reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

przysylam wszystkim fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kinia testuj testuj, wiesz ze nad ranem meczyly mnie sny ze robilam testy i ciagle pozytywny wychodzil, zrobilam 3 i chcialam wystawic zdjecia na BB:-) obudzilam sie i pomyslalam co za poryty sen przeciez niemozliwe zebym byla w ciazy , za pierwszym razem staran. A tu szok!!!

WOgole zrobilam test mega bladzioch sie zrobil...pomyslalam sobie ze wkrecam sobie ze tam cos jest i wyszlam z lazienki, po chwili mi sie o nim przypomnialo i mowie do siebie wroce zoacze ten cien, a tu MEGA GRUBA krecha!!! SZOk:szok::szok:


teraz musze zalatwic powrot do pracy, bo na wychowawczym jestem.
 
reklama
Julia, ogromne gratulację Kochana :*

susel, może i ma Twój mąż rację, ale na razie nie widzę, że będę mieć 3-cie dziecko. Teraz w planach mamy wyjazd i musimy z dziewczynkami jakoś przywyknąć do nowej sytuacji, a dopiero jakby co planować dziecko. Mój M wczoraj powiedział, że chciałby i nie chciałby. Nie byłoby tragedii jakbym zaszła w ciąże. Ale ja na razie chce poczekać i do pracy wrócić.




S
tarających się:39

Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Kinia1 - @ 5.11
2
Listopad
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
mychunia - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,missiiss1301,Ulika,
 
Ostatnia edycja:
Julia u mnie niby tempka się trzyma, ale bole brzucha jak na @ dosyc silne, wiec nie licze zbytnio na nic, ale moze dla wlasnego spokoju ducha kupie dzisiaj tesciocha i zobaczymy, o ile malpa nie przyjdzie. A ry to na z1olnienie od razu mozesz :)
 
Kinia rob rob, brzuch moze bolec z innych przyczyn!
No wlasnie najpierw musze zalatwic soie powrot do pracy...niewiem jak to ogarnac wszystko:( a jak bede miala wrocic to dam l4, stresuje mnie ta sytuacja
 
Juila- gratuluje z całego serca i nudnej ciąży życzę :)

Susel- dzięki zawsparcie kochana

MamaTomeczka- :*
Kinia- &&&&&&&&&&&&&&& za testa :)

U mnie lipa blada. Trzeba sie szykować na 19 cykl starań :(
 
Hello!
Julia, myslalam o Tobie od rana i co widze? Piekne II kreseczki. GRATULUJE!
Kinia &&& zeby @ nie przyszla! Czekam na wynik testu :-)
Susel, bardzo Ci kibicuje i mam nadzieje ze ujrzysz swoje kreseczki, bo lipiec czeka na Ciebie!
Conti to testujemy razem w sobote, no chyba ze mi sie wczesniej @ pojawi, a kysz!
MamaTomeczka haha, wariatko, niech Ci bedzie, pomasuje bo nie chce zebys myszy na mnie napuscila ( dzisiaj mi sie snil moj myszoskoczek ze biegal po domu, bo uciekl z klatki). Poczekam do soboty, chociaz zaczynam sie nakrecac jak widze nowe zaciazone dziewczyny. Ale nawet jak zaczne plamic to nie zrobie testa, bo to nie ma wtedy sensu. Ostatnio plamilam 3-4 dni i dopiero @ przylazla.
Emalia <tule> glowa do gory, w koncu musi sie udac!
 
Phoebe dzisiaj kupie testa i zobaczymy, ale zrobic i tak musze rano, bo naewet jakby cos było to nie wiem czy wieczorem by cos wykazalo. Tempka rano się utrzymywala, wiec iskierka nadziei jest, tym bardziej że brzuch już nie boli. Ale się nie nakrecam. Meza tylko palnac musze bo co chwile gada bo przeciez w ciazy jestes, mowie ci na pewno jestes... Itp..
 
reklama
Phoebe no mam nadzieję, że zatestujemy razem, bo mnie coś dziś brzuch zaczął pobolewać, więc istnieje ryzyko, że @ się przybłęda, prześledziłam moje cykle i zawsze @ przychodzi w 13 dpo, więc jutrzejszy dzień będzie kluczowy, ale im bliżej tym nadzieje słabną
póki co &&&& żeby u Ciebie @ nie przyszła

Emalia szkoda, &&&&&& za nowy cykl
 
Do góry