reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

nie mam niestety pojecia i nie moge Ci pomoc :( ja tu jestem dopiero od czerwca i jeszcze nie jestem tutaj ubezpieczona .. jade narazie na tej niebieskiej karcie z nfz z polski :)
 
reklama
hej dziewczynki

Mikaa - o ja cie ale super, jeszcze nie gratuluje

Mychunia - licze na pozytywne wieści:tak::tak::tak:

Ciężaróweczki nasze mi absolutnie nie przeszkadza że piszecie o ciążach ale potem dzidzisie sie urodza i bedą inne tematy, Osoby które bedą szukały informacji o badaniach, owu itp nie przebiją się ze swoimi pytaniami.
Nie zrozumicie mnie źle bo bardzo was lubię i nie chcę byście uciekały tyle że jak urodzicie to raczej nie bardzo będziemy wam umiały ani pomóc ani doradzić - dlatego są te dedykowane wątki, ja bym dała im szanse:-)
ps. jak mi się uda to pójde z wami na lipcówki ;-) z młodą byłam na majówkach a urodziłam w kwietniu, nie ma co patrzeć na daty:-D:-D
oddzielny wątek pewnie nie przejdzie, chociaż macie jakiś prywatny - nie można z niego zrobić??
 
kontra – powiedział, że wszystko powinno być ok. Dał mi Duphaston i miała przyjść mi szybko, a do dziś nie ma. Poczekam jeszcze tydzień i się znów wybiorę.
Do tego jeszcze mi się mąż pochorował, ech no bywa. Czekamy na lekarza.
 
Maluś znowu nie zaliczyła. Brakowało dzisiaj 2 punktów. Najlepsze jest to, że 2/3 pytania znałam, a reszta to obce. Nigdy nie widziałam na oczy tych pytań ;/ Na szczęście dziewczyna z egzaminu podała mi stronkę, gdzie niby są wszystkie pytania. Mam nadzieje, że się w końcu uda, bo wyjdę z siebie ;/
 
gratuluje tych pięknych bet:)

a u mnie @ nie ma, ale i testu się dziś nie udało zrobić. Grypa żołądkowa nas z M rozłożyła, ja co godzinę w nocy do toalety chodziłam, więc ciężko było rano zrobić test, bo po prostu moczu brakowało. Tak więc na razie czekam, może ta noc będzie spokojniejsza. Ale generalnie u mnie nie jest tak źle jak u M, mi jest po prostu lekko niedobrze, a M leży z wysoką temperaturą.

11dpo, 28dc, do okresu 2-3 dni.... może jutro rano zatestuję:)

Pozdrawiam, ostatnio mniej się odzywam, bo jakoś tak mniej się nakręcam:)
 
hop hop, wpadam by przesłać nową porcję fluidków dla Staraczek!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

łapcie i czekam na Was na wątku Lipiec 2014 :tak:

wczoraj miałam śmieszną sytuację, miałam ogromną chęć na frytki, no i chciał nie chciał trzeba było smażyć.

M. wrócił wieczorem z pracy i od razu poczuł, zapach frytek.

M. Frytki smażyłaś!
ja- (niewinna mina) nieeee, no co Ty...
M. no przecież czuję! Smażyłaś frytki i nic mi nie zostawiłaś, no ładnie...
ja- ale ja na prawdę nie chciałam smażyć tych frytek... ale... ale... no... musiałam...
(mina kota ze Shreka)... nasz Bąbelek mi kazał :sorry: :sorry:
M. (śmiech) i co? Bąbelek kazał Ci zjeść wszystko i nic mi nie zostawić??
ja- no dokładnie! widzisz jak Ty nasz swoje dziecko :-D
 
Mikaa po cichutku gratuluję.

Mychunia wszystko będzie dobrze.

Iwo wiem wiem, ale to nawet nie wypada pisać za dużo o ciąży przy starających się.

Malusiu to koszmar kochana, jakieś fatum, tulam :*

Karola świetne, uśmiałam się :)


Melduję wszystko z wizyty u Psychologa. Nadia ponoć bardzo dobrze radzi sobie z wyciąganiem wniosków z ćwiczeń, dobrze analizuje i fajnie współpracuje. Dodatkowo dowiedziałam się, że ponoć Nadia jeżeli chodzi o poziom inteligencji i rozumienia na podstawie testów ma wynik ponad przeciętną, więc psycholog stwierdził, że nad wyraz inteligentna jest i szybko się uczy co i jak. Złe wieści - widać, że próbuje kontrolować wszystko, zwłaszcza jak opowiadała i rysowała rodzinę to wykazywała właśnie takie kontrolujące zapędy i ma problemy z kontrolowaniem swoich emocji i ich wyrażaniem. Za tydzień mamy wizytę sami bez Nadii po to, żeby porozmawiać jak sobie z nią radzić.

Nie wiem czy to co Duśkę męczyło ostatnio to nie była jelitówka, bo dzisiaj mnie złapało i to cholernie, ledwo się trzymam. Wyjątkowo dzisiaj wcześniej położyłam się do łóżka i już z łóżeczka piszę do Was, bo nie mam siły.
 
reklama
Do góry