reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Malusiolka pamietaj ze nawet jak zrobisz z nimi dzie miala do czegos problem.. na twoim miejscu powiedzialabym ze niech sobie sama robi wigilie a "moze wtedy cie doceni" i zrob swoja, tak jak Wanda mowi wigilia udawana????!!! wigilia jest rodzinnym swietem:);-)
Moj P. tez niechce slyszec o wigili u rodzicow albo razem niema takiej opcji, jedynie z moimi rodzicami mozemy cos zrobic. Ja mowie nze niebede w takim towarzystwie spedzac wigili!!

Mychunia
wrzuc fotke:) zycze coraz mocniejszej kreseczki:)

A my wrocilismy z pasowania przedszkolaka;-) ogolnie cos mi troche niedobrze...z Amelia nie wymiotowalam wiec mam nadzieje ze moze niebede....nie lubie:(
 
reklama
malena, dlatego też planujemy ten wyjazd, Jesteśmy w 100% pewni wyjazdu :) Jak zaszłam pierwszy raz w ciąże, to cały czas widziałam kobiety w ciąży :p

To ja tak ostatnio miałam :p I póki co się potwierdziło, jutro rano powtórzę test, już kupiłam - PRE Test i jak mi się uda to jutro, albo w sobotę zrobię betkę, żeby mieć 100 % pewności. Zapisałam się już w razie czego do gina na 14.11, cały czas mnie martwią te silne bóle, bo z Duśką pamiętam, że brałam od początku dupka lub luteinę, bo też mi się macica spinała strasznie.

Wanda mam nadzieję, że szybko Twój organizm się unormuje i raz dwa będziesz w ciąży, która zakończy się pięknym bobasem :)

Malusiolka wiem coś o tym torcie, moja teściowa generalnie jest okej, ale też ma odbicia, w dniu chrzcin Nadii w 1 dzień świąt pojechała sobie do swoich rodziców 300 km, bo nie lubi się z moim ojcem, więc nie ma zamiaru na chrzciny przyjść, nie wspomnę o braku nawet kartki dla Małej. Teraz we wrześniu nawet nie zadzwoniła na ur Nadii, bo przecież ona i tak by nie chciała z nią gadać. Takie głupie wymówki babci na pokaz, jak jej druga wnusia się rodziła to przyjechała, żeby pomóc córuni po szpitalu. Jak ja urodziłam to nawet nie zadzwoniła zapytać jak się czuję ;/ Zmierzam do tego, że wiem jak się czułaś w urodziny, bo ja od teściowej słyszę "no coś ty chyba żartujesz, że ja urlop we wrześniu będę brała - nawet takiej opcji nie ma."

Mychunia implantacja = plamienie lub krwawienie (może tak być). Gratuluję po cichutku - ja też byłam w szoku :D to dobry miesiąc na testy. Ja po luteinie w ciąży to umierałam z bólu, wyłam i się ruszać nie mogłam takie miałam sdkurcze, a po duphastonie było super samopoczucie.


conti może coś na rzeczy jest, widzisz jaki szczęśliwy ten miesiąc.


Ja po kolacyjce pysznej i teraz udało mi się do Was zasiąść. Wiecie co skleroza to chyba moja nieodłączna przyjaciółka. Pojechałam na zakupy i kupiłam wszystko oprócz płynu do naczyń ;/ jestem wściekła, bo niecierpię jak gary mam w zlewie, a niestety na wodę się nie umyje wrrrr..... Chciałam w weekend zostać dłużej w pracy i nadrobić trochę nadgodzin i teraz mam dylemat, bo z jednej str przydałoby się, ale z drugiej jak pomyślę, że mam siedzieć 12h w tym niewygodnym fotelu... Dzisiaj po 8 h wyszłam połamana jak nie wiem i w trakcie pracy kombinowałam jak usiąść, żeby było mi w miarę znośnie. Po przeniesieniu do drugiej lokalizacji jest porażka po prostu ;/ jak potwierdzi się, że to fasolka to szybko będę chciała na l4 iść.

Kurcze dziewczyny Nadia dostała mi takiej biegunki, że woda z niej leci - wczoraj też taką jedną kupę zrobiła, ale jej przeszło po smeccie, a dzisiaj teraz jakieś 15 min temu jak ją złapało to z nocnika nie schodzi, boję się żeby to nie była jelitówka, tylko ewentualnie zatrucie zwykłe...
 
P1020203.jpg
na żywo lepiej widać... nie umiałąm w to uwierzyć, ale mąż potwierdził, że mi się nie wydaje
 

Załączniki

  • P1020203.jpg
    P1020203.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 66
Kinia ja tez mialam Pre Test:) z rana czekamy na relacje! nie waz sie isc do pracy bez wstawienia zdjecia;-)

Mychunia nawet ez powiekszenia zdjecia widac ze cos tam sie rysuje:)
 
mychunia wierzę, że teraz będzie już tylko ciemnieć ;-) tego Ci życzę oczywiście :-) też chciałabym zobaczyć u siebie te wymarzone II kreseczki :tak::tak::tak:
 
reklama
Julia dobrze, napewno wstawię, tylko nie krzycz :) Z rana na 5 budzik nastawię i będę cykać foty testów :)

mychunia HA ja wiedziałam, po prostu wiedziałam, że teraz się posypią kreseczki. Super po cichu gratuluję i niebawem większym gronem przejdziemy na lipcówki :)
 
Do góry