reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

watpliwosc, niby widzę, niby nie widzę. Sama nie wiem, czy tam coś jest. Ale Kochana nie załamuj się <przytul> Nie ma @, to jest nadal nadzieja. Zrób test za 2/3 dni i wtedy się przekonasz czy coś tam jest. Trzymam mocno &&&&& :*

Andzia, gratuluję :* Ciąża jak nic. Jak będziesz chciała iść do góry daj znać, to Ciebie przeniosę :)

Jeszcze trochę i sama tu zostanę :p
 
reklama
Hej;-)

Watpliwosci
a ja widze! Mam chyba wyostrzony wzrok od wpatrywania sie w moje testy !:-D Powaznie ja widze bladziocha, dla pewnosci powtorz jutro lub w pn test:tak:&&&&&& moce trzymam :-)

Andzia, Emalia
gratulacje !!!! :-)

Nareszcie moge was odwiedzic, wczoraj do snu was poczytalam ale nie mialam sily na odpisywanie. Powiem wam ze zaczyna mi sie podobac w pracy, fajnie jest i moja psychika odzyla! Nie rozmyslam, nie doluje sie i w ogole... Takze oby mi tak zostalo. Ide zaraz sie uczyc bo mam mnustwo materialow do przyswojenia:tak: Ale sie ciesze!


malusiolka
sama nie zostaniesz bo ze mna:-p Ja narazie tez na normalna umowe czekam a szybko pewnie to nie bedzie, niestety, a moze stety? Boje sie tylko bo mierze tempke i jak zobacze ze owu nadchodzi po testach owu i po sluzie i tempce to pewnie bede sie mega zastanawiala czy go zgwalcic czy nie haha:-D Wtedy bedziecie musialy wszystkie mnie powstrzymywac ;-)

Kontra
patrzylam na twoj wykresik, ja bym tez tak zaznaczyla u ciebie owu z racji tempki, a jak sama czulas to nie wiem :sorry2: Wydaje mi sie i tak ze to serduszko da efekt napewno !:tak: Bo jest w okresie okoloowulacyjnym. &&&&&&& ;-)
 
emalia Kochana, ogromne gratulację :* Widzę, że na ten cud czekałaś półtorej roku:)

miiss
, nie ważne jaką podejmiesz decyzję, to i tak będę trzymać za Ciebie mocno &&&& w końcu Wam się uda :) A co do powstrzymywania, to nie wiem czy damy wszystkie sobie z Tobą radę :-D ktoś tu lekko napalony jest :p :-D

Starających się:36
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,mychunia,Kinia1,emalia82
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Macadamia - @7.113
Listopad
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,missiiss1301,Ulika,
 
Ostatnia edycja:
ale tu sie dzieje!! pieknie maleje lista staraczek na liscie! no to czekam na swoja kolej ;-)

Kinia wlasnie sie dopatrzylam wczorajszej wiadomosci! :szok: jaka beta!!! ekstra!!! wielkie GRATULACJE!
Conti, wiikki i malena przyrko mi ze testy nie wyszly :-(
julia sio na bete! ;-) a co do sygnaturki to co tam wrzucasz ze blad sie pojawia? wykres, suwaczek, zdjecie?

kontra owu nie musi byc dokladnie w dzien skoku wiec mozliwe ze sie wstrzeliliscie. &&&&&

watpliwosci ja tez widze kreske i tez zwlaszcza jak nie powiekszam zdjecia.a to byl z porannego moczu? zrob moze jeszcze jutro albo pojutrze rano i sie okaze. mocno trzymam kciuki!!
wanda ale szaleliscie!! :-D:-D ciesz sie ze coreczka ladnie pukala a nie weszla!
Andzia zdjecie malutkie ale widac kreske! siknij jutro rano to pewnie pozbawisz sie watpliwosci ;-) GRATULACJE!!

emalia bardzo bardzo sie ciesze!! doczekalas sie kochana!!! przyjemnej ciazy i zdrowego malusza za 9 miesiecy! slij fluidki!
 
Hej kochane :) troche dzisiaj mnie nie było, ale spedzalam czas z malzem i corka. Siedze w pracy od 40 min i mam już dosyc naprawdę. Niecierpie mojej pracy zwlaszcza ostatnio.

Iwo - wiesz co w mojej miejscowosci srednio fajni Ci lekarze.

Malusia - bo tu z Wami lepiej :)

Malena - najwazniejsze, że masz zrozumienie i wsparcie meza. Nastepny cykl bedzie wasz.

Gosia - ale nadgodziny to z mojej checi, tylko wlasnie teraz nie chcę się tak przeciazac. Z reszta maz powiedzial, że nie ma opcji, że bede siedziala dluzej. Dzięki tak wogole.

Watpliwosci - to trzymam kciuki :)

Julia - super! To teraz nie moze być źle :D ja pracuje w Call Center wiec szkodliwych warunkow nie mam szkodliwych tylko bardzo stresujace i wykancza psychicznie.

Anka - jedna mysl mi do glowy mi przychodzi - wysyp fasolek, po cichutku gratuluje :) ponow test i bedzie wsio jasne.

Emalie - no to super, że betka rosnie ;)
 
Emalia - super, ale się cieszę... Jeszcze raz serdecznie gratuluję, tym razem na głos :-)
A swoją drogą ja być może też jeszcze dziś miałabym taką betę, biorąc pod uwagę fakt, jak wolno mi spada...

Iwo - taaa, z dzieciakami śmiesznie jest w takich sytuacjach. No ale cóż, z drugiej strony jak są już na tyle rozumne, to też dobrze. A wszystko jest dla ludzi hehe

Susel - całe szczęście mamy zakluczane drzwi od sypialni - inaczej ja bym się nie zdecydowała na seks chyba nigdy...hehe

Andzia - zdjęcie faktycznie malutkie, ale coś tam widać. Jutro jeszcze raz dla pewności i będzie git ;-)
 
reklama
Malus jestem:):) slabo sie czuje ostatnio wiec nie mam sily pisac. Co u Ciebie?

Czy ktos mi moze powiedziec jak mam wejsc w telefonie do grupy zamknietej? Bo nigdzie tu nie widze takiej opcji. Wszystkim gratuluje i przesylam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry