie :( powstaje blokada psychiczna i d**a nic z tego nie będzie (no oprócz przyjemnosci :-p) Mam kolezanke która 3 lata starań i nic już w klinice wyladowali z badaniami ona mówi basta ide do pracy i 2 mies nie minely jak zaszła w ciążę a później chyba wyrównanie mieli za 3 lata bo 3 mies po porodzie znowu ciąża :-D:-D

Więc dziewczyny przytulać się ile wlezie :)

Tekla przeczytałam również Twojego bloga....i choć sama jestem o przejściach to poryczałam się strasznie :* Jesteś wielka kobieto... Przeszłaś jeszcze wiecej niż ja...Dlaczego los tak nas doświadczył??? Tule mocno :*

kobietka22 to bardzo dobre wiadomości, zielone swiatło jest :-) wiec możecie działac - no pod warunkiem ze fasolinka już sie nie zagnieżdza :)

Mycha, Malusiolka poproszę o przepis na wczesne kładzenie dzieci spać ;) moja to nocny marek...chodzi spac ok 22 i nic w swiecie nie zasnie szybciej (w dzień spi ok 1,5-2h). Niby to nic strasznego ale przy starankach troche komplikuje sprawe hihi :-D

o i widze, że tematy remontowe na tapecie :)
 
Ostatnia edycja:
Straciatella extra wiadomosci spokojnej i fajnej ciazy;-)
Blac tea zrob test i nie zrzedz:p
co do kolorow bede miala fajne na swoim czyli za rok te co mam tez sa ok pokoj dzienny/sypialnia zielono szary, pokoj mlodego zolty z brazem i zyrafki kuchnie/ przedpokoj tak to nazwijmy krem z pomaranczem;-)
dzis 22 dc od pon mega zmeczenie nie wiem czy stres schodzi a mialam go troche czy cos sie dzieje jestesm mega spiaca bol w podbrzuszu i caly czas mokro, meczy mnie czekanie wrrr wolalabym wiedziec ale jeszcze kilka dni
 
Biedroneczko - dzięki no właśnie ,a może gdzieś tam się chowa już fasolka :D ,ale by było fajnie, no ,ale na razie nie napalam się czekam na @ zobaczymy kiedy przyjdzie :)
 
witam,

to tylko ja :tak: tak piszę w razie gdyby ktokolwiek o mnie jeszcze pamiętał i był ciekawy co u mnie ;-)

otóż, żyję, miewam się w miarę dobrze, wiadomo, raz wzloty a raz upadki...
wczoraj wróciłam do domu, byliśmy kilka dni w Trójmieście na mini wakacjach :tak: (nadal nie odżałowałam mojej ukochanej Chorwacji ale trudno... za rok nie ma bata... jedziemy bodaj się paliło i waliło!!:-D)

nie ma szans bym Was nadrobiła więc mam prośbę do osób, które znają mnie na forum, napiszcie proszę w skrócie co u Was :tak:

no i witam nowe staraczki, życzę Wam by poszło szybko i sprawnie :tak: powodzenia!!!!
 
karola nie tylko ty, tylko aż ty! U mnie bez zmian, testy owulacyjne wychodzą mi takie same (druga kreska prawie tak samo ciemna jak pierwsza już od 5 dni), wydaje mi się, że niepokalanek zaczyna coś działać i staram się, mam nadzieję, że wyjdzie, a jak nie idę w następnym cyklu na hormony i mąż na nasienie.
 
reklama
kobietka trzymam kciuki by @ nie nadeszła!!!!

nie kusi Cię by zatestować? jak długie masz cykle?

lamorela no to pewnie kwestia kilku dni gdy druga krecha będzie tam samo ciemna jak testowa!
działajcie, powodzenia!!!! a co do badania hormonów i nasienia to dobra rzecz, warto wiedzieć na czym się stoi i co może być potencjalną przyczyną niepowodzeń. ale może w ogóle nie będzie potrzeby robienia tych badań ;-);-);-):tak:
 
Do góry