reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Dziewczyny, byłam dziś jeszcze zbadać poziom kwasu foliowego. Myślę, że to też nie głupie badanie. Ciekawe, jakie będą wyniki. A na jesień, tzn. późną jesienią chcę zbadać sobie poziom witaminy D, bo dużo czytałam o niedoborach. Ale to już dla ciekawości, bo lubię wiedzieć. :-)
 
Piaska - ile zapłaciłaś za ten kwas foliowy? ;-)
Ja mam hopla na punkcie tych badań. Najchętniej sprawdziłabym wszystko ;-)


Mychunia
- no co ty, kto ma wiedzieć jak nie ty? :-D Siknij se no :-p
 
bluecaat - czy ja wiem, wolałabym mieć trzecie dziecko nieco później :-)
A tak dwa za jednym razem :zawstydzona/y: ja jestem taka chuda, że chyba by mi ten brzuch rozerwało :angry:
 
Straciatella - zapłaciłam 36 zł, wiec jeszcze nie tragedia. Ale szkoda, że na NFZ nie da się tych wszystkich badań robić. Tzn. może się da, ale ja gina mam prywatnie, więc raczej wszystko prywatnie zleca.

A bliźniaki to fajna sprawa. Smaruj brzuszek i piersi olejkiem arganowym, albo bio-oilem i nie będzie rozstępów. No i jedz choć trochę tłusto.
 
reklama
Straciatella super :) bliźniaki fajnie! Mój mąż ciągle gada ze fajnie by mieć bliźniaki ....tylko wtedy mielibyśmy 3 dzieci :p
8h w pracy i wyjezdzam tylko te 8h to tak paskudnie stresujące, ze masakra :(
a co do własnych biznesów to ja zajmuję się szyciem torebek z filcu i biżuterią :) własny interesik ale na małą skalę, własnie po porodzie chciałabym rozkręcić na tyle zeby pracować tylko u sebie, póki copracuje w walniętej firmie gdzie szef jest cholerykiem!
 
Do góry