reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Nikitka, byłoby fajnie jakbyś napisała coś o sobie. Jak masz na imię? Ile Ty masz lat, a ile Twój mąż? :)
Dopisana do listy.

Starających się:31
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,Andzia15,wiikki,
Czekamy na potwierdz.:
Piaska - @ 21.10 2
6
joaro - @ 28.10
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

ookatkaoo1993 - @ 10.11
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
kasiula222 - @ 13.11
Listopad

watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
agamemnon - @ 22.11

Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,melponea,missiiss1301,Ulika,mychunia,emalia82,nadzieja,augustnka
 
reklama
Malusiolka dziekuje ze pytasz, ja juz nie testuje ;p wymarnowalam resztke testow i wiecej nie mam w planie narazie zamawiac :) bo potem codziennie latam i sikam :) a testy mialam teraz felerne jakies raz wychodziliy przebarwienia potem dwa razy nie .. a okres czuje juz na zakrecie .. szyjka tez sie otwiera wiec niestety kolejny cykl przede mna :no:
 
ja tylko na chwile, test negatywny, a szkoda gadać. poczekamy na @ i postanawiam w tym roku nie idę już do lekarza.
 
Susel no to trzymam kciuki by sciemniala:) i oczywiscie foto poprosimy:):):tak::tak:

Mychunia mysle o tobie i wierze ze jest dobrze!:) CZekam na wiesci!!! na ktora godzine idziesz tam?

Kinia no wlasnie a mozemy sobie utworzyc grupe zamknieta:) bo to chyba mozemy bez problemu zrobic, mam utworzyc grupe?:)

cos jeszcze mialam napisac i zapomnialam...

Wanda wiem wiem musze uwazac, wiesz wzielam ja na rece bo zaspana jeszcze w sciane udezyla;/ i byl placz...zaczela mi robic siku na wykladzine musialam ja szybko ja wyniesc z sypialni... bo ostatnio niestety narobila porzadnie na wykladzine i mega dlugo smierdzialo...wrrrr

Nikitka witamy:)
 
jadę po robocie najpierw coś zjeść, a potem prosto do niej... kończę o 15, ale nie wiem o której mnie przyjmie... jak tylko wrócę do domu dam Wam znać co i jak :tak:

a dziś jestem mistrzem w udawaniu, że coś robię :-D
 
LEEEEEEEJ DZIEWCZYNY ROZKRECAMY TO FORUUUM BO POWOLI UMIERAAA NAM !!!!!

wyzsza frekwencja obowiazkowa !!!!

Cyntiaaaa stesknilam sie !! co u Ciebie ??
 
Nadal tu jestem...

Wyspałam się, dłuuugo leżałam po wczorajszym dorzuceniu serduszka do wykresu, liczę, że będzie sukces...
Dla powtórki sobota rano ;-):tak:

Julia
- ojejku, biedactwo w drzwi nie trafiła... mi też się tak czasem zdarza hehe... serio... Nie jest to zbyt przyjemne, bo zawsze sobie jakiś bok obtrzaskam :-D

Malusiolka - kurczę, aż mi Ciebie żal z tym egzaminem no... ale rzeczywiście od nowego roku miało być o wiele więcej pytań - jakby to miało sprawić, że będą lepsi kierowcy... Ja chciałam iść na prawko na motor, ale przeraziły mnie właśnie te nowe testy. Ale mam czas, jestem już w takiej grupie wiekowej, że mimo zmian na kategorię A, ja już mogę zdawać od razu na normalny duży motor. I spełnię to marzenie kiedyś...
Albo będę jeździć bez prawka hahah
 
bo najwieksze weteranki juz zaciazyly i nam tutaj sie nudno zrobilo ! dziewczyny chwalic sie ! objawami, usg, testami, plcia dzidziusia !
a staraczki udzielac sie udzielac !!
nowe staraczki niech sie tez udzielaja nam tutaj :) opowiadaja o sobie i w ogole :)
PRZECIEZ TO FORUM JEST DLA KAZDEJ Z NAS :)


ROZKRECAAAAAAAAMY SIE DZIEWUSZKI SZYBCIUTENKO :)

ps niezalogowane dziewczyny ktore tylko podczytuja a wstydza sie zalogowac i dolaczyc do nass seeeeeerdecznie zapraszamy :)
 
reklama
Do góry