reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Julka - gratulacje!!!!!!!! Masz takie szczęście ze ja bym w totka zagrała. Idź za ciosem. I pamiętaj nic złego się nie zdarzy!!!!
 
julia GRATULACJE!! piekny ten test, nie pozostawia watpliwosci!

malusiolka moj maz zawsze mowil mi ze nie ma nieodpowiedniego momentu na dziecko i ze wszystko mozna jakos ulozyc, ale nie zebym Cie namawiala do zmiany planow bo ja tez sie wczesniej z nim nie zgadzalam. a moze akurat wam sie wpadka przydazy ;-)
Kinia to testujesz dzis czy jutro? Twoja cierpliwosc po prostu mnie zadziwia! az nie moge sobie wyobraziz zebym ja tak dlugo czekala ;-)

mychunia i co tam Ci wyszlo z tych badan? dobrze ze leki jakies dostalas to moze sie unormuje. w kazdym razie &&&& zeby bylo lepiej!
Lemonca fajna ta Twoja historia zdrowotna. moj maz ma nadwage i zawsze mowi ze zazdrosci tym ktorzy sa szczupli a duzo jedza :baffled:

wanda kurcze no to dziwnie ze tak juz mialas stwierdzone na 100% poronienie przy tylko jednej becie, przeciez wcale nie koniecznie musi byc wieksza niz ta ktora mialas. dawaj znac jak bedziesz miala wynik nowej bety i &&& zeby to jednak bylo jedno wielkie nieporozumienie! a jak tak sie okaze to ja bym chyba cos zrobila tym lekarzom!! a co do tempki to u mnie taka to bylaby jak najbardziej temperatura drugiej fazy wiec w sumie nic nie oznacza.
missiiss no faktycznie tempka mocno spadla, to moze jednak sie mylilysmy, a @ jest po prostu skapa :zawstydzona/y:
Phoebe ja juz lepiej, ale niestety calkowicie mi jeszcze nie przeszlo ale chociaz mam wiecej sil i moge z wami troche popisac :tak: u mnie termin @ jest juz 11dpo wiec troche wczesnie na testowanie. nie chcialabym testowac przed a najwczesniej 2 dni po przewidywanej @, ale nie wiem ile mi wyjdzie z tych planow. &&&& za Twoj sobotni test! umilisz mi czekanie na moj ;-)
 
susel no tak dałam się przekonać, bo to rzeczywiście wygląda teraz na 23 dc jak popatrzę na całość, a czekam do soboty, bo i tak już 2 testy w tym miesiącu zmarnowałam, więc nie chcę po raz setny zobaczyć 1 kreski, zresztą dziś będzie w takim razie dopiero 12 dpo
tempka dziś nie spadła ani nie wzrosła, więc jeszcze jakieś nadzieje są

Julia gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leemonca to i tak chyba trzeba mieć silną wolę i rzeczywiście to kochać, ja ogólnie biegać nie lubię ale w wakacje próbowałam się przełamać i nawet jakoś mi to szło, ale jak był deszcz to nawet nie myślałam o tym, żeby pójść biegać :) no i zaczęła się jesień to już odpuściłam zupełnie i przerzuciłam się na Chodakowską, ja to jednak leniuszek jestem i jak zimno, deszcze itp. to jak tylko wrócę z pracy do domu to generalnie się z niego nie ruszam, no chyba że muszę :tak: ale na prawdę podziwiam Cię za Twoją wytrwałość i energię ;-)
 
reklama
julia gratulacje


wanda a miałaś krwawienie przy poronieniu ? Ja miałam przy każdym i kazali mi robić przynajmniej 2 razy bete, żeby sprawdzić, czy spada.


Dziewczyny która jeszcze dziś testuje, bo dobre wiadomości nastrajają pozytywnie ?
 
Do góry