reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Bry
Kinia i jak tam? @ ciagle nie przyszla? &&&
Telka jak po wizycie? Bo to chyba dzisiaj bylo?
Julia jeszcze nie testowalas? Jak Ty to wytrzymujesz?
Leemonca jaka Ty dzisiaj radosna.
MamaTomeczka piekny masz test, nie martw sie na zapas bo klapsa na gola pupe dostaniesz!
Suselku juz sie lepiej czujesz? Ja mam w planach najszybciej testowac w sobote, bo wtedy teoretycznie @ powinna przyjsc, ale moze sie opoznic 2 dni, tak mialam w ostatnim cyklu. Mam nadzieje ze dotrzymam do soboty:confused2: A Ty kiedy testujesz? W dzien @, czy wczesniej?&&&
Kobietka co Ty tu robisz, skoro juz moze masz dni plodne to lec sie przytulac! Nie to zebym Cie calkiem gonila, ale tak na chwilke to mozesz isc :-)
Wanda, na pewno Ci sie spelni i bedziesz miala dzidziusia :*
Ludzik tylko nie mow ze robisz decoupage na wszystkim. Moja tesciowa ma hopla na tym punkcie i nie dosc ze porobila drzwi, meble to i na poduszkach i koszulkach.

Dzisiaj moj synus skonczyl 5 lat, urodzil sie nad ranem i juz o tej porze bylismy dawno w domku, matko jak ten czas szybko leci. Juz sie boje ze niedlugo mi dzieci z domu pouciekaja a ja zostane sama z malzem. Przeciez ja nie wytrzymam takiej ciszy... juz normalnie za pieluchami tesknie.
Do @ 4 dni...
 
reklama
Gosia bardzo dziekuje za odpowiedz:) no ja kupilam Pre test, nawet niewiedzialam ze sa strumieniowe i plytkowe;-)

Pheobe wszytskiego najlepszego dla synka, czas zlecial nie?;-) juto termin @ wiec niewiem czy to nie za wczesnie:sorry: aczkolwiek nie licze na II kreski:sorry: rozumiem ze testujesz po wekendzie?:-)

Kinia kiedy testujesz?

I jeszcze ktos na dzis sie spodziewal @ i chyba na wczoraj? wiec czekamy za wiesciami!!!

Miss a ty wez ladnie nasikaj na test bo Nas kochana nakrecasz:tak:
 
witam po 5 :-)

ja się wzięłam od pon i ćwiczę :tak:na razie z opłakanym skutkiem, ale przecież od razu 1000 brzuszków nie muszę robić no nie? muszę też uważać, bo wczoraj po ćwiczeniach kolano mnie bolało :baffled:

życzę wszystkich pozytywnego dnia i samych dobrych wiadomości :tak:
 
Czesc, ja już w pracy. Melduje tylko, że czekam na @, wiec trzymajcie kciuki mimo bolu brzucha moze jednak nie przyjdzie. Ehhh nadz-eja matka glupich :)
 
reklama
Do góry