reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Conti ja mam jednak @ dostać 9.11. powiem Ci, że tez brzuch mnie pobolewa choć dziś jakoś słabiej niż wczoraj i niż w ogóle do tej pory. mam zamiar zatestować w niedzielę :baffled: okaże się co to będzie :baffled:

Julia gratulacje :-) :-)
 
Conti mnie tez boli brzuch, ale tak dziwnie, jakbym kolke dostala w prawym jajniku i troche promieniuje, nie jak na @. Temperatura Ci spada dzien przed @ zawsze czy jak juz sie rozkreca?
Kinia, znam to, moj maz juz kilka dni po serduszkowaniu pytal, jak sie dzidzia ma. W zeszlym cyklu tez i nic nie wyszlo.
MamaTomeczka a co to chomiory?:szok: Chyba juz sie powinnam zaczac bac:confused2:
 
Phoebe no to może fasolinka sobie miejsce szykuje ;-) mnie na razie z lekka pobolewa w krzyżach,a brzuch to tak trochę ciągnie
przez ostatnie miesiące temp. zazwyczaj spadała już ok. 11 dpo, ale z rok temu bywało, że temp. leciała już w trakcie @, więc różnie mam
 
Phoebe, kolkę w prawym jajniku to ja miałam zanim dostałam @ i czasami teraz tak mam. Trzymam &&&& aby to było to :):*

Conti, jak tam Kochana? @ nie ma i testy nie wychodzą? Może owu przesunęła się <przytul> &&&&& :*

emalia, przykro mi <przytul> :* &&&&& za kolejny cykl.
 
Pheobe wizytę mam dziś o 17:15 :)
Julia gratulacje, piękny teścior. Krecha chyba się szybciutko pojawiła? Widać, że jeszcze taki zaróżowiony ten teścik :-D

Przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Malusiolka no na razie nic nowego, według ustaleń Suselka (z którymi się zgadzam) to dziś jest 12 dpo więc czekam do soboty i do tej pory testować nie będę
 
Conti, Ty to chociaz mierzysz tempke i wiesz mniej wiecej co i jak, a ja taka noga jestem ze sie nie znam. Niech Cie ciagnie, to dobry znak :-) &&&
Malusiolka kolka przed @, a kysz!
Tekla, wiesz jak to jest gdzies dzwoni dzwon, ale w ktorym kosciele... to przez nawal postow. Daj znac po wizycie :*
Kinia, moj byl pewien w zeszlym cyklu, bo dwa razy nam sie udalo za pierwszym podejsciem, wiec byl troche zdziwiony ze tym razem nie wyszlo. Tylko ze wtedy przedobrzyl z serduchami ( 3 razy pod rzad, 1 dzien przerwa i tak prawie caly cykl), mowilam mu, ze co za duzo to nie zdrowo i jak teraz sie uda to powiem " A nie mowilam", och jak bym chciala widziec jego mine ( teraz szlismy systemem 1/1).
 
reklama
Do góry