reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Mychunia - a czy odkąd zaczęłaś mieć te zawirowania robiłaś test bądź USG? Może Ty w ciąży dłużej jesteś? Odpisz czy miałaś choć raz od miesiąca USG?
 
reklama
24 października miałam usg i byłam świeżo po miesiączce (15 się zaczęła) i lekarz cos mówił, że mogło być mikroporonienie stąd ta miesiączka (cykl trwał 19 dni)

teraz cykl trwał niby 17 dni i potem był jeden dzień krwawienia i jest cały czas plamienie... lekarz sie pytał czy robiłąm test ale mi to do głowy nie przyszło :eek:
 
Ostatnia edycja:
mychunia gratulacje !! Rośnijcie zdrowo :)

Dziewczynki mam pytanie, jak powinny wyglądać temperatury w drugiej fazie cyklu sugerujące ciąże ?? Powinny się utrzymywać w jednej linii, rosnąć czy jak ??
 
mychunia, po cichutku gratuluję, ale na razie nie przenoszę Ciebie :)

Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Kinia1 - @ 5.11
2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11
Dziewczyny, dajcie znać co z Wami?

Starających się:39

Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Kinia1 - @ 5.11
2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Listopad
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
mychunia - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,missiiss1301,Ulika,
 
normalnie cały czas mam wrażenie, że to sen :szok:

hahaha :-D:-D to nie sen, on już się spełnił :-)

dziś jak byłam w pracy - przypomniało mi się - dzwonił mój K no i mówi mi, że był w przychodni bo jakieś tam badania ma sobie robić (w sumie nie wiem jakie). pytam więc w której tej przychodni i okazało się, że tam gdzie chodzę na nfz do ginekologa. no to mówię, że szkoda że mi nie powiedział bo sprawdziłby mi kiedy lekarz przyjmuje, a on pyta który:dermatolog, ale przez telefon to się nie darłam, że nie i mówię po ciuchu że ginekolog, a on nagle tak cichutko "to co, w ciąży jesteś?" heheheh :-D ale to było z lekkim przerażeniem w głosie :-D:-D:-D a tak to mówił, że wierzy w to, że tym razem się udało a nawet jest o tym przekonany :-D:-D śmieszne te chłopaki są :-D:-D:-D
 
Dośka mój wykres pokazuje, że mogą być w cały świat :)

Malena mój małż wczoraj stwierdził, że on woli nie wiedzieć nic dopóki się nie potwierdzi, bo jakby przypuszczał i okazało by się, że nie jestem w ciąży to by się załamał trochę. Dodam, że mój mąż nie ma zielonego pojęcia o tym, że ja robiłam już test - jutro potwierdzę i dopiero mu powiem :D Będzie miał niespodziewajkę :)
 
Łoo matko!! Co tu się dzieje :szok::-D

Mychunia bladzioch jest więc ja gratuluję :tak:

no tak.. taki szał tu ostatnio że za chwilę zostanę sama :szok::-D

Maluś ja w tamtym roku żyłam źle z teściami i choć mieszkamy w jednym domu to zrobiliśmy sobie osobno w trójkę i było nam dobrze :-) teraz nie wiem jak będzie.. wolę znowu w trójkę bo to jest tak inaczej no ale zobaczymy :tak: ale Ty się nie zmuszaj.. chrzań wszystko i róbcie sami :-)

śmigam kąpać i usypiać Michula :-) Aaaa byłam z nim na kontroli.. oskrzela i płuca czyste ale nadal mamy leczyć bo ma jeszcze katar i kaszel.
 
Dośka mój wykres pokazuje, że mogą być w cały świat :)

Malena mój małż wczoraj stwierdził, że on woli nie wiedzieć nic dopóki się nie potwierdzi, bo jakby przypuszczał i okazało by się, że nie jestem w ciąży to by się załamał trochę. Dodam, że mój mąż nie ma zielonego pojęcia o tym, że ja robiłam już test - jutro potwierdzę i dopiero mu powiem :D Będzie miał niespodziewajkę :)

o jejku Kinia gratulacje!! o ja niedobra niedoczytałam:sorry: !!! Również życze Wam spokojnej i nudnej ciąży !!
U mnie na razie @ brak, ale podbrzusze mnie boli więc pewnie wredota przyjdzie..
 
reklama
natkusia, zdrówka dla Michasia :* Będę musiała coś w tym roku zrobić, bo inaczej oszaleje.

Dziewczyny, nawet nie wyobrażacie sobie jak ja się za każdym razem stresuje jak mam się dzielić opłatkiem z rodziną męża.
 
Do góry