reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Tekla, za każdym razem miałam inne pytania. Wczoraj nie sprawdzałam, bo M śpieszył się do drugiej pracy, a z pierwszej wyszedł 2h wcześniej abym mogła iść na egzamin.

Natkusia, mam wgląd, ale 2 tygodnie temu pajac nie chciał mi pokazać.

U mnie nawet ok. Kaszel tylko mam i lekki katar, dziewczynki jak na razie dobrze się czują. Od wczorajszego rana Roksanka nie ma gorączki. Za to ma jeszcze rozwolnienie, ale na szczęście kupka zmienia się na inną :) Jeszcze parę dni i będzie wszystko dobrze :)

Benfica Kochana, nie martw się :* Będzie dobrze. Kolejną wizytę masz na 6.12 (Mikołajki). Dostaniesz dobrą wiadomość w prezencie :)

Tekla, za bardzo się martwisz <przytul> przystopuj trochę, bo oszalejesz. Wydzielina miała prawo lecieć. Okruszek Twój rośnie, a jutro na wizycie zobaczysz go na USG :) &&&&& za jutrzejszą wizytę :*

Kinia, &&&&&&& aby @ nawet nie próbowała do Twojego domku zajrzeć :) :*

Ludzik, zmiana testów nie robi z ludzi dobrych kierowców, tylko głupków. Nowe testy mieszają nam w głowach. Mój mąż ma 10 lat prawko i jak widział moje testy, to powiedział, że ciężko byłoby mu je teraz zdać.

julia, też przydałoby mi się trochę poćwiczyć :p Od strony męża twierdzą, że gruba jestem ;) Moja babcia też.
 
Goschon a niemam wyjscia jak od rana:tak: bo dziecko w przedszkolu , a ze meza caly tydzien niema to niemam za bardzo szans gdziekolwiek sie wybrac sama pod wieczor:sorry: kiedys juz tak cwiczylam wiec nie jest zle:-)

Malusiolka to ile ty wazysz ze uwazaja cie za gruba? nieprzejmuj sie gadaniem! jesli sie akceptujesz to to jest najwazniejsze;-) ja chodze bo nieakcetpuje siebie, teraz te brzuszysko wielkie mnie denerwuje, i w udach ide... nielubie tego wiec biore sie puki moge bo jak zajde kiedys w ciaze znow jak smok przybiore ponad 20KG!!
 
chyba poczekać do jutra.. choć do pracy wezmę lutkę jakby mnie coś dźgnęło ;-)

Benfica można powiedzieć, że wizyta udana :tak: dziwne.. mój lekarz też na NFZ a non stop miałam USG :sorry: chyba co lekarz to inaczej..

Zaraz lecę do pracy.
Miłego dnia :*
 
Julia, ważę 72kg :p Kiedyś ważyłam 50/55 kg. U mnie tylko brzuszek został i tak jak patrzę na siebie, to nie widzę żebym gruba była. Ale i i to widzą. Najważniejsze jest, to że M mnie toleruje taką jaką ja teraz jestem.

Dzisiaj nie będę się nudzić w domu, ani myśleć o głupotach. W odwiedziny moja mama do mnie przyjeżdża :) W końcu może normalnie się do kogoś odezwać. Owszem siedzę z dziećmi w domu, ale to nie jest to samo :)

natkusia, mój ginekolog przyjmuje na NFZ i też prywatnie, a ja chodziłam normalnie i miałam co wizytę USG.
 
Malusiolka no to widzisz:-) miej gdzies to co mowia! ja teraz waze 56 w sumie waga wyjsciowa jak przed ciaza z Amelia.
To czeka cie mile popoludnie:)

No jeszcze 20 min i sie zbieram, po drodze male zakupy z robie

Natkusia to zycze milej pracy;-)
 
Dulce, podaj datę kolejnej @ wtedy będę mogła dopisać Ciebie do listy. Kolejny cykl będzie Twój &&&&& :)

julia, każda ma inny organizm :) Ja po dwóch ciążach i aż tak dużo nie ważę.
 
witajcie

Nie pisałam jakiś czas, bo byłam u teściów a tam ograniczony dostęp do neta.
Ja mam termin testowania na jutro ale ze względu na późną owu bede testowała w sobotę.
Tekla trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte
Benfica bedzie dobrze kochana, ja tez miałam twarda macice, połozna az zdziwiona była ze mam tak twarda macicę. Ważnę że lekarka widzi, że sie powiększa to najważniejsze znaczy ze dzidzia rośnie. Tylko szkoda ze nie zrobiła usg egh co im zalezy, przeciez juz powinnas usłyszec serduszko
Malusiolka waga się nie przejmuj, jesteś ładna i wcale duzo nie wazysz !!
 
mamaTomeczka u Ciebie na suwaczku widzę, że to już 4 tydzień i 2 dzień :-) czas leci :-) powiem Ci, że jak sprawdzam w którym ja mogę być (wariatka ze mnie wiem) to też mi wychodzi 4 tydzień i 1 dzień :-p:-p:-p:-p stuknięta jestem żeby sprawdzać takie rzeczy :szok::szok::szok::szok:
do mojej "małpy" jeszcze 5 dni. brzuszek pobolewa, moje nadzieje jakoś gasną, już tego nie czuję...jeszcze wczoraj testa "se walnęłam" wieczorem (już nie mogłam poczekać) i co?? i lipa!!!! nawet cienia żadnego, nic!!
 
reklama
malena100 kochana ja juz nie raz sprawdzalam w ktorym jestem mcs ciazy( pomimo ze nie bylam)
mam dlugie cykle wiec czasem mi wychodzilo ze 6-7 tydz juz.... no juz tak mamy.. nakrecamy sie :)


GosiaDr nie tylko ty nie cieszysz sie ze szczescia innych...
ostatnio kuzynka oswiadczyla ze jest w ciazy.. az mi sie serce kroilo.. i jeszcze miala lzy w oczach ze jest za mloda, ze to nie ten czas, ze sie zabezpieczali, ze nie wiedza jak to sie stalo.... kurcze... tak sobie pomyslalam ja sie staram i staram a tu lipa...
 
Ostatnia edycja:
Do góry