reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Dziewczyny dziekuje za gratuacje:-):-)mam tylko nadzieje ze nic sie nie stanie zlego...


Pheobe no to zycze II kreseczek:) czekam na relacje z testowania:-)
Conti no jestes zagadka,mam nadzieje ze sie uda!

Emaila kurcze to juz tyle czasu? kochana a bylas u jakiegos lekarza? moze musisz miec cykl stymulowany?

mamaTomka moge dac w pierwszym dniu l4,no zobaczymy po wizycie u lekarza zaczynam dzialac.

Tekla trzymam kciuki za wizyte i czekamy na relacje
Tak tescioch swiezutki byl hehe, moze mial z 5 minut, najpierw tylko cien byl i myslalam ze nic z tego wiec sobie poszlam z lazienki niedawalo mi spokoju wrocilam zerknac a taka piekna krecha haha

Kinia to jak robisz dzis?

Wando kochana faktycznie zrob te bete zebys wiedziala na czym stoisz...a robili ci usg ze stwierdzili poronienie?

Ja dzis troszke zdenerwowana jestem;/ jeszcze do mnie nie dochodzi! Ogolnie z mezem postanowilismy ze nikomu narazie niemowimy,moje przyjaciolki wiedza i WY:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julia jaka piękna wiadomosć:) to ja trzymam kciuki, aby za 9 miesięcy móc gratulować:)

Phobe nie maluję wszystkiego decoupagem:) pojedyncze rzeczy:)
 
Wanda - ja bym sie nie nastawiała na ciąże, mojej przyjaciółce również beta wychodziła:zawstydzona/y: organizm tak szybko się nie przestawi na niebycie w ciąży

Emalia - przykro mi, przepraszam jeśli jestem wścibska ale widze że masz 2 dzieciaczków i 2 aniołki - czy przy nich nie miałaś wcześniej kłopotów z zajściem? kurcze tyle cykli to bardzo długo :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Agniecha - zdrówka dla synka!!!!

Phoebe,Kinia - mój też teksty walił typu "ty wiesz że jesteś w ciąży" no i co d..pa, w tym cyklu ma jakikolwiek zakaz mówienia o ciąży bo rozbudza we mnie niepotrzebną nadzieję, nie tego po nim oczekuje

Conti - cos czuje że bedzie kolejna okazja do świętowania :tak::tak::tak::tak:

Młoda przyniosła ze szkoły 3 zaproszenia na urodziny ( w tym jedno do bliźniaczek) , cholerka jak na to wszystko wyrobic :eek:?
 
Julia - gratuluję :-) spokojnej ciąży ;)
GosiaDr- na prawdę podoba Ci się określenie boboseksy ? Pożyczaj nie nadałam tej nazwie praw autorskich , kiedyś na początku mojej bytności na forum na wątku ciąża po poronieniu dziewczyny używały takiego określenia więc w sumie ja też je pożyczyłam ;)

no ,a u mnie 12 dc , i rano obudziłam się na siku okazało się ,że mnie coś tam piecze jak sikam i na dodatek żeby było weselej zaczęło mnie swędzić TAM , no wzięłam od razu czopek nystatynę i poszłam poleżeć potem poradziłam się jeszcze mojego gina w sprawie pęcherza no i powiedział ,że lepiej abym wzięła furagin bo lepiej to wyleczyć zanim np ciąża się zagnieździ no i wzięłam ,a te czopki ta nystatyna to gin powiedział ,że zupełnie niegroźna w razie czego ,a jakby coś mężowi dolegało to ma smarować clotrimazolum ,ale ogólnie życzy mi aby szybko przeszło i nie przekreśliło starań naszych.No i w sumie już mnie nie swędzi ,ale jeszcze wezmę kilka czopków tak dla bhp.
 
no coś jest na rzeczy, wróciłam niedawno do domu i przebierając się dotknęłam jakoś dół pleców i normalnie mnie odrzuciło, mam tak gorące plecy, że aż dziwne, że tego nie czułam, zmierzyłam temp. a tu 37,9 :szok: a o dziwo nie mam żadnego choróbska, ani nawet przeziębienia
a miałam się nie nakręcać:-D
wiadomo, że wieczorna temp. się nie liczy, ale to już jest stan podgorączkowy, no dziwne:baffled:
 
Iwo - wiesz jak to jest, nadzieja umiera ostatnia... Może mój umysł tak strasznie chce ciąży, że sam wmawia ciału, żeby było hehe... może po prostu mam coś z psychą nie tak ;-):-)

Conti - kiedy testujesz ??

Julia - baba, która robiła mi usg, chyba nie powinna móc uprawiać tego zawodu. Włożyła usg, po czym powiedziała, że widzi pęcherzyk, za chwilę, że nic nie widzi, później że widzi jajnik prawy, jajnik lewy, później mówiła że chyba się roni, na końcu że tyle płynów w brzuchu, że ona nie wie w zasadzie co to jest... Rozumiesz ? Co byś wywnioskowała po czymś takim ? Jak spytałam, żeby się określiła co jest, to mi powiedziała, że mam się kłaść do łóżka i czekać co będzie dalej :szok:

Cieszę się, że się Wam podoba nasza anegdotka z poczęcia :-D
 
reklama
Do góry