reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Susel jutro prosze ladnie dobre wiesci na tu napisac:):)
A MAlena tekst boski byl:)

Kurde corka mi sie obudzila i wiedzialam ze chce siusiu szybko ja na rece i do lazienki (20kg) i po wszystkim zakulo mnie w podbrzuszu bardzo nisko pare razy:-(...musze uwazac...

W sobote wizyta mam nadzieje ze dobre wiesci beda...
 
reklama
witam porannie :-)

mississ ode mnie te z
[*] tulę ;*

julia oby były dobre trzymam kciuki :tak:

ja mam stresa.... dobrze, że idę do pracy, bo by mnie nosiło po domu....

życzę owocnego dnia :tak:
 
no malena strasznie mi milo ze mi kibicujesz! tempka troszeczke w gore wiec testowalam i ja cos tam widze,ale ledwo ledwo i na zdjeciu nie wychodzi, wiec znow trzeba czekac.

malusiolka jak tylko sie sytuacja wyjasni to poinformuje zeby zaktualizowac liste ;-)
 
suselku jak miło usłyszeć, że coś widzisz :) normalnie tak się cieszę choć jeszcze nie gratuluję póki nie potwierdzisz w 100% :) robisz betę?? Mówiłam, że już czas na Ciebie :)
 
wow! ewka nie spodziewalam sie pierwszej odpowiedzi od Ciebie, co Ty tu robisz na staraczkach? ;-)
jeszcze poczekam z beta az zobacze ladniejsza kreske. tak sobie mysle zeby sie wstrzymac z piciem popoludniu i zatestowac jeszcze raz.
 
no wiesz tak sobie o Tobie pomyślałam i zaglądam a tu taka niespodzianka, chyba coś czułam wiesz? No ja robiłam test rano i też ledwo widziałam tą II kreseczkę, a po południu już nie miałam wątpliwości bo krecha była dużo ciemniejsza. Więc jak masz zapas testów to siknij po południu :)
 
Susel no to jest jakaś wiadomość... I to nawet dobra, oby okazała się na tyle dobra, że będziesz mogła odwołać wizytę w związku z niepłodnością :-)

Taaa, dziś trzeci dzień pomiaru poprawnego. Temperatura na podobnym poziomie, ale jakbym czuła lekki chyba ból, no takie dziwne coć nisko w podbrzuszu, tak po prawej stronie... No zobaczymy. Kolejne planowane serduszko na sobotę rano...

Julia kobieto, musisz się oszczędzać. 3,5 roku to już czas najwyższy żeby szła na własnych nóżkach. Da radę,a Ty nie przesadzaj, bo to nie jest zbyt bezpieczne, żeby tak dźwigać.

Ok, to ja śpię dalej. Dziś chcę się wyspać porządnie, a co :-)
 
Susel &&&&&& za ciemniejsza kreskę i rosnącą bete.
Ewka jak sie czujesz ciezaróweczko :)?
Maluś :/ przykro mi, że się nie udało, oby tym razem było lepiej, głupie 2 punkty no !!

U mnie Nadia całe szczęście juz wyzdrowiała, jeszcze tylko wysypka została. Za to mąż w pracy miał lekki wypadek i ma mocno stłuczone palce, całe szczescie nie zalane, no ale juz w domu za wiele nie zrobi, przecież on taki biedny i go tak boli. Mieć chorego faceta w domu to gorzej niż chore dziecko.
 
Susel dziękuję, powiem Ci, że po wizycie mam mniej obaw, bo dostałam dupka i od razu lepiej się czuję. Mam nadzieję, że tempka się utrzyma, bo na lipcówkach lipa jest straszna, trzeba zebrać z nas dużą grupę i może grupę zamkniętą założyć :)

Julia no ja też moją muszę dźwigać często w nocy na siusiu i to nie jest dobre, ale moja ledwie 15 kg waży, bo to taki trochę szczypiorek, niby po niej nie widać tak bardzo, ale za dużo nie waży, a do niskich dzieci też jakoś tak bardzo nie należy. A w sobotę napewno będą dobre wieści :D

Mychunia 3 głębokie wdechy i policz do 10 :) Moja babcia zawsze mi tak kazała robić i przechodził i stres i złość, takie ćwiczenie 2 w 1.

SUSEL PO CICHUTKU TRZYMAM KCIUKI, ŻEBY SCIEMNIAŁO, JAK BĘDZIE WIDAĆ MOCNIEJ TO DAWAJ FOTĘ I BĘDZIEMY GRATULOWAĆ :) Suselku może poczekaj do rana z testowaniem, bo po południu nie wiem czy będzie mocniej widoczne.

Wanda to śpij kochana i za mnie się wyśpij, bo ja prawie całą noc nie mogłam spać.

Wiki chory facet czasami to katastrofa na skalę światową :) Wiem coś o tym, jak Ty jesteś chora to co tam choruj sobie, ale obiad zrób, posprzątaj, zajmij się dzieckiem, ale jak chory facet... uuuu... to moja Nadia jak jest chora to mniej opieki wymaga :D

Dziewczynki ja dzisiaj jadę ze Szwagierką na zakupy, co prawda ja nic nie planuję kupić tylko połazić coby w domu nie siedzieć. Odezwę się pewnie późnym popołudniem lub wieczorem :)
 
reklama
Do góry