reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kinia masz rację :-)ja mojemu też bym nie pokazała - on to papla jest, zaraz by pewnie do mamuni zadzwonił :crazy: jego "mamunia" jakieś 3 miesiące temu powiedział do mnie "Madziu, jaką Ty masz ładną i gładką cerę" - jeb, po tych słowach do dziś mam non stop jakieś wypryski na pysku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: także jakby jej powiedział, to nigdy nic nie wiadomo jakby się to na mnie odbiło :eek::eek:
ale "niespodziewajka" super :-):-):-):-) fajne są takie niespodzianki :-):-)
 
reklama
Dośka mnie też bolał brzuch i byłam pewna, że dostanę @, ale dziewczyny krzyczały, że mam test robić i koniec i.... bladzioch był :) Dziękuję.

Malena haha to teściowa zauroczyła Cię teściowa :) To ja bym też nie ryzykowała, bo może Ci czworaczki wywróży :p


Dzisiaj chyba pójdę szybko spać, tak jakoś mnie muli już spanie wyjątkowo, ale to wszystko dlatego, że rano wstaję po 5 ;/ poza tym trochę Dusik mnie wymęczyła z tą biegunką, póki co jest cisza, dostała nifuroksazyd kochany mąż szwagierki przywiózł mi leki, bo ja oczywiście nie miałam nic w apteczce ;/ jak pech to pech.
 
Kinia ja też od poniedziałku do piątku budzik na 5:50 :no::no::no: dobrze, że poniedziałek wolny :-D:-D mnie to zazwyczaj koło 21 już muli. przy piątku to już standard, że na drugim odcinku rodzinki.pl zasypiam :-p:-p:-p
 
Kinia dobrej nocy :-) i kolorowych snów :-):-)
mychunia ja zaraz po wejściu do pracy od razu na BB, patrzę co naskrobałyście kiedy już spałam :-)

no, moja godzina też się już zbliża :-p do jutra, do 7 rano ;-);-);-)
 
ja wstaję codziennie 5:30 i czytam BB przy śniadanku
o ja cie, mi by po godz spac się chciało - musze spac po 7-8 godzin
ps. Ciekawe kto chciał nas opuścić? :-D:-Dok zwalam to na hormonki ciążowe

Natkusia
Zapomniałaś o mnie - chyba w grudniu sama bede testować :eek:

Kinia - jak możesz to lec na L4 po co masz się męczyć w pracy:tak:
 
Hej kochane

mychunia
ja tez wstaje 5:30, teraz to bedzie norma :baffled: A i gratulacje!!:-)

Julia
gratulacje!!:-)

Kinia
Ty chyba tez? Czy mi sie wydawalo?:-)Gratulacje!!

padam na ryjek, glowa mi peka, nie wiem co mi sie z glowa porobilo boli mnie od 2 tygodni dzien w dzien, gdzie nigdy ale to nigdy nie mialam migren :-(
Uciekam spac, jutro piatek i 3 dni wolnego! Musze zaczac szukac nowej pracy na umowe bo szybko tu normalnej nie dostane niestety:-( Dobrej nocy staraczki, ahh jak ja bym chciala byc lipcowka.... Ehh
 
conti a Ty już czasem nie jesteś po terminie @?

suseł gdybym miała jakiś przepis jak zajść w ciążę to już bym go opatentowała, zarobiła milion dolarów i pisałabym teraz do Was ze słonecznej plaży na Karaibach :-D

wychodzi na to, że trzeba czekać na swój czas, dzidziuś nie chciał do nas przyjść wcześniej, widocznie teraz nadszedł odpowiedni czas, musimy czekać cierpliwie bo to niestety nie zawsze da się wybrać kiedy ma to się stać.

a wiem już jaki mam przepis... :-D trzeba umówić się na HSG, potem 4 razy z rzędu musi być "coś" co spowoduje przełożenie HSG na kolejny cykl, tak musi być 4 razy i w następnym cyklu będziecie w ciąży :rofl2:

żadnych wspomagaczy nie stosowałam, to był pierwszy cykl po odstawieniu ziół o. Sroki. :tak:
 
reklama
Iwo zostaniezz ze mną? Uf uf ;-):-D

Misis znowu szukasz pracy? W sumie nie dziwie się bo nie wiadomo w ogóle czy dostaniesz normalną umowę :confused2: ale fajna babka jesteś to szybko coś znajdziesz :*

Karola wystarczyło że zapomniałaś o staraniach i pyk :tak::-D

Dziewczyny ktore poszły spać - dobranoc :-)

A my właśnie z mężusiem popijamy grzane piwo z przyprawami mhmmm a potem do wyrka się ogrzać ;-):-D
 
Do góry