reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Maluś przykro mi z powodu tych Twoich testów ale głowa do góry ;-);-);-);-)
susel trzymam kciuki za przyszłe testowanko &&&&&&&&&&&&&&& :tak::tak::tak:
karola opowieść śmieszna, urocza a mnie się w oku łezka zakręciła :-(może troszkę z zazdrości :-p;-) życzę wszystkiego dobrego
 
reklama
Karola - ale przewrotne to twoje dzieciątko :-D:-D:-D i już frytki lubi!!!
łapsam dla siebie fluidka (~)

Ludziku - nie nakrecaj się my to zrobimy ;-);-) trzymam kciukasy za teścik

Maluś - cholerny system &^&%^$%^ a ta dziewczyna co co dała stronke to zdała? Kto wogle wymyślił takie idiotyczne testy???

Kinia - paskudna jelitówka:no: bedziesz musiała marchwianke pić albo kup soczek jagodowy bobofruta:rofl2:
 
Malusiolka kochana ale musisz byc zla!!! kurcze mam nadzieje ze ta strona ci pomoze, no wlasnie ta dziewczyna zdala? jak tam w domku atmosfera? jak dziewczynki zdrowe juz?:)

Kinia zdrowka zycze!:) oby szybko przeszlo

susel co tak nas trzymasz w niepewnosci?;p
 
Hej;-)
No musze przyznac ze mnie zadziwiacie, tylko 4 str naskrobalyscie??? Toz to bardzo malo w porownaniu do tego jakie sa wasze mozliwosci!:-D

Myschunia
to czekamy na wiesci &&&&&& zeby byly same dobre wiesci :tak:

Malusioku
oj, z tymi testami, chyba bym tam ich pozagryzala wszystkich.... A co do tesciow to moze to nie bedzie cisza przed burza, moze sie w koncu ogarna choc wiem ze z tym pewnie ciezko bo oni sa "najmadrzejsi":baffled:

Natkusia
no praca z klientami jest kosmiczna. Nie dziwie Ci ze masz dosc:tak: Ale ja np wole pracowac ze starszymi niz mlodszymi hehe chyba dlatego ze mlodzi czesto lepiej znaja sie na sprzecie ode mnie niz starsi :-DAle wiadomo klienci sa wymagajacy i trzeba sie spuszczac na kazde ich kiwniecie palca.... Sama najchetniej zmienilabym juz prace choc dopiero zaczelam:sorry: Zeby ta umowe o prace miec, ale sobie ostatnio pomyslalam ze kurcze moze jak bede cierpliwa to mi sie to oplaci i dadza mi szybko :p


wiecie co, udalo mi sie zarejestrowac do szpitala na endokrynologie :-) Na 16 stycznia. Mam nadzieje ze nie pojade wtedy na szkolenia bo wolalabym nie przekladac szpitala. Moze sie uda, zobaczymy jak to bedzie. Zastanawiam sie tylko kiedy powiedziec kierowniczce, czy w styczniu czy juz teraz.... Ale moze lepiej jej teraz nie wkurzac jak myslicie?



ide sie myc, podumac przy swieczce dla Antosia i spac.... Ehh to juz 4 lata a wydaje sie jakby miesiac temu :-( dobrej nocy kochane!
 
Ostatnia edycja:
Julka dzięki :)

Iwo jesteś niezastąpiona. Właśnie mi przypomniałaś, że mam naturalny sok z jagód w lodówce, który piła Nadia teraz i własnie idę go sobie przygotować :D :*
 
Mississ - ode mnie też
[*] zapal

uciekam bo pan i władca wraca z fochem bo wczoraj nie było przytulanek, nawet do mnie z tekstem że chyba nie mam dni płodnych bo coś się ociągam;-) a tu wręcz odwrotnie - spróbuje go dziś udobruchać.......
 
