reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

a ja mam nowy wygląd jak nie jestem zalogowana. a jak się zaloguje po staremu, ale ja w ogóle to blondynka - odświeżałam stronę, bo myślałam, że coś się źle ładuje, ale ja tak czasem mam.

Malusiolka, ja tak właśnie sobie myślę czy zmiana tych testów rzeczywiście powoduje, że kierowcy lepiej znają przepisy ruchu drogowego. Trzymam kciuki za kolejny raz. dziękiBogu, ja mam to już za sobą. Bo jak tam sobie patrze na Ciebie to stwierdzam, że pewnie tez bym się tak bujała z teorią.
 
reklama
Julia
Aaaaaa to co Ty nic nie piszesz jak Ty pewnie w ciazy jestes!!:-D:-D:-) Kiedy masz termin i testujesz?:-) Ja jestem pewna ze jak wezme clo i sie nie pokloce z mem to zajdzie,y raz dwa ale narazie nie moge :confused2:

Ja jestem caly czas zalogowana i mam nowe forum :) od kiedy tu jestem to juz 2 raz jak jest skorka zmieniana :)
 
Starających się: 40
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
missiiss1301 - @ 7.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,missiiss1301,
 
Kochane,

ja tylko na moment, nie będę Was teraz czytać przepraszam bardzo, ale już czasu mi braknie i nadrobię po powrocie z pracy (w sumie to już Nadię powinnam budzić :)). Melduję, że dzisiaj termin @, ale póki co ani widu ani słychu oby tak dalej, czuję się nieźle, brzuch jakoś tylko ćmi momentami, może będzie dobrze :) Trzymajcie &&&. Ja uciekam i życzę miłego dnia, buźki dla Was.
 
Hejka :-)

Temp mi dzisiaj spadła i owu przesunęła mi się 1 dzień i teraz nie wiem co z Luteiną :no: czy ją dzisiaj wziąć czy poczekać na jutrzejsze mierzenie.. co radzicie? Bo jak owulki nje było to ona mj może zablokować a jak już była tk mogę się spóźnić..


Ja nadal nie mam nowegk wyglądu forum :baffled:

Kobietka dobry pomysł z tym pierwszym postem, będzie ład i porządek :tak:

Malus powinnaś mieć wglàd na odp.. dziwne :sorry:

Kinia miłej pracy :-)

Ja dzisiaj mam na 11 :-D
 
Hej! Buziaki dla wszystkich!!!!

Przesyłam wam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wczoraj miałam chwile grozy, zaobserwowałam różowawą wydzielinę w pracy, ale wygląda na to że było to jednorazowe, ponieważ jak wróciłam do domu było juz oki, no i po nocy też jest czysto... mam nadzieję, że juz nie pojawi się nic co mnie o zawał przyprawi... Jutro mam wizytę i stresing mi się włączył.

a co do wizyty, to Benfica się nic nie odzywała od przedwczoraj, a wczoraj miała chyba wizytę. Martwię się.

A apropo straciatelli, ma któraś z was może z nią jakiś kontakt na pw? ostatnio pisała na majówkach chyba 25 października i do tej pory nie dała znaku życia. Mam nadzieję, że wszystko ok u niej

Malusiolka to jakaś klątwa 1 punktu :wściekła/y: szkoda, że nie wiadomo na którym pytaniu. A powedz mi, bo pytania zapewne za każdym razem są inne, bo to wszystko losowo przecież dają, ale może zwróciłaś uwagę, że ktoreś pytanie za każdym razem się powtarza? i to może jest to felern pytanie?

Natkusia, może poczekaj i zobacz jaka jutro będzie temp. a robiłaś testy owu?
 
Tekla Ty dzisiaj masz wizytę czy jutro? Na pewno to plamienie nie groźna :*

O Benfice też się martiwe bo miała się odezwać..

Testów owu nie robiłam bo ten cykl jest luźny.. tylko mierze temp aby wiedzieć kiedy Lutkę wziąć.. kusi mnie żeby wziąć wolę zaryzykować niż się spoźnić :confused2: Sama nie wiem..
 
Hej kobietki

Ja tak na szybko, bo mój A wyjechał na cały tydzień i zabrał laptopa - nasz jedyny komp, więc ja teraz mam dostęp do neta tylko z pracy, a wiecie jak to jest :sorry:

Wczorajsza wizyta i na tak i na nie - na tak lekarka, jej kompetencje i podejście do pacjentki, na nie - no nie było usg, bo to na nfz, ale badając mnie dowcipnie dała ciąży 6/7tyg, więc w sumie potwierdziła się moja późna ovu. Ale moja macica jest twarda, a nie powinna :/ mam na razie do 12tc brać duphaston i zobaczymy co dalej. Trochę mnie to niepokoi, bo przy Gabrysiu tak zaczęło mi się robić dopiero ok. połowy ciąży, a to dopiero początek. Więc wczoraj wróciłam do domu smutna :( no i wymacała, że jest jeden pęcherzyk ;) Następna wizyta 6.12 i wtedy też będę miała usg :)

Kobietki trzymajcie się :) jak będę mogła, to coś skrobnę, ale nadrobię Was dopiero w sobotę lub niedzielę :szok:
 
reklama
Witam, po malu sie szykuje na silownie:tak:

Miss
nie sadze zebym byla w ciazy, wiec jak narazie niemam zamiaru kupowac testu, zadnych objawow niemam...termin @ niby na jutro, zobaczymy bo ja mam nieregularne ale jak mialam owulecje w te dni co sadzilam to pewnie jutro sie pojawi bo by byl juz czas...

Benifica podziwiam bo ja bez usg bym niewytrzymala:sorry: musisz zakladac ze jest wszystko ok:tak: bedzie dobrze:)

Tekla to trzymam kciuki za wizyte, i czekamy na wiesci

Natkusia ja nie pomoge bo niestety nie znam sie na tym....:sorry:
 
Do góry