reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Watpliwosci powiem ci ze duzo tu rozkrecala Centka ktora od nas uciekla.... Widze ze zalaczylo ci sie jednoczenie:) fajnie:)

No wiec ja niemam zadnych objawow, a tak do chwalenia sie itd...usg niewiem czy wszystkie dziewczyny byly by zadowolone....wiec tak myslimy zeby stworzyc gurpe, gdzie my staraczki piszemy sobie o ciazach itd...a dziewczyny ktore beda chcialy poczytac co u nas beda zagaldac do nas:):)

Mychunia no to czekamy czekamy:)
 
reklama
To napisze i ja. U mnie dziś 21 dc, więc czekam na rozwój wypadków. Zaczęłam brać duphaston, więc może coś pomoże.


mychunia trzymam &&&&& Co ma być to będzie, nerwy nic nie dadzą, a moga zaszkadzić (wiem wiem, że łatwo się pisze). Daj znać koniecznie co Ci powie lekarka. Jestem dobrej myśli, skoro zaczęłaś brać duphaston. Mi pomógł, więc wierzę, że moze zdziałać cuda.


julia pewnie objawy niedługo się pojawią


susełku trzymam kciuki -bardzo mocno :tak:


Maluś szkoda, że się nie udało kolejny raz. Gratuluję wytrwałości. Tylko tacy ludzie dochodzą do celu.
 
Wiki skąd wiedziałaś, że nie narzekałabym jakby był synuś? :D Oczywiście jak będzie dziewczynka to nie będę jęczeć, ale nie powiem, bo chciałabym tym razem chłopaka :) Faktycznie wiem ciąży ten sam, no i obie mamy Naduśki w domu, tylko moja ciut starsza :)

Julia jak umiesz to jasne ja jestem bardzo za, czy któraś z naszych lipcówek preferuje też dołączenie?

watpliwości widzę, że za przywódcę robisz? :D w sumie to przyda się ktoś kto pogoni wszystkich.
 
Mychunia prosze mi tutaj ladnie pozytywnie myslec!!! byly same plamienia...wiec jest nadzieja!!! Trzymaj sie jej!!!


Dziewczyny co zaciazone co mowicie o tej grupie zeby utworzyc? bo widze wiele z Was nieodnalazlo sie w tym watku lipcowy...i czy zorbic grupe zamknieta na zaproszenia czy otwarta?

No wlasnie MamoTomka zapomnialas o Nas?;p

Goshon to zycze dwoch kreseczek:)
 
Gochson dzięki :-) boje się, bo miałam usg żuchwy jak już byłam w ciąży a jeszcze o tym nie wiedziałam... :baffled: do tego mnie martwią te plamienia raz większe raz mniejsze :baffled: ja mieszkałam niedaleko w sumie czeladzi, bo w Sosnowcu się urodziłam i mieszkałam do 2006 roku :-)
 
witam i cześć:)


ja mam dzis dosc nerwowy dzień...
czekam juz tydz az mi przyslą testy owu i chyba sie nie doczekam....

i jeszcze w pracy do wieczora siedze....ahh
 
reklama
Do góry