reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Dziewczynki, na pewno dam znać :)

Wandzia, też widziałam jak byłam w Tesco i się zastanawiałam, czy przypadkiem czegoś dla dzieci nie kupić. Ale szczerze? To szkoda kasy. Wolę kupić dzieciakowi jakąś zabawkę.
 
reklama
M właśnie zadzwonił i powiedział, że pojedzie dla mnie do apteki po test, ale raczej jutro rano będę go robić. Mam teraz obawy, że jednak nie wyjdzie.

Natkusia, dziękuję za wiadomość :*

To ja też trzymam kciuki :)

Kobietka, to super wiadomość, teraz to już tylko kropeczka będzie sobie rosła i rosła :)

My właśnie wróciliśmy z urodzin od mojej mamy, Mati zaśpiewał sto lat, szkoda tylko że nie dałam jej prezentu który sobie wymarzyłam :(
 
Hehe, Malusiolka - jeśli chodzi o ten temat, to moje dzieci są już na etapie wpisywania określonych ciuchów na listę prezentów zamiast zabawek ;-) Ale tam były takie słodkie bodziaki, że chętnie bym dała tyle kasy, żeby tylko móc takie potrzebować na za rok.... jakby się dzieciątko miało urodzić w sierpniu, to akurat na 5 miesięcy takie ubranka były. Ech, się rozmarzyłam...


Mychunia - właśnie, miałam pisać jeszcze do Ciebie - betę dzisiaj robiłaś ? I taka niziutka była, to strasznie szybko Ci spadła co ? Mi po tygodniu spadła do 63 i taka właśnie była 7 listopada, więc mam nadzieję, że już zdążyła spaść całkowicie.
 
Wandzia, życzę Tobie abyś w przyszłym roku mogła kupić dzieciaczkowi takie body na święta :* Pamiętam jak starsza córka była jeszcze malutka, to chcieliśmy kupić jej kostium króliczka z reklamy Ibuffenu. Ale jak zobaczyliśmy cenę 500zł, to od razu mi się odechciało.
 
Hejka
Dziś mam wolne, zaraz jadę młodą do szkoły zawieźć.

Maluś - &&&&&& za testowanie, mam nadzieję że jak wrócę to już będą wieści od Ciebie

Wanda - czemu ty testa nie robisz? termin @ masz piątkowy więc nie czekaj na mnie, ja mam dłuższ cykle. A objawawów masz sporo :tak:
U mnie wszystko zależy od dzisiejszej wizyty, jeśli ginka da mi nadzieje to testuje w niedziele tak my mąż był w domu. Ostatnio obraził się ze zrobiłam bez niego.
Jeśli diagnoza bedzie w stronę @ to wogóle testu nie robię.

Agniecha - jak nie prezent na urodziny to na nowy rok będzie :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:),

Jestem tu pierwszy raz. Poczytałam posty z tego wątku i.... nie wiedziałam, że jest AŻ tyle kobiet przeżywających to co ja...

Ja odstawiłam tabletki anty w czerwcu, w sierpniu dowiedziałam się, że mam PCO. 2 cykle na luteinie i w październiku pierwszy raz Clo 5-9 dc - próba nieudana.
Teraz drugi cykl z Clo 3-7 dc, Menopur 14,15, 17 dc, i dziś gonapeptyl x2, w 18 dc. I zobaczymy w połowie grudnia...

Pozdrawiam i ściskam wszystkie starające się!
 
Hejka.

Iwo - dziś zrobiłam, ale bez szans, jedna kreska. Choć dzisiejszy test miał za zadanie pokazać jedną kreskę, żeby wykluczyć poziom hormonu, to i tak zawsze była ta nadzieja, że jednak będzie druga krecha. A powiedz mi, po czym gin stwierdzi czy zbliża się @ czy nie ? Na usg to widać ? Objawy objawami - zawsze mogą być wyimaginowane przez ogromną chęć posiadania dziecka. Mózg potrafi zdziałać niesamowite rzeczy.
Od rana boli mnie jak na @ i tak jakby prawy jajnik ? Choć tego drugiego nie jestem w stanie za bardzo określić, ale chyba tak jest...

Ewe_lina
- witaj wśród staraczek, Życzę powodzenia.:tak:
 
Witaj Ewe i powodzenia :-)

Malus jak test???

Wanda na test za wcześnie Kochana :*

Iwo zazdroszczę wolnego ;-)

Ja właśnie jadę do pracy..
Miłego dnia :*
 
reklama
Hej dziewczyny;)

Czasami sie czuje jak istna blondynka z kawałów. Kilka razy dziennie loguje sie na bb a dzis rano zablokowałam sobie hasło:szok: mówie Wam sama nie wiem co sie ze mna dzieje. Najlepsze ze nie przypomniałam go sobie:no: i musiałam prosic o nadanie nowego ehhh

Malusiolka Trzymam kciuki za test z II kreskami :-)

Ewe_lina Witaj:-)

U mnie w domu maż chory i powinien zostać w domu i leżeć w łozku. a jedyne co słyszę to, że dzis musi byc w pracy i jutro też. Taka praca ehh. U mnie w pracy przynosisz zwolnienie i wszyscy maja to w nosie, nikt sie nie czepia. Jedyny plus tej pracy.
Jak zdaze przed praca to rosół ugotuje by miał jak z pracy wróci. Czytałam, że wczoraj kilka z was rosół miało na obiad. Ja będąc w domu o 22 nie miałam juz sił i czasu gotowac. Chodź czytając was w pracy to miałam taki zamiar jak wrócę z pracy ale nic z niego nie wyszło.

Wogóle mąż wczoraj był u urologa z badaniami posiewu nasienia i dokładnymi badaniami nasienia. Okazało sie ze ja tez sie musze zbadac zrobic posiew z pochwy bo prawdopodobnie tez mam bakterie i trzeba bedzie ja leczyc. Maz dzis zaczyna brac antybiotyk i oby za 5 tygodni w posiewie jej juz nie było. Licze na to ze to jedyna przyczyna tak złych wyników nasienia mojego M. I za 5 tyg wrócimy do gry :-)

Miłego dnia:):-)
 
Do góry