reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Cześć dziewczynki :-)

Przepraszam ale padam na mordę przez pracę.. jeszcze była szefowa o oczywiście pachniało mobbingiem :-( do tego brzuch mnie pobolewa i nie potrafię wysiedzieć w pracy 9-10h. Mam dość. W pon wizyta i mam nadzieję, że jest szansa na L4..

Dzisiaj byłam na powtórce bety i wzrosła mi o 94%. Pierwsza 233 a teraz 454. Chyba jest ok, nie?

IWO głowa do góry Kochana i nie smutać mi się :****

MALUŚ ale nie umiem się doczekać Twojego wyniku :-) a teściami się nie przejmuj !

KINIA sytuacja nieciekawa.. ale ułoży się wszystko, nie ma innej opcji :tak:

WANDA a sio wredoto! A sio!!

Wy jesteście stare? Nie gadać mi tu głupot!! :-p
 
reklama
Natkusia, bardzo dobrze :* Gratuluję tak wysokiej betki :* Kochana, a może Ty będziesz mieć bliźniaki? :D Fajnie by było mieć bliźniaki :zawstydzona/y: Nie mogę się doczekać kolejnego testu, ale chyba dzisiaj nic z tego, bo mąż jak będzie wracać do domu z pracy, to będzie zmęczony. Niech chłopak odpocznie sobie. Jak ma być ciąża, to nie ucieknie :)
 
Hej laski,znów zniknęłam na chwilę,wybaczcie...:zawstydzona/y:
Widziałam nowy wątek o ciężaróweczkach ze staraczek 2013,super pomysł!! Co do mnie,to...przedwczoraj pobrano mi krew na tarczycę i,pewnie na morfologię też,bo babka pobrała chyba z 3 fiolki.:szok: A jutro rano lecę do ginki mojej Hinduski :-D na oddanie krwi z kolei do badania hormonów...Bo to trzeba robić między 2 a 5 dniem cyklu,dzisiaj jest 3 (wredna @...NIENAWIDZĘ PINDY!!!!:wściekła/y:),więc jutro między 8 a 10 rano znowu będą mnie kłuć.:-) No i zobaczymy jak wyniki,podobno o wyniki tarczycy mogę dzwonić jutro już do lekarza rodzinnego...Denerwuję się.
A wiecie,najbardziej denerwuje mnie w tym wszystkim to,że czas ucieka,miesiąc,potem następny,i nic,znowu kolejny....:no: Paranoja jakaś. Miałam zamiar napisać coś pozytywnego,ale...mam takiego doła,że szok.:-( Jak tak dalej pójdzie,to wyląduję w psychiatryku...Aaaa,słuchajcie...bo ja od porodu (czyli ponad 4 lata) mam ogromne problemy z żelazem...Tzn.mam baaardzo duży niedobór,pomimo brania żelaza...Jak myślicie,czy może to być rzecz utrudniająca zajście w ciążę?? Kurczę,może głupie pytanie,ale...dopiero mnie olśniło,że ja przecież z żelazem takie przeboje mam...:shocked2:
Kurde,laski, przepraszam,że tak z biegu,po dłuższej nieobecności,zamiast popytać jak u was,i tylko o sobie napisałam,ale....no sorki,mam nadzieję,że wybaczycie.:tak::zawstydzona/y:
Może na dniach już się wyjaśnią te moje nieregularne cykle (raz 66dc,raz 56,potem 47,34,teraz było 45...),które mam od roku. No i pomoc w zajściu w ciążę.:-)
Ok,od teraz udzielam się regularnie i podczytuję co nowego.:-D
 
Natkusia piękna beta pękna!:-)
Iwo pisałam z Wandą o "grze o tron " :)
Karotka faktycznie cykle okrutnie nieregularne... Trzymam kciuki za Ciebie &&&
 
Minęły jakieś 2 godziny, póki co nadal tylko plamię i póki co brunatnie a nie krwawo... nadzieja umiera ostatnia, ale nie bardzo mam złudzenia po takim dziwacznym cyklu...Ból mi minął w każdym bądź razie. Jakieś 2-3 godziny temu strasznie mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa bolał, teraz przeszło.

Iwo, tak, pisałyśmy o Grze o tron, to nie demencja starcza, nie martw się. A co, też jesteś fanką ??

