reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witam sie i ja.

Przyznam się Wam ,że juz wczoraj wiedziałam ale póki co podchodzę do sprawy na chłodno bo chce zobaczyć jutrzejszy wynik czy ładnie przyrasta :)
A więc wczoraj po skoku tempki i ino bladym cieniu postanowiłam jechać na bete. Wynik 12,71 :)
Z racj tego ,że mam dwa poronienia za sobą to miałam prykaz od razu zgłosić sie do gina.
No i mam zaliczoną wizyte u gina :) Pęcherzyk ładnie rośnie, w dobrym miejscu. A gdzieś indziej wypatrzył drugi ale mówi raczej nie będzie się rozwijał., bo ten pierwszy jest większy i idealniejszy :) No i w sobote mam powtórzyć bete i jak bedzie przyrost to dostałam recepte na Acard i Dupka i mam brać od soboty. Następna wizyta 25,11. Ehhhh byle do soboty :)

Proszę mi jeszcze nie gratulować.Poczekajmy do jutra:)
 
reklama
Emailia dzis sobie o Tobie pomyślałam, wchodzę na bb a tu taka wiadomość, strasznie sie cieszę i gratuluję, oby ciąża się szczęśliwie zakończyła i 8 nudnych miesiecy Ci zyczę :)
Ja testeuje jutro, ale boli mnie brzuch jak na @ wiec pewnie nic z tego no ale i tak zatestuję.
Ostatnio moja doba sie skróciła nie mam juz tyle czasu, Nadia sie stala bardziej absorbująca i marudna, wychodzi jej nowy ząbek
Mychunia gratuluję :) ale niespodzianka
Kinia &&&& by kreska ciemniała
 
mychunia super, że zadzwoniłaś do lekarki, bo często plamienia wskazują na niedobór progesteronu, na co duphaston powinien pomóc


mamaTomeczka jakaś dziwna ta teściowa, żeby dzieci przeklinały szok. Ja na szczęście mam fajną teściową. Ja zawsze podchodzę do ludzi z dystansem i się nie spoufalam, więc do niej też podchodzę z dystansem. Dzieckiem się zajmuje co drugi dzień, widać, że się dobrze bawią. Fakt czasem coś palnie, że trzeba Adasia cieplej ubrac czy coś, ale chyba taki ma charakter, więc wysłucham, ale i tak robię po swojemu.


Dziewczyny nie obraźcie się, ale nie powinno być plamień w ciąży. To, że jakaś dziewczyna była w ciązy i dziecko jest zdrowe nie znaczy, że to jest normalne. Każde plamienie powinno być skonsultowane z lekarzem. Jeśli lekarz stwierdzi, że jest wszystko ok to dobrze, ale musi to stwierdzić lekarz. My nie jesteśmy lekarzami i nie możemy się sugerować tym co od kogoś słyszeliśmy. Każdy organizm jest inny.
 
Kinia, poczekaj na betę :) Nie ma sensu non stop robić testów, bo się nie potrzebnie denerwujesz jak jest bladsza kreseczka od poprzedniego testu <przytul> :* &&&&&& za wysoką betkę :*

Mychunia, wrzucam Ciebie na lipcówki :) Gratki :* Skoro przy 4 siku wyszła Tobie taka kreseczka, to pewnie przy pierwszym ciemniejsza by była :)

Kinia, dla mnie możesz jęczeć ile się da :) Po to jest ten wątek :) Nie ważne przez co są wywołane te Twoje jęki, ale najważniejsze jest to, że masz nas abyśmy Ciebie wspierały :) Ja też jęczę i to niesamowicie :p

Anka, niby wypada. Ale jak córeczka ich przyjeżdża, to się nie dzieli opłatkiem. Odkąd jest z tym Marcinem to sobie wmawia, że jest od urodzenia Ateistką :)

malena, jakby miała @ przyjść, to daj znać kopa jej dam :D

natkusia, dobre podejście <przytul>:* Ale nadal trzymam &&&& Jak Michaś?

Conti, też poproszę trochę słoneczka. U mnie jest tak ponuro, że z łóżka się nie chce wstawać. Ale musiałam, bo dziewczynki wstały o 5:30 i do tego Oliwka prawie całą noc do toalety biegała ;/ &&&&& za najbliższe testowanie :*

mamaTomeczka, ale moja mama mieszka na stancji, gdzie dużo osób wynajmuje pokoje i mają wspólną kuchnie. Znając życie do mojej babci pojedzie. Szczerze napiszę, że jak moja babcia nas zaprosi do niej pojedziemy. Jest jaka jest, ale święta zawsze dobrze wspominam :)

emalia, po cichu gratuluje :* Daj znać jak mam Ciebie przenieść wyżej.

wiikki Kochana
, &&&&&&& za testowanie:*

Leemoncia, co tam u Ciebie?

Grzaneczko, jak się Kochana czujesz? :*
 
Starających się:38
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,mychunia,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Kinia1 - @ 5.11
2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Macadamia - @7.11 3
Listopad
emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,missiiss1301,Ulika,
 
MamaTomeczka - stockholm :) piekne miasto.

Emalie - to jeszcze nie gratuluje :)

Wikki - trzymam kciuki za test, dziekuje - czekam na potw bety
Moja Nadia do roku byla aniolem teraz to szatan w ludzkiej skorze :D

Gosia - dziekuje i też w to wierze ;)

Powiedzialam mezowi, że chyba pozytywny test jest i że jade na krew wymogl na mnie obietnice, zer poczekam na niego do rana, żeby wyniki sprawdzic.
 
Hej dziewczyny.
Ja tak na szybko z pracy i w dodatku z komórki. Nie loguję się nigdy ze służbowego kompa ;-)

Emalia no to jest dobra wiadomość, super. Daj znać kiedy oficjalnie można gratulować.

mamaTomeczka - no dziwna ta Twoja teściowa nie powiem...
 
reklama
Witam :-)


Kinia nie martw się...może ten test mniej czuły jest...zrób tak jak mówisz...trzymam kciuki za bete :tak:

Mychunia i za Ciebie kciuki też, żeby kreseczka ściemniała:tak:

Conti 37dc??? Wow...to czemu Ty jeszcze nie testujesz ??? Temperaturka ładnie się utrzymuje...trzymam mocno kciuki za fasolkę :tak:

Emalia na razie nie gratuluje ale trzymam kciuki, żeby fasolka się ładnie rozwijała :tak:


Dziewczyny od trzymania tych kciuków już mnie łapki bolą :laugh2:


MamaTomeczka
teściowa koszmar...jak tak czytam co piszesz to tylko jedno mi się nasuwa- to wariatka jakaś jest i tyle...najlepiej to nie gadać i nie utrzymywać kontaktów z taką osobą w ogóle bo po co sobie nerwy psuć... Jak się czujesz???


Wiecie co...ovufriend mi wyznaczył owulację na 5 listopada w 28 dniu cyklu he he
 
Do góry