reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Poziomk@ - świetnie robisz, że ubranka do domu dziecka oddajesz. Ja oddaję do domu samotnej matki. Tam można też dla kobiet oddawać, wiec co miesiąc przeglądam szafę i zawsze z czegoś wyrosnę, wiec zabieram ubranie na swapa, a jak nie wymienię się, to właśnie tam oddaję. Moje koleżanki też się nauczyły i jak przeglądają szafę, to mi całe torby ubrań przynoszą i zbiera się tego tyle, że co miesiąc tam goszczę z torbami. Byłam w ogóle w szoku, bo myślałam, że takie miejsce dla kobiet w ciąży lub samotnych matek to będzie raczej świecić pustkami, a oni tam mają niesamowite obłożenie. To smutne, że tyle kobiet potrzebuje pomocy. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś kobietę przy nadziei wyrzuca z domu i nie ma się gdzie podziać. Tym bardziej je podziwiam, że w tak trudnej sytuacji są gotowe urodzić i wychować.
 
reklama
Tekla przykro sie czyta takie, rzeczy podziwiam cie js to nym pewno twoim miejscu dlugo nie zdobyła na statanka i wylewnosc. Jesli masl tego czowieka jeśli nie zostaw los,sam o ukarze..

Mimimo chodzi i ciebi miałam jak zaszlam w ciążę a jeszcxe nie wiedzialam. gowniana sprawa twej ha ha ha kolezanki miał byc

Wilki 3 mam kciuki za kolejny cykl ;)

Jeśli chodzi o mężów to wczoraj od tak kupił mi piękna róże a młodemu mini kwiatka zeby dał mamie ;) stara mi sie pomagać ale dlugo musislan o to walczyć.
Mam wrażenie że w tym cyklu nic z tego nie wiem czy w ogóle mialsm owu choć testy wyszły pozytywne..będzie mi przykro jak sie nie udalo;/sory za bledy pisze z tel :wściekła/y
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, właśnie dostałam ostrzeżenie na forum od black_tea i punkt karny. Nie wiem, o co chodzi, czemu mam podane, ze niewłaściwy język?

„Witaj Piaska,

Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum o ciąży i dzieciach - BabyBoom.

Powód: Inappropriate Language
-------
Hej jeszcze prze i myślę. Brzuch rozsadzaja wzdęcia, piersi poboewaja mniej niż na okres. Boli mnie zawłaszcza jrdna i dutki paskudnie. Brzuch boli jak na @
C:\DOCUME~1\Krzysiek\USTAWI~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif
wstaje do roboty,
-------

Ilość punktów karnych: 1

Oryginalna wiadomość:
https://www.babyboom.pl/forum/staramy.../#post10051404

Może Wy wiecie o co chodzi ?????
 
Kochane, u mnie dzis 33 dzień cyklu i okresu brak... testowałam 3 dni temu i był wynik negatywny - jak myślicie kiedy jest sens zrobić kolejny test??

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
 
o rany! ale ja mam w głowie nachrzanione :eek: pół nocy nie spałam, bo mi się stany lękowe z potencjalną ciążą uruchomiły :szok:
a to, że 1) w pracy będzie kwas ( w końcu dopiero zaczynam w nowym miejscu a tu od razu ciąża)
2) kredytu szybko nie weźmiemy (a mamusia znowu będzie marudzić, że przecież nie na swoim mieszkamy...)
3) z jazdy konnej nici, a ja przecież dopiero zaczynam się uczyć jeździć i konia obrabiać (własnego sobie sprawiłam, to teraz mam)
4) jak urodzę, to mi umowy w robocie nie przedłużą i na zasiłku macierzyńskim wyląduję, który prawie głodowy będzie, bo przez ostatnie 9 m-cy byłam bez dochodu, bo z Małym w domu siedziałam a średnią wyliczają na podstawie dochodu z minionego roku (a za pensjonat konia płacić muszę, bo go nie sprzedam za nic na świecie, a wszyscy naokoło będą mówić, że darmozjada trzymam)
to tak z grubsza. Efekt jest taki, że się nie wyspałam i w rojowym nastroju jestem :-( a synu z samego rana wyskoczył ze swoim wyimaginowanym kolegą Bartusiem i aż mi się ryczeć zachciało, bo Bartuś to efekt tęsknoty Małego za chłopcem, którego mieliśmy w rodzinie zastępczej przez 2 lata, czyli całe dotychczasowe świadome życie syna...
nieźle się ten dzień zapowiada:eek:
 
Piaska super audycja, uwielbiam Trójkę, słucham na okrągło. Dużo ciekawych audycji i fajna muzyka.
Zawsze słuchałam przez telefon w łóżku ze słuchawkami, ale ostatnio zaprzestałam tego :)
 
reklama
Hej Dziewczynki!!

Miałam coś komuś odpisać, ale już nie wiem co i komu:)

To życzę Wam miłego dnia:)

Ja testy owu ciągle negatywne, nie wiem, a jutro idę do nowego gin, to mam nadzieję, że coś poradzi.
 
Do góry