reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Dziękuję za wsparcie, chociaż jest tak wcześnie rano to masz do mnie cierpliwość. Ty to jesteś kochana kobieta :*

Dobra lecę młodą budzić i pewnie odezwę się do Was jak już w pracy będę dopiero :*
 
kinia bo się zawstydzę :zawstydzona/y:;-)

ja ostatnio w pracy mam taki młyn, że nie mogę odpisywać, ale podczytuję i w czasie jedzenia zawsze coś staram się skrobnąć :-D

dobra lecę się zbierać :tak:
 
Co do teściowych to ja nie moge narzekac... przed ślubem i owszem jakies tam male sprawdzania , sugerowanie robienia rzeczy inaczej niz ja robie... ale jest ok... dobrze sie dogadujemy na herbatki do siebie latami i jest naprawde bardzo pomocna:)


Malusiolka...wigilia to czas przyjemny wiec jak zl;e sie czujesz w towarzystwie tych ludzi to zrob wigilie z najblizszymi ale moim zdaniem bedziesz sie strasznie glupio czuła jak jedni beda na gorze a drudzy na dole .. a oplatkiem i tak bedzie wypadac sie podzielic z rodzina na dole.... lepiej juz gdzies pojechac na swieta jesli macie taka okazje:)

mychunia ja robie dokladnie tak samo.. herbatka, kanapeczki i BB


kinia... gdybym byla w twojej sytuacji to tez bym dzielila sie swoimi obawami z osobami godnymi zaufania
 
Matko jedyna, dziewczyny, od 4 rano??? Niezle jesteście...

Kinia - może zrób test innej firmy, albo idź na betę - ja to teraz już tylko na betę będę szła...
 
witam się z rana :-)
Kinia z testami to różnie bywa bo to (jak się nie mylę) zależy od tego stężenia, może teraz nie wyjść ładnie pięknie a potem już będzie ok :tak::tak: trzeba być cierpliwym ;-);-);-) wierzę, że będzie dobrze :tak::tak:
Mychunia u Ciebie może podobnie jak u koleżanki wyżej :tak: skoro jest "cień" tej kreski to jest cień nadziei ;-);-);-)

u mnie coś się zaczyna dziać :eek: rano w toalecie zauważyłam, że na papierze coś już nie teges :eek: nie ma to jeszcze żadnego wyrazistego koloru, ale coś będzie. dziś mój 30 dc, jutro ma być @ nic mnie póki co nie boli :eek: czekam...

miłego dnia :-)
 
czesc dziewczynki ja tak na szybko bo chcialam sprawdzic nco z Toba Kiniu!

Kiniu kochana nie strestuj sie! idz na bete i czekam niecierpliwie na wyniki! ja robilam Pre test mam nadzieje ze mnie nie oszukal!

Nic ide corke do przedszkola szykowac, do zobaczenia pozniej i milego dnia wam zycze!

Mychunia jest cien jest nadzieja:):) ja pojde na beta Hcg we wtorek:)
 
dzień dobry,
Mychunia, cień widać :) :tak::tak:
Kinia, trzymam kciuki za betę, testy są różne, moze ten jakiś mnie czuły, nadzieja jest :happy:

Co do teściowych to ja mam anioła a nie teściową, jest dla mnie jak prawdziwa mama, zawsze mogę na nia liczyć i o wszystkim pogadać :) więc nie wszystkie są takie złe :) Może to też dlatego że jestem pierwszą dziewczyną u nich :) Mają 4 synów.

Mati dalej kaszele, ale już ma taki odrywający się kaszel więc mam nadzieję że będzie ok, za to ja ciągle budzę się z rana z tak zatkanym nosem że aż :( To już dwa tyg trwa, masakra jakaś, kiedy mi to minie...

Miłego dnia życzę
 
Witam się i ja :-)

Kinia na pewno będzie dobrze! &&&&&&&&& za betę :tak:

Mychunia bladzioch jest to jest dobrze :-D

U mnie temp do doopy więc chyba owulki nie będzie.. Mówi się trudno i żyje się dalej ;-) może na święta będzie prezent?
 
reklama
ale dziś u nas ładna pogoda :) od razu jakoś nastrój lepszy :-)

kinia, mychunia &&&&&&&&&& za mocniejsze kreseczki

karola fakt, dziś jest 36 dc, więc gdyby patrzeć po dniach to jest po terminie, ale owulacja się najprawdopodobniej przesunęła i patrząc na wykres to dziś jest 14 dpo, póki co temp. nie spadła, jak utrzyma się do jutra to będę rano testować :)
 
Do góry