reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Malus - wróciłam a Ciebie nie ma:-D:-D:-D

Wanda - z jednej strony to dobrze bo nie zafałuszuje ci wyników, z drugiej jak pojawi się nawet cieniutka kreseczka będziesz wiedziała że to ciaża
Mam jedna fajną ginkę, co wizytę robiła mi usg i ona bojaże po endometrium sprawdzała. Nie wiem czego się spodziewac po tej :eek:

Ewelina Witaj - ile masz latek?

O ja cie właśnie dowiedziałam się że moja kumpela jest w ciąży :tak::tak: ale sie cieszę!!!
 
reklama
dzień dobry :)

Wanda, może to rzeczywiście za wcześnie na test &&&& zeby @ nie przyszła
brrr, u nas tez normalnie szpital w domu, w sumie to chyba ja najgorzej, synek ma ju z tyle energii ze aż :) To w dużej firmie pracujesz?
Trzymam kciuki aby wstrętne bakterie sobie poszły po antybiotyku, może jak się ją wypedzi to dzidzia szybciutko sie pojawi
Malusiolka, no i jak test?
Ewelina, witaj :)

Ja sobie już obiecałam że testy będę robić dopiero jak z dwa dni mi sie będzie @ spóźniać, żeby nie robić sobie takich nadziei jak w tym m-cu, no ale łatwo się mówi :)

PS, u nas sypie śnieg, MAti si e cieszy :)
 
Ostatnia edycja:
Brrr dużo zdrówka za męża :) Trzymam kciuki,żeby za 5 tyg. w posiewie tej paskudnej bakterii nie było :)
Iwo gratulacje dla koleżanki :)
Agnieszka u nas troszkę sniegu przez noc spadło, a mój Jasiek oszalał z radości :)
Wanda tak fanka "Gry o tron " :D Też lubisz? Na test za wcześnie chyba, jeszcze jest nadzieja &&&!!

@ nie przyszła, niech nie przychodzi...
 
Brrr, zdrówka dla męża :* To samo mam z moim jak jest chory, to zawsze musi być w pracy ;/

Natkusia, betka super :*

Kochane, nie gratulujci mi na razie, bo wydaje mi sie, że sobie wkręcam tą kreskę. Nie wstawię testu, bo i tak nic nie będzie widać. Jest minimalna, ale może mi w oczach kreski widać i to dlatego. Poczekam do niedzieli i powtórzę test. Specjalnie o 5-tej rano wstałam robić. Mój M nic nie widzi, ale ja widzę minimalnie. Może dlatego, że było za ciemno? Okaże się za parę dni :)
 
Witam Was wszystkie:)
Zaczynam trzeci cykl z Clo. Ten okres był wyjątkowo skąpy pierwszy dzień z rana dość dużo ale juz po godzinie i przez nastepne dwa dni tylko troche. Nie wiem czy powinnam jeść clo, jak myślicie?
Pozdrawiam i Miłego Dnia:)
 
Malus - ok nie wkrecamy się &&&& by za kilka dni była widoczna kreska

Agniecha - powiem ci że ja ją nakreciłam na ta ciąże, zawsze mówiła o 2 dziecku a teraz miała dostac wypowiedzenie - życie samo zdecydowało (starali się tylko 1 cykl)

Natkusia - sliczna beta. Niech bąbel zdrowo rośnie!!!
 
reklama
ewe_lina_d, jak chcesz byc na liście to podaj datę @ Wpiszę Ciebie na listę

stellaa, Ty
też jak chcesz dołączyć, to podaj datę @

A poza tym nowe dziewczyny witamy wśród nas :)


Starających się:28
V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,agamemnon,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11

Amaliee - @ 25.11
Listopad

aina110 - @ 27.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
wanda_23 - @29.11
Aschlee25 - @29.11
2
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Anula1988 - @ 2.12
Anna223 - @ 6.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$, doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi, melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia,
 
Ostatnia edycja:
Do góry