reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kinia - koniecznie wypocznij, mam nadzieje że leki pomoga i juz jutro poczujesz się lepiej

Wanda - no pewnie że o Sikorze, ja najlepiej lubie jej wykonanie "Nie widze Ciebie w mych marzeniach", kurcze a te chlopaki to cały dzien dziś za mną chodza :-D

Jakoś pozytywnie się zrobiło więcej dziewczyn fasolkuje niż przychodzi nowych wiec mamy WYŻ STATYSTYCZNY:-):-):-):-) i oby tak dalej!!!
 
reklama
no wiec prosze pan, wrzucam moj test zrobiony przed chwila i licze na glosy czy jest ciaza ;-) jedno przyciemnilam zeby nie bylo ze kompletnie mi odbilo i mam przewidzenia i mam nadzieje ze tez druga widzicie.
mobiletutsImage.jpgsecuredownload (1).jpgsecuredownload.jpg
wanda tak jak mowisz, mam wielka nadzieje ze wizyte w klinice i HSG bede mogla odwolac! :-)

Kinia Ty dbaj o siebie i o fasolke! mowisz ze na lipcowkach lipa? mam nadzieje ze bedzie mi dane sprawdzic i sie przekonac, a ja juz wczesniej proponowalam watek dla zaciazonych staraczek, tylko nie bylam zaciazona wiec nie moglam dolaczyc ;-) wiec zakladajcie a ja mam nadzieje ze juz za chwilke bede mogla dolaczyc! :-) i jakby cos takiego mialo powstac to ja bym proponowala normalny watek a nie grupe zamknieta zeby kolezanki staraczki mogly zagladac do kolezanek ciezarowek ;-)
watpliwosci jak jutro @ nie przyjdzie to zatestuj jeszcze raz dla mnie, bardzo Cie prosze :tak: i podoba mi sie jak zachecilas do rozkrecenia watku! ja jakbym miala byc na ciazowym to pewnie na tym tez za bardzo bym sie nie udzielala, zwlaszcza ze wzgledu na czas, ale staraczki piszcie ile wlezie, wygadanie sie pomaga :tak:

agniecha co do pecherzykow to pewnie byly takie ktore nie urosly i nie pekly, nic strasznego. 6dpo to az niemozliwe zeby ciaze zobaczyla wiec wszystko przed Toba! wazne ze owu byla! &&&&&&

mychunia piekna beta! GRATULUJE!! oby sie pieknie rozwijala we wlasciwym miejscu!

tekla ale piekne zdjecie!!

kontra czekam na Twoj test!! &&&&&&
 

Załączniki

  • mobiletutsImage.jpg
    mobiletutsImage.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 122
  • securedownload (1).jpg
    securedownload (1).jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 85
  • securedownload.jpg
    securedownload.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 79
Dzięki dziewczyny,

Mama Tomeczka w sumie to od końca 6tc mnie delikatnie mdliło, przeważnie po południu godzinka czy dwie i koniec... a dziś dosłownie cały dzień i odpuściło dopiero po 19:00. Mam nadzieję, że to było apogeum i gorzej już nie będzie :-D A grey nie tyle co pomógł, ale chyba ogólnie czytanie książki odciągnęło moja uwagę od ciągłych myśli o zapłodnieniu :-) a że o tematyce erotycznej to chętka większa była :-D Zawsze "po" układałam sie wygodnie, brałam książkę i czytałam ze 2-3 rozdziały, dzięki czemu nie leżałam gapiąc się w sufit i myśląc dokąd już dopłynęły plemniki i czy może już dotarły do jajeczka, czy któryś się dobrał, czy się udało itp... :-) Myślę, że to jakiś sposób na "nie myślenie"

Wandzia też dużo razy gdzieś czytałam, że test owu wykrywa wczesną ciążę bo lh się łączy z hcg itp... ale jak miałam bledziocha na teście ciążowym postanowiłam zrobić test owu i sądziłam, że zobaczę kreskę testowa ciemniejsza od kontrolnej... a tu psikus poza kreska kontrolna była biala biel. Czyli negatyw. Oczywiście stwierdziłam, że pewnie ciążowy się pomylił i w ciąży nie jestem - ale jednak to owu nie wykrył ciąży :-) a innymi chipsami tez bym nie pogardziła - byle nie serowe ;-)