Miiss,
[*] dla Twojego maluszka :*

Dziewczynki, jestem zła, bo dużo kasy idzie. Myślałam o poddaniu się, ale nie mogę tego zrobić. Co do dziewczyny, która dała mi tą stronkę to zdała dzięki tym pytaniom z tej stronki. Mam nadzieje, że też będę mieć szczęście dzięki niej :)
 
Hejka :-)

Dzisiaj przyszedł zapas testów ciążowych ale jakoś mi się nie śpieszy :sorry: może w ogóle nie będę musiała robić..

Malusiolka bidulko.. przykro mi :baffled: na pewno za którymś razem zdasz! Tylko szkoda tej kasy..

Misis ['] dla Antosia :-( .. co do naszej pracy to mimo wszystko jest cholernie trudna i mam nadzieję, że szybko odpadnę :sorry:

Iwo &&&&&&& za owocne przytulanka :-)

Piaska oby szybko się rozwiązało :tak:

Ludzik &&&&&& za jutrzejszy test :-)

Karola jakie to słodkie :-) aż przypomina się jak my rzucaliśmy takimi tekstami przy Michasiu :-D faceci też to przeżywają i cieszą się z tego :-)

Kinia oby Wam się wszystko ułożyło z Nadią i było ok :*

Muchunia za Ciebie mocno trzymam &&&&&&& za jutro :* będzie dobrze!
 
reklama
Czesc dziewczyny! dzisiaj w pracy bylam zabiegana, a po pracy koty do weterynarza a potem mezu zabral mnie do kina wiec nawet nie mialam jak wam odpisywac! juz sprobuje nadrobic! a co do mojej sytuacji to tempka nie spadla bardziej ale tez nie skoczyla wiec trzyma mnie w niepewnosci. jak jutro nie spadnie to zatestuje. trzymajcie kciuki!

a z bardzo dobrych wiadomosci, to na grudzien jestem umowiona do kliniki nieplodnosci i na HSG! :-)

piaska to swietnie ze wyniki dobre, a co do tego cyklu to chyba nikt poza ginem tu nie pomoze ;-) dawaj znac jakbys sie zdecydowala na wizyte. nie moge sie doszukac ile dni jestes po odstawieniu duphastonu, ale moja gin mowila ze nie ma opcji zeby w przeciagu 10 dni po odstawieniu nie przyszla @ jezeli nie ma ciazy. ostatnio jak benfice to powiedzialam to zobaczyla II wiec uwazaj ;-)

Kinia trzymaj sie dzielnie! napewno sie wchlonie co ma sie wchlonac a fasolka sie pieknie rozrosnie, nie martw sie!

wanda co do tej tempki to duzo rzeczy ktore ma na nia wplyw lub nie to jest zupelnie kwestia indywidualna. u mne godziny maja na przyklad duze znaczenie i to czy obudze sie z otwartymi ustami, ale to ile spie juz nie tak bardzo. nawet jak wstane, potem wroce do lozka na godzine i wtedy zmierze po godzinie to i tak wychodzi sensownie. ale spacerowanie do lazienki na pomiar... musialabys byc niesamowita gdyby takie cos Ci jej nie zaburzylo ;)
tamaguczi jak tam badania? ja nie mialam ich na czczo, ale kiedys ktos tu pisal ze niby niektore sie robi na czczo :baffled: mnie tam badania w sumie ciesza bo przynajmniej wiem co sie dzieje lub o co sie nie musze martwic, wiec napewno to jest krok w dobrym kierunku. badania juz w wiekszosci za mna, bede powtarzac w grudniu, ale najbardziej to sie ciesze z grudniowego HSG!

julia, Andzia piekna beta! GRATULACJE!!

mikaaa Ty wiesz ze ja caly czas trzymam za Ciebe kciuki i teraz czekam juz tylko na Twoja bete!

malena... :-D:-D dobra jestes!
julia też nie znam się na tych cyferkach (beta), ale tak wiele ich u Ciebie, że na pewno wszystko jest ok :tak:

karola widze ze oboje z M cieszycie sie bardzo fasolka! :-) slij nam te fluidki slij! :tak:
 
Do góry