reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Watpliwosci dziękuję :*

Julia przepraszam kochana, ale jak z telefonu piszę to mi połowę postów czasami ucina :( Dziękuję Ci teraz :* Co do grupy wspólnie stworzonej myślę, że to fajny pomysł, tylko czy admini nas nie pogonią? Zawsze o ciąży możemy też pisać PW, żeby nie jęczeć dziewczynom za bardzo.

Natkusia z pewnością tak :) Dzisiaj już się nie martwię tak :)

Gosia ten cykl musi być WASZ!!!
.
Malusia tak na Was zawsze można liczyć, kochane jesteście :* Wszystkie wszystkie bez wyjątku.

Kontra dziękuję :) Chciałam podziękować za post i .... nie mam takiej opcji przy Twoim poście ;/ Faktycznie nowy interfejs BB chyba jeszcze nie do końca dopracowany.


Lecę z młodą do psychologa, dam znać później co i jak.
 
reklama
Witam Was w ten brzydki deszczowy dzień!

Cały czas śledzę wątek i staram się być na bieżąco. Ostatnio mało produkujecie, to jest mi łatwiej. :) Chciałam zameldować tym, które nie zaglądały na ovufrienda, że aktualnie u mnie 30dc, 11dpo i póki co jest bladzioch. Nie nastawiam się, bo wiele dziewczyn miało te bladziochy, które potem nic nie znaczyły. W każdym bądź razie termin @ mam za 2-3 dni, ale pewnie nie wytrzymam i wybiorę się na betę. Proszę o mooooocne kciukasy!!!

wiki
Jeszcze raz gratuluję!!!!

Czy ktoś w najbliższych dniach jeszcze testuje???

malusiolka &&&& za egz!!!
watpliwosci Trzymam &&& żeby jednak @ nie przylazła!!!!
 
Mika trzymam kciukasy mocno, by z bladziocha zrobiła się porządna krecha :tak:
Ja testuje w sobotę, jeżeli do piątku @ nie zawita...
 
Hej laski ;-) Znowu zniknęłam na miesiąc,ale tym razem z powodów czysto technicznych....Byłam w Polsce,odpoczęłam,potem zaczęły mi się problemy z dostawcą internetu,w efekcie czego rzadko go miałam,a jeśli już nawet,to tylko podczytywałam,nic nie pisałam....No i masa problemów poza tym.:wściekła/y: Ale już wszystko się poukładało, oczywiście nadal w ciąży nie jestem:no:...I wstyd się przyznać,ale do tej pory ,przez te wszystkie rzeczy na mojej głowie,nie zrobiłam badań...:zawstydzona/y: W piątek lub najpóźniej w poniedziałek idę w końcu zbadać tarczycę,a później czekam na @ i między 2 a 5 dniem cyklu hormony u ginki... Cykle naturalnie mam dalej nieregularne,a jakże,żeby mi za wesoło nie było....:angry: Ostatnia @ była jakoś 17.10,no ale kiedy teraz będzie...hmm....dobre pytanie.:laugh2: Mam nadzieję,że mnie jeszcze troszkę pamiętacie.;) I wybaczycie kolejną ,długą nieobecność...ale to się już nie powtórzy,I promise.:-D
Tęskniłam za Wami,kochane :*:* Idę poczytać,kto testuje,kto w ciąży i takie tam...
 
pisaka czasami przy niedowadze okres się zatrzymuje ale u Ciebie widać, że nie to, bo wagę masz prawidłową więc na prawdę dziwne to jest...najważniejsze, że hormony są w normie...a co mówi lekarz??? Podał jakie mogą być przyczyny??? Bo z tego co pamiętam to byłaś i dał Ci tabletki na wywołanie...wybrałaś już je ???
 
watpliwosci super,sąsiadkę staraczkę mam :-) Ale fajnie...Skoro mieszkasz też w DE,to mam pytanko,może się orientujesz? Ginka zaleciła mi zrobić tarczycę,ale zapomniałam dopytać i teraz nie wiem...czy ja mam to robić tutaj u lekarza rodzinnego czy jednak u endokrynologa?:no: No i czy to jest płatne?
Boże,cały dzień dziś się obżeram....:szok:
 
reklama
Do góry