Aina
- no to jak czytałaś, to w sumie oglądanie ponowne niewiele zmieni. Ja przeczytałam jakąś 1/3 pierwszego tomu (tzn Gry o tron, bo później się inaczej nazywają) i czytało mi się fajnie, nawet bardzo fajnie, ale mam to tylko w formie elektronicznej i jakoś jak zaczęłam ostatnio pochłaniać inne książki, to tą odłożyłam gdzieś na bok. Ale obiecuję sobie że jeszcze przeczytam.
A oglądasz też jakieś inne seriale ? Bo ja to bardzo serialowa jestem. Uwielbiam Dextera, True blood, Californication, teraz właśnie oglądam sobie Six feet under - też fajnie się zapowiada. Mogę polecić jeszcze Homeland, House of cards i jeszcze pewnie kilka by się znalazło... Ciężko jest dzielić czas na książki i seriale, więc jadę seriami, albo połykam książki albo seriale ;-)
Się rozpisałam...
Natkusia - piękny przyrost bety. Oj rzeczywiście fajnie by było mieć bliźniaki - ja bym chyba nawet mając dwójkę dzieci nie obraziła się :rofl2:

Malusiolka - to trzymam kciuki za Ciebie... Masz rację, najłatwiej zajść w ciążę nie planując. Ale ja jestem z tych, co lubią, żeby zaplanowane się spełniło. Dlatego tak ciężko mi się pogodzić z przerwaniem starań.

Karotka - a to że łykasz żelazo, to może wcale nie oznaczać, że ono się wchłania. Podobno bardzo ciężko jest żeby właśnie żelazo się łatwo wchłaniało. Można wzbogacić dietę o produkty z żelazem - najłatwiej przyswajalne w czerwonym mięsie, szkoda tylko że wołowinka taka droga.... Ale cykle masz rzeczywiście strasznie nieregularne...
 
Dzięki dziewczyny ;)
wanda ja właśnie coś też słyszałam,że to wchłanianie się żelaza nie jest takie cacy...:sorry: Z cyklami mam dramat, od roku praktycznie, apogeum było właśnie w styczniu-66dc... A zawsze miałam regularne, idealnie...zdarzyły się może 3-4 razy,kiedy było opóźnienie,ale niewielkie i wiadomo...czasem coś może się tam przesunąć. Tak czy inaczej ,jutro krew na hormony i zobaczymy... Bardzo bym chciała,żeby w końcu coś ruszyło,żeby mi ginka powiedziała co mam robić,a nie,że ja się rok staram ,a lekarz (poprzedni) mówi mi ze stoickim spokojem,że musi minąć rok od rozpoczęcia starań,żeby cokolwiek działać...:no:
A jeśli chodzi o "Grę o tron",to powiem wam,że mi jakoś nie przypadła do gustu...ale co kto lubi.;-) Ja mogę milion razy z rzędu oglądać Dr. House'a i "Przyjaciół". :-)
 
karotka, mi się wydaje, że to nie jest wina żelaza. Ja zanim zaszłam w ciąże z młodszą miałam duży niedobór żelaza i bez problemu zaszłam w ciąże. Ale jak to się mówi, każda kobieta jest inna. Trzymam kciuki, aby w końcu Ci się udało &&&&:)
 
Karotka - no to dobrze, że ruszyłaś z badaniami. A co do żelaza jeszcze, to w zasadzie nie wiem czy to ma wpływ na możliwość zajścia w ciążę...
A co do seriali - Przyjaciół wszystkie 10 sezonów mam na dysku, w zasadzie oglądam je na okrągło. House mnie średnio przekonuje, wolę Chirurgów ;-) Choć widać, że zmierzają ku końcowi.

Ok, uciekam pod prysznic i do łóżka.
 
Ok,kochane...lecę w końcu spać...:no: Rano na hormony...dam znać po pobraniu krwi,czy przypadkiem nie zemdlałam.:-D Buziaki wielkie dla was.
 
reklama
Witam porannie :-)

Malusiu kochana u psychologa okej w sumie to powieedzial, ze to taki temperament, ogolnie bedziemy pracowac zeby nie czula sie pepkiem swiata.

Chcialam cos napisac jeszcze ale mloda wstala,wiec odezwe sie pozniej :-)
 
Do góry