reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Mychunia jak miałaś tylko plamienia to może nic takiego się nie stało. Daj znać koniecznie co powie lekarka. Jakbys miała krwawienia ze skrzepami to wtedy byłoby źle. Ja wczesniej mieszkałam w Będzinie, teraz w Czeledzi, więc trochę migruję.
 
wiikki a dziękuję jak na razie czuję się dobrze :) chociaż były ciężkie chwile jak mnie mdłości dopadły i zawroty głowy myślałam, że nie wytrzymam. Od kilku dni jest ok mogę normalnie funkcjonować (oby nie zapeszyć) a Ty jak się czujesz? Jakie samopoczucie?? susel no ja tu czekam na jakąś informacje od Ciebie. Odezwij się :)
 
blog_ef_5169047_8037439_tr_juliannooo.jpg
tak jest tak sie wychyliłam przed szereg :D szkoda mi tego forum :( jak tu przyszlam bylo 30 stron dziennie teraz jak dobrze pojdzie jest 5-10 :(
 

Załączniki

  • blog_ef_5169047_8037439_tr_juliannooo.jpg
    blog_ef_5169047_8037439_tr_juliannooo.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 41
Witam Was dziewczyny :)
coś tu rzeczywiście ostatnio ruch mniejszy, musimy się poprawić :)

Gochson, u mnie też dzisiaj 21 dzień cyklu :)

Mychunia, kciuki zciśnięte, daj znac co tam u lekarza, musi być dobrze!!!

Maluś, przykro mi że nie zdałaś :( beznadziejne sa te testy, może ta strona internetowa Ci pomoże...

Dzisiaj byłam u ginekologa, cytologia zrobiona, chciałam sprawdzić czy tam w środku napewno wszystko ok. Pierwszy raz byłam na nfz, koleżanka poleciła mi ta panią doktor. Jestem bardzo niezadowolona. Pani nie miała fartucha tylko sukieneczkę i kozaczki itp Ale to nie ważne, gadała i gadała, musiałam czekać na jej oddech żebym mogła o coś zapytać... Przy usg nie mogła znaleźć prawego jajnika, mówi że gdzieś sie ukrył ale nie szkodzi :( Powiedziała że ciąży nie ma, widać tylko małe pęcherzyki ale sa niedojrzałe, nie wiem co o tym myśleć, dzisiaj jest 6 dzień po owulacji i moja nadzieja prysła,
Ja się za bardzo nie znam ale co oznaczają te pęcherzyki?
 
watpliwości trza się cieszyć, że jest te 10 stron ;-);-) nie jest źle (zawsze może być gorzej)
nikita witaj :-)
susel cały czas Ci kibicuję (z całego serca) :tak::tak::tak: życzę Ci tych II kresek :tak::tak::tak: czekamy na jakieś foto :-p
mychunia myśl pozytywnie :tak: trzymam &&&&&&&&

...a u mnie już po @ :tak::tak: no to włączam się do "gry" :-p
 
reklama
Hejka dziewczynki
ja w pracy moge jedynie podczywac na telefonie a w domu to dopiero po 17.00

Mychunia - czekamy na wieści, oby tylko pozytywne :-D jak człowiek się nudzi w pracy to dopiero czas się dłuży- u mnie wrecz odwrotnie od pół roku SZAŁ CIAŁ:szok:

Julka - wy się wstrzymajcie z tą grupą bo sobie pójdziecie i tylko wiatr bedzie hulał łapsam fluidka (~) od ciebie jeszcze nie podbierałam :-D:-D

Nikitka - witamy serdecznie

A gdzie MamaTomeczka??? Juz poszła na dobre?:zawstydzona/y:

Agniecha ty się nie przejmuj bo 6 dni po owu to nikt ciazy nie stwierdzi raczej bym oczekiwała że powie czy śluzówka do @ się przygotowuje - ja powinnam uprosic usg w 27dc zobaczymy co powie.... a ty w kótrym jesteś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry