reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Malusiolka- ja jutro idę na USG, sprawdzić czy wszystko jest ok. U mnie to był 5tc licząc od ostatniej miesiączki. Doktorka powiedziała, że wszystko powinno się samo oczyszcić.
Mnie tez nie zalewało, wyglądało to jak normalny okres, i zeszedł ze mnie tylko jeden skrzep dosyć pokaźnych rozmiarów i to było wszystko, po tym przestało boleć podbrzusze, mimo że dalej krwawiłam. Wszystko trwało 6 dni.
 
reklama
Ja mam skrzepy, ale małe. Od mojego ostatniego OM jest to 9 tc ;( Może pomyślicie, że jestem jakaś chora, ale ciężko mi z tym :( Jeszcze się nie urodziło, ale już Kochałam. 1 stycznia chce jechać na grób mojego taty, aby zapalić świeczkę dla mojego Aniołka :( Niech mój tata ma go w opiece :(
[*]
 
Malusiolka- nikt nie pomyśli, że jesteś chora. Każda z Nas, która straciła swojego Aniołka, zna to uczucie. Uczucie pustki, niesprawiedliwości, uczucie bólu kiedy rozpadamy się na tysiąc drobnych kawałków..
Mimo, że ludzi wokół mnie masa czuje samotność, i chlipę po kątach kiedy nikt nie widzi.
Malusiolka- w końcu i dla nas kiedyś zaświeci słońce, po burzy zawsze wychodzi słońce. Choć wiem jedno, już nigdy nie będziemy takie same, takie jak kiedyś...
 
mligocka masz calkowita racje.Malus dokladnie wiem co czujesz bo ja tez czuje ogromna pustke po moich kochanych Aniolkach.Ciagle mam przed oczami USG chwile przed poronieniem i moje 3 Malenskie serduszka...Ale musi dla nas tez zaswiecic Sloneczko.Bedzie dobrze...musi
 
Malusiolka- tak, 21.12.2013, mój Mały Cud został mi bezpowrotnie zabrany.. Została jakże boląca głucha cisza. Cisza, której nic i nikt nie jest w stanie zapełnić..
 
Aschlee, ja mam przed oczami też ostatnie USG. W poniedziałek było widać więcej, pęcherzyk urósł i beta była wysoka, a w środę dostałam krwawienia lekkiego, rano się obudziłam i całe majtki i podpaska wybrudzone, a w sobotę już na USG nic nie było widać ;( Jeszcze takiego miałam pecha, że komputer na początku nie chciał działać. Jak już się uruchomił, to nic nie było widać ;( Pytałam kilka razy, bo w głębi duszy miałam jeszcze nadzieje, że wszystko będzie dobrze, ale jednak nie :( Pozostała sama pustka. Przecież nikomu krzywdy nie robię, nie życze nikomu źle, a Bóg musiał zabrać moją Nikolkę (tak nazwaliśmy swojego Aniołka, bo nie wiedzieliśmy czy to dziewczynka, czy chłopczyk, a dziewczynka miała się tak nazywać :(). Mam nadzieje, że Nikolka pomoże nam w końcu stanąć na nogi i znowu zacząć się uśmiechać, bo jak na razie jestem inna niż wcześniej :(

Gochston, zobaczymy co w sobotę (chyba, że uda mi się wcześniej do niego dostać) powie lekarz, bo we wtorek mam zrobić betę i sprawdzić, czy spada :(

mligocka, tule mocno <przytul>
Moja teściowa wie, że potrzebuje teraz mojego męża, a co i róż coś chce od niego ;/ Ostatni raz jej pomaga i niech sami robią ;/ Jutro znowu idzie M do pracy i sama z dziewczynkami przez cały dzień będę. Muszę z kimś rozmawiać, bo oszaleje.
 
hej dziewczyny :-)

ja właśnie wróciłam. Od piątku rana byłam u rodziców w Sosnowcu.

Witam nowe staraczki i gratuluje nowo zafasolkowanym :-D

Maluś bardzo mi przykro :-( może się przeciążyłaś na początku? wiem co czujesz i bardzo Cie wspieram ;* ja leżałam w szpitalu 5 dni i cały czas krwawiłam i potem jeszcze 2 tyg i organizm się sam oczyścił....
 
reklama
hejka, dziś fatalnie się czuje, większość dnia przespałam.... dobrze, że jutro wolne

Maluś
- ściskam mocno!!!

Agniecha
- jeśli robiłaś test z allegro to zrób koniecznie inny, moje okazały się trefne, nawet owu wychodziły słabo

Aschlee
- już po terminie, robiłas???

II kreseczki: V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9

Wrzesień 2014: :szok:

Czekamy na potwierdz.:
Casablanca - @ 27.11

ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12 14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
Wonda - @ 17.12
fox - @ 18.12
joaro - @ 19.12

Nuuuśka - @ 20.12
Piaska - @ 24.12
pati... - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
Aschlee25 - @29.12
Anka10222 - @ 30.12
Styczeń
Conti - @ 2.01 25
Anna223 - @ 5.01
Olusia7982 - @ 6.01
emalia82 - @ 9.01
Gochson - @ 12.01 4
Kalisia - @ 23.01
Watpliwości - @ 23.01

Agaawa - @28.01

Poczekalnia
Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea,
,nadzieja210,mychunia6,iwo,aureolcia,agamemnon,wandzia_23,aina110,celta,susel,malena100 ,Anula1988, Agniecha83,Mississ1301
 
Ostatnia edycja:
Do góry