reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Grzaneczko <przytul> Bidulka moja :* U mnie nawet ok. Dziewczynki powoli wracają do zdrowia, ale za to powoli choróbsko bierze mojego męża. Co do grupy zamkniętej, to nie wiem jak możesz wejść przez telefon, ale możesz napisać do Admina forum. Wydaje mi się, że on pomoże Tobie :)
 
julia wspaniałe wieści :tak: gratuluję Ci serdecznie :tak::tak::tak: no szkoda by było żeby Twoja śliczna córcia nie miała rodzeństwa :tak:
andzia również gratuluję serdecznie :tak::tak:

dobrze, że ktoś podtrzymuje tradycję z głoszeniem dobrej nowiny :-p na mnie niestety póki co nie można liczyć, ale może kiedyś :-p
 
Hej kobietki :happy2:

Dawno nie zaglądałam, ale nie miałam od poniedziałku netu, tylko w pracy, i nie chciałam przeginać. Ale małż już powrócił, więc może będę choć ciut na bieżąco :happy2: Tyle mam do czytania, że chyba do świąt nie nadgonię :szok:

Serdecznie gratuluję kolejnym mamusiom: kinia, emalia, julia, andzia i wszystkim, o których nie doczytałam :-D spokojnych ciąż :-D a za te słabe kreseczki &&&&, żeby ściemniały pięknie :tak:

Ja się od 3 dni czuję jak na kacu - non stop mam mdłości i non stop mnie suszy :szok: no masakra :szok: ale plus, że już jestem po rozmowie z szefem... powiem Wam, że niby dr inż., ale niekiedy taki prostak z niego wychodzi, że szkoda gadać :no:

Miłego wieczoru ;-)
 
hej dziewczyny :-)

wreszcie w domu po 10 h jestem wykończona :baffled: ale opłaciło się :tak: kupiłam sobie 2 pary spodni, zamówiłam u cioci przepyszny likier jajeczny, posiedziałam dłużej z Babcia (jedliśmy u niej też obiad) i tam właśnie narodził się pomysł żeby zakupy z jutra przełożyć na dziś jak i tak pół dnia już mieliśmy z głowy... więc po 14 pojechaliśmy do sfery w bielsku na zakupy. Kupiłam sobie żakiet i kurtkę na teraz, a mąż kurtkę zimową i buty zimowe ;) do tego najnowszą część wiedźmina kupiłam mężowi już na mikołaja, a on mi kieliszki do likieru :-) mam nadzieję, że fasolce nie zaszkodziłam... choć dalej się boję, że to sen :baffled:

edit: i to chyba był sen - krew na papierze i wkładce...

Andzia gratulacje ciąża jak nic :-D

emalia pięknie :-D
 
Ostatnia edycja:
duzo tej krwi ??? kurde jak lekko to moze :


* Termin miesiączki. Czasami pojawia się krwawienie w dniach, w których wypadałaby miesiączka, gdyby kobieta nie była w ciąży. Jest zwykle niewielkie i nie wpływa na dalszy przebieg ciąży.

* Niedobory hormonalne. Najczęściej dotyczą progesteronu. Jeżeli lekarz podejrzewa, że to one są przyczyną krwawienia, zleca badanie poziomu progesteronu we krwi. Jeśli wynik potwierdza wstępną diagnozę, podaje leki „na podtrzymanie ciąży”. W Polsce są to najczęściej Duphaston i Luteina zawierające pochodne progesteronu. Stosuje się je zwykle do 16. tygodnia ciąży. Nie stwierdzono, by miały one niekorzystny wpływ na dalszy rozwój dziecka niezależnie od jego płci.


moze ktoras z tych opcji ??? nie martw sie :*
 
mychunia, jeszcze nic straconego. Skoro wyszyły II kreseczki, to możliwe, że ciąża jest. Musisz tylko dupka brać tak jak Ci lekarz kazał. Ja od 6/7 tygodnia do 20-tego brałam luteinę (w drugiej ciąży), bo miałam plamienia i to nie były lekkie. Trzymam &&&&& aby wszystko było w porządku :*
 
reklama
Grzanka jak to, nie możesz wejść przez telefon do grupy zamkniętej? Ja mam taką możliwość, na samej górze po prawej stronie mam taki wielki napis grupy. Ty nie masz?
 
Do góry