Suseł... ten Twój bledzioch - to juz nie taki całkiem bledzioch tylko widoczna gołym okiem krecha bez przypatrywania się &&&& Oddaje swój głos na ciażę :-D ok właśnie doczytałam, że z popołudniowego sika... no to jak z popołudniowego coś wyszło to chyba się udało. Czekam do jutra na poranny test :D

Kontra
jak jestes pewna kiedy byla owu to myslę, że możesz juz robić test. Ja mega bledziocha zobaczyłam 8dpo, a 10dpo juz wyraźniejszego bledziocha :D
 
Ostatnia edycja:
SUSEL prosze o uwazne przeczytanie bo pisalam wczesniej ale chyba nie doczytalas:)

a wiec jest grupa otwarta dla ciazowych i tych co chetnie ddo nas zajrza:)
---------------->>>>>>>>>>>>>>Witam link
Zapraszamy:)

p.s kreseczki pieknie widac:)

Tak wiec zapraszam do rozkrecenia grupy:) mam nadzieje ze sama do siebie niebede musiala pisac haha
 
Susel - już pisałam Ci na ovufirend - widać gołym okiem. Ja widzę na wszystkich trzech zdjęciach, więc pewnie na żywo o wiele lepiej !! Oj kochana, tak się cieszę, obyś mogła spokojnie odwołać wizytę w klinice ;-)

Tekla - ech, ja tam szczerze mówiąc nie przepadam za chipsami... ale za to uwielbiam orzeszki, pistacje i takie tam... mam nadzieję, że znowu dostaniemy na święta pistacje, bo przyznam szczerze, że z mojej firmy są najlepsze - taka mała reklama, ale wszystkie są duże, pełne i łatwo się otwierają. Ale fakt, że są droższe.
 
suselku Leć na betkę! Na tym teście ewidentnie widać krechę! I to dużo bardziej widoczną niż na tych moich testach! :)
Malusiolka współczuję niezdanego egzaminu! &&& oby ta stronka pomogła Ci zdać przy następnym podejściu!
Nikitka &&& za starania!
agniecha No to miałaś nieźle zakręcony dzień. Zdarza się... Ważne że już jest wieczór. Jutro będzie lepiej!
mychunia No to rewelacja!!! Teraz trzymam kciuki za piękne przyrastanie!!!!!!!!!!!!!!! :* Super wieści!!!!!
tekla Piękne zdjęcie usg :)
kontra To jutro zamierzasz testować??? &&&&&&&&&&&&&&
julia Jeśli mogę to ja nieśmiało dołączę do Waszej grupy lipcówek :)
kinia To dobrze że chociaż uspokoili Cię dobrymi wieściami o ciąży! Zdrówka!!!!


Dziewczyny, jak już wątpliwości napisała dziś odebrałam wynik bety 69!! :) Jeszcze to do mnie nie dochodzi!!!! Do męża też.... Napisałam sobie na brzuchu "siostrzyczka czy braciszek?" wzięłam Zuzkę na ręce i powiedziałam do męża że chcemy mu coś z Zuzką powiedzieć i odsłoniłam brzuszek. Minę miał nieziemską :D Teraz mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że betka będzie pięknie przyrastać. Nie wiem czy to przypadek czy nie, ale ograniczenie forum w pewnym sensie pomogło mi się w tym cyklu nie nakręcać aż tak i może też między innymi dlatego nam się udało... a może nie... No nie ważne... W każdym bądź razie, póki co jestem w SZOKU! :p

Wszystkim staraczkom z całego serca życzę II kreseczek!!!!!!!!!!!!!!!
 
o jak sie ciesze ze nie tylko ja je widze!

mikaa wzruszyla mnie historia przekazania informacji mezowi! a w ogole to po raz kolejny GRATULUJE! :-)
ja jak na bete bede szla to nie ukryje wiec moj powinien dowiedziec sie przed i teraz sie zastanawiam czy juz mu powiedziec czy jeszcze nie. mowisz ze Twoja kreska byla podobna? u mnie od kilku cykli czekaja schowane skarpeteczki z napisem "I love Daddy" i tylko sie zastanawiam kiedy mezu je dostanie ;-) wyszedl do kolegow wiec mam jeszcze chwile do namyslu.
 
reklama
Mikka no pewnie zapraszamy i mega gratuluje:) oby wszystko bylo ok:)
Normalnie jak przeczytalam dzis druga wiesc o ciazy to normalnie lezki mi leca ze szczescia ze Wam sie rowniez udaje:tak::tak:
ehh te hormony heheh
 
Do góry