reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Mama Tomeczka - w pupę dostaniesz jak się nie bedziesz odzywać bo ja się tu martwię:tak: cieszy mnie to że ciąża ci służy

Agniecha - to miałas szczeście w nieszcześciu że trafiłaś na wyrozumiałego gościa, inny to by z morda wyskoczył
a z tym usg to przecież wiem ze nie ciąży nie szukałaś :-):-) ale jak mi robiła ginka usg to zawsze mówiła jakie endometrium jest i jaka faza np. że jestem przed @ i teraz tez licze po cichu że oszczędzi mi testowania

Kinia - ale cie wzięło kochana, może jakąś kroplówkę wzmacniając mogą dać? ja bym się nie broniła bo te rota dosłownie zwalają z nóg a jeszze gporzej jak masz dziecko pod opieką

Korzystam z chwil że mąż ma 2 zmianę i mam chill out - Jakby mi tak facet śpiewał :tak::tak::tak:
Pierwsza bitwa: Ziółko vs. Staniaszek - YouTube
 
reklama
no właśnie teraz żałuję że nie poszłam do swojego gina, zapłaciłabym ale by wszystko było dokładnie, a tak chciałam zaoszczędzić, przynajmniej cytologię zrobiła na nfz, Gin ten prywatny to właśnie zawsze mówił jaka faza cyklu itp
ahhhhhhh
 
Ostatnia edycja:
Iwo - oj na moje oni będą obaj w finale, plus Aro od chłopaków i Jagoda od Edyty. Całość wygra Ernest lub Aro.

Ech, to tyle...
 
jestem, melduję się :tak:

pęcherzyka nie widać, ale betę mam 86 więc w ciąży wczesnej jestem na pewno :-D w pon mam powtórzyć betę i zobaczymy :tak:

póki co nie wyklucza też ciąży pozamacicznej :baffled: ale mam nadzieję, że beta ładnie przyrośnie i pęcherzyk się pojawi na kolejnym badaniu :-D

a i beta u nas kosztuje 28 zł
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :*

Julia, mało co piszę, bo mąż w domu (z chorą ręką) i chcemy ten czas razem spędzić. Jak wróci do pracy postaram się częściej pisać :) A poza tym coś mi dzisiaj forum szwankuje. Niby zaloguje się, ale już żadnych stronek nie otworze. Wyjątkowo teraz udało mi się zalogować i napisać do Was :)

watpliwosc, cicho jest, bo wiele dziewczyn już zaciążyło i nie ma czasu na pisanie. Brak czasu, albo złe samopoczucie. Ja też ostatnio nie mam czasu, egzaminu, to problemy w domu. Dzisiaj znowu młodsza gorączkuje mi. Ma 39 stopni ;/ Na noc dałam jej czopek, mam nadzieje że spadnie temperatura.

agniecha <przytul> jakiś zakręcony dzisiaj miałaś dzień. Dobrze, że koleś nie będzie robić Tobie żadnych problemów z tym samochodem. W porządku się zachował, a mógł zachować się jak cham :*

mamaTomeczka, nic na to nie poradzę. Jak tak dalej będzie, to wyjadę do UK bez prawka i tam sobie zrobię :) Kochana, nie mogę doczekać się jak pokażesz swój brzuszek ciążowy :):*

Grzaneczko, co tam Kochanie u Ciebie? Stęskniłam się za Tobą :(:*

mychunia, u Ciebie to się narobiło :p Gratuluję:* Jak będziesz chciała, to daj znać przerzucę Ciebie do lipcówek :)
 
bo najwieksze weteranki juz zaciazyly i nam tutaj sie nudno zrobilo ! dziewczyny chwalic sie ! objawami, usg, testami, plcia dzidziusia !

wątpliwości juz się robi - jak się chwalić to się chwalić:
Oto mój fasol bądź fasolina :-D
549751_159786650825513_1563456959_n.jpg

Pamiętacie mnie jeszcze? :) U mnie ogólnie dobrze, tydzień temu i wczoraj zdarzyło mi się jednorazowe mini plamienie tj. nie pozostawiające w ogóle śladów na wkładce... Gin i położną mówią żeby się nie martwić... ale ja oczywiście się trochę martwie... wizyta za 2 tygodnie dopiero. Dolegliwości ciążowe mnie dopadły i dziś cały dzień siedziałam zielona w pracy, z taką mniej więcej miną => :baffled: a po powrocie do domu poprzytulalam kibelek...

GRATULUJE Dziewczynom, które ujrzały II - witajcie w gronie HIPCIÓW :-)

Suselek... no "co ja pacze"... pacze i czytam o bledziochu? zaciskam kciuki i mam nadzieję, że za chwilę będę w euforii gratulować!!

Mychunia zaciskam kciuki za przyrost bety :-D

Wanda
czekam na Twój skok tempki! &&& a co do działania - serduszka co 2-3 dni jak najbardziej, ale co 4 ty już chyba za dużo :tak: też miałam w planie co 2 dni się kochać podczas staranek... ale i tak było co dziennie, bo akurat czytałam greya i byłam napalona... :evil::-D a czy ja dobrze doczytałam, że Twoja praca jest związana z chipsami itp? mmmniam ale mam smaka na laysy słodkie chili czy jakos tak. Podeslesz? :-D

Natkusia co u Ciebie? Kiedy testujesz?

Cyntia co u Ciebie?

Kinia nie przejmuj się betą. Moja tez nie oscylowała na początku w liczbie 4-ro cyfrowej. Wazne, żeby prawidłowo przyrastała tj 66 % w ciągu 48godz / 114% w ciągu 72 godz / 175% w ciągu 96 godz. Kiedy masz wizytę?

Co do mierzenia temperatury, nie pamietam, kto pisał o mierzeniu pod pacha - pod pachą nie mierzymy!!! jedyne miarodajne pomiary to w miejscach gdzie termometr styka sie z błona śluzową tj w ustach pod językiem, dowcipnie lub... dowdupnie :-D

EDIT: Ale gapa ze mnie... eeeh ciążowe odmużdżenie.

PRZESYŁAM WAM FLUIDKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Załączniki

  • 549751_159786650825513_1563456959_n.jpg
    549751_159786650825513_1563456959_n.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Mychunia - o ja cie ale super!!! :tak::tak: dbaj o siebie, nie przemęczaj sie, zwolnienie wzięłaś???:tak:Moja kumpela miala ciąże pozamaciczną i nie krwawiła ale miała straszne bóle, więc u ciebie nie ma takiej opcji

Wanda - Ernest to mój faworyt :happy2::happy2:tak jak Natalia z poprzedniej części - ja lubię takie ochrypnięte głosy

Tekla - super fasolinka, wyobrażam sobie ciebie zieloną w pracy ;-) też bym tak chciała

Jutro mam dosyć cięzki dzień w pracy a dodatkowo czekam na 2 ważne wiadomości - oby były pomyślne!!!!!
 
Witam ponownie :-)

Mychunia bardzo się cieszę, że jest wszystko dobrze..beta na pewno ładnie przyrośnie :tak:

Tekla piękna fasolka :-)


Dzisiaj kupiłam test !!!
Nie wytrzymam już do soboty...chcę już wiedzieć :-) Boję się troszkę ale z drugiej strony jak poczekam jeden dzień dłużej to i tak nic to nie zmieni więc rano siknę i będę wiedziała co i jak :tak:

A teraz opycham się orzeszkami w cieście...mam straszne wyrzuty sumienia ale nie mogę się powstrzymać:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry