reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Jak tylko dojadę do domu na pewno dam wam znać co i jak. Nawet jak nie będzie dobrych wieści... ale mam nadzieję, że takich nie będzie ;)
 
reklama
witam bardzo serdecznie, mam nadzieje ze o mnie nie zapomniałyście :) Czytam Was na biżąco ale na odpisanie czasu brak, teraz będę może częściej, przynajmniej przez tydzień :) Mati znowu się rozchorował :( rano byłam z nim u lekarza, do końca tyg mam zwolnienie.

Julia, serdeczne gratulacje :)
Wanda, ale się uśmiałam z tej anegdotki :)
Tekla, kciuki za wizytę!!!!!
MamoTomeczka, ale od Ciebie takim optymizmem bije :) aż miło :)

ja jestem przez owu, od kilku dni robie testy, uczę się ich powoli :) Na razie ciągle bladzioch, zobaczymy czy sie uda bo mój m cos ostatnio ciagle zmęczony, wkurza mnie to już...

miłego dnia, idę obiadek robić
 
Susel - bo ta lekarka jakaś dziwna była... A tak w ogóle zrobiłam właśnie test ciążowy i nadal wychodzi pozytywny, także jutro rano jadę na tą betę dla świętego spokoju. Choć test pozytywny, to jednak dużo słabiej od poprzedniego...
popatrzcie:
dzisiejszy:
DSC_1506.jpg

I poprzedni sprzed jakoś 2 tygodni:
IMG_20131027_172311.jpg

No jest różnica... Jutro wszystkiego się dowiem po badaniu beta, ale generalnie wydaje mi się (choć to tylko moje gdybanie), że beta powinna już spaść. Od piątku, kiedy robili mi betę i wyszła 122,8 minęło już 5 dni, więc chyba test powinien wyjść już negatywny...
No teraz to się zdenerwowałam !!
 

Załączniki

  • DSC_1506.jpg
    DSC_1506.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_20131027_172311.jpg
    IMG_20131027_172311.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 36
Wanda specjalistką nie jestem, ale rzeczywiście trochę to dziwne, że test nadal wychodzi, nie wiem jak wolno powinna spadać beta, dobrze że jutro będziesz powtarzać badanie to może się coś wyjaśni, a czy ten test sprzed 2 tygodni był robiony z porannego moczu? bo może też stąd wynika różnica intensywności?
 
Conti - nie pamiętam czy z rannego, chyba nie... generalnie chyba raz zrobiłam z rannego moczu i ten wyszedł najbledszy :-)
Generalnie ten stary co tu wrzuciłam, jest trochę podkolorowany w programie, no ale wyraźnie intensywniejszy...
Normalnie teraz obudziła się jeszcze we mnie jakaś nadzieja, bo wynik bety mógł wskazywać młodszą ciążę i mogła nie być jeszcze widoczna na usg - ale jeśli się okaże że nadal jest ciąża i wszystko jest ok, to chyba tą lekarkę powieszę !!
 
wanda no jak dla mnie to nieladne te testy:-( bo jak tak zbledla no to niestety chyba mieli Ci lekarze racje... no ale mimo wszytsko tak bez potwierdzenia to sprawdzili a Ty sie musisz sama domyslac. masakra! poza tym to faktycznie powinna juz spasc, moja spadala na leb na szyje. dawaj znac jutro!
Conti tempka ladnie wysoko wiec zielonosci zycze! ;-)

malusiolka mojego meza zdanie pewnie jest bardziej prawdziwe jezeli chodzi o pierwsze dziecko ale jak sie ma juz dzieci to trzeba myslec w pierwszej kolejnosci o nich, a to napewno zmienia postac rzeczy.
mamaTomeczka no to musisz zostac z nami jak Cie tak wszystko kluje bo na czerwcowkach nie lubia takich :-p a sa juz lipcowki? no czytam o tym jak pozadasz Phoebe i nie moge :-D:-D w Twoim stanie to wszystko co sprawia Ci radosc jest jak najbardziej wskazane :-D a poza tym to ekstra chomiczki!
Phoeba tak piszesz ze lipiec na mnie czeka, czyzbys byla lipcowka? ;-)
Conti, Phoebe, wikki ale ta sobota sie zapowiada pelna emocji! ;-)

tekla czekamy na wiesci po wizycie!
wanda wlasnie doczytalam anegdotke :-D:-D:-D:-D esktra! ciekawe czy dzieci kiedys sie dowiedza ;-)
 
Ostatnia edycja:
Susel - tak, już doczytałam sobie, że beta może długo spadać... Co trochę by mi komplikowało świadomość ewentualnego kolejnego zajścia
 
reklama
Do góry