reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Ja jeszcze nie dziękuję zobaczymy jak to będzie dalej :) Mam nadzieję, że kreseczki sciemnieją, ale nie wiem czy małżowi już mówić... Chyba poczekam jeszcze do pt lub soboty, ciekawe czy w sobotę bete można zrobić?
Kinia wytrzymasz z tajemnicą??

Tekla ale super wieści przynosisz:tak::tak::tak:

Ania a co to za firma?
 
Kinia ja tam widze II krechy:) ja narazie niemoge uwierzyc, i jakos staram sie nie nastawiac bo z doswiadczenia wiem ze pierwsze wizyty mam placzace:(
ALe trzeb myslec pozytywnie!!! mam nadzieje ze po wizytach u gina zobaczymy sie na lipcowkach.

Tekla super gratuluje:):)


Kto jeszcze powinnien testowac???!:)
 
iwo kardioline, nie wiem, mam nadzieję, że wytrzymam, bo w sumie nie widujemy się w ciągu dnia. Powtórzę w pt, martwię się, bo mam bóle brzucha silne i boję się....


Julia napewno się zobaczymy musimy być obie dobrej myśli :)
 
tekla świetne wieści gratulacje :-D

kinia ja myślę, że będzie ok i trzymam za to kciuki :tak:

a ja sobie myślę i się zastanawiam czy duphaston mi pomoże, bo lekarz powiedział,że może dochodzić do zapłodnień, ale nie do zagnieżdżenia przez zbyt niski progesteron i przez to tak częste krwawienia... i to mnie trochę zdołowało... :baffled:
 
reklama
Kinia, ciesze się, ale nie gratuluję dopóki nie będzie jeszcze jednego testu z II lub betki. Ale za to trzymam mocno &&&&& za II kreseczki ciemniejsze i wysoką betkę :):*

Tekla, super wieści Kochana :* Może uda Ci się zrobić prezent dla męża na dzień ojca (23.06) :)

Ciesze się Kochane Waszym szczęściem. Fajnie jest zobaczyć II kreseczki, ale muszę być silna mając takie wielkie plany życiowe :) Za wszystkie starające się trzymam mocno &&&&&& i za te co są w ciąży nudnej ciąży :):*
 
Do góry