reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kurde ja ostatnio mam tak wydety brzuch ze zaczynam sie martwic czy czas po CLO nie zebral mi sie plyn w jamie brzusznej (starajac sie o corke rowniez bralam i mialam takie skutki uboczne,czytalam ze to zagrozenie zycia jest,na szczescie wtedy sie samo wchonelo)...kurde i niewiem co zrobic...moze poczekam , pochodze na silownie bo moze to od tego ze ostatnio troszke wiecej jem....sama niewiem, jednynie wizyta moze cos powiedziec..a mam brac jeszcze przez 3 cykle...
 
reklama
natkusia, jest nowy wygląda. U mnie pokazuje się przy logowaniu, a później jest stary.

Tak wygląda nowy wygląd:

RGpK5Lc.jpg
 

Załączniki

  • RGpK5Lc.jpg
    RGpK5Lc.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 32
Czesc dziewczynki! troche nie pisalam ale podczytuje w miare regularnie. przepraszam was ale mam duzo pracy a do tego sie pochorowalam, wiec po pracy nie mam na nic sily, nawet na pisanie na forum :szok:
widze ze pod moja nieobecnosc duzo sie pozmienialo, wiele dziewczyn odeszlo/odpuscilo i nawet wyglad forum sie zmienil! :szok:

wanda strasznie mi przykro :-( wiele z nas to przeszlo niestety wiec powiem Ci tylko ze rozumiemy ten bol. obys jak najszybciej doczekala sie pieknej 9miesiecznej ciazy!

za wszystkie inne staraczki caly czas trzymam kciuki!
 
Dziewczyny!! Przywoluje was do porzadku!!;-) Nie nakrecac tu siebie i mnie nununu ! :-p:tak: Nie wierze ze to fasolinka, raczej wredota ktora sobie chce ze mnie pozartowac:confused2:

Julia
ja tez jestem ciekawa ale nie ukrywam ze bardziej wolalabym zeby jednak nic sie nie rozwijalo:sorry:Niech poczeka choc jeszcze do tej umowy o prace hehe ;-) A co do clo mialas normalnie owu po nim? Ja jak za perwszym razem go biore to owu mam piekna, jak pozniej to nie mam jej w ogole :-/ i w styczniu czy tam kiedy jak go bralam to pech chcial ze wtedy nie bzyknelismy sie w dobrym momencie. A tak to bzyk kopytka do gory i bobas gotowy. Clo dziala na mnie tylko w reakcji szoku mojego organizmu na pierwsza dawke. Nigdy nie mialam tez zadnych ubocznych objawow. Moze idz do gina niech sprawdzi czy wsio ok. Niby jest wskazany monitoring przy tego rodzaju stymulacji:tak:

Natkusia
jak mi przejdzie i @ sie nie rozkreci to chyba w czwartek albo w srode wieczorem. I nie nakrecaj sie ! I mnie :-p


Wanda
jutro zmierze tempke zobacze co bedzie ;-)Ale dobrze mowisz:tak: A co do bzyczenia to ja uwielbiam mojego osobistego kunia i jego wlasciciela :-D Juz to kiedys pisalam ze nigdzie sie tak dobrze z mezem nie dogaduje jak wlasnie w lozku:-p
 
Ostatnia edycja:
Hej laski ;)

wpadłam do Was zajrzeć
Malusiolka - kurczę ,a może to jest jedno i to samo jakieś durne pytanie?Tak sformułowane ,żeby człowieka zagiąć?Bo chyba pisałaś ,że nie można mieć wglądu gdzie popełniło się błąd?
W każdym razie trzymam kciuki za kolejny egzamin&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

wiecie co chciałam Wam podrzucić pewien pomysł , moja głowa na to nie wpadła sama z siebie , podrzuciła mi ten pomysł moja staraczka z wątku mojego, bo też mamy listę i ja ją odgrzebywałam i poprawiałam , potem się wycwaniłam i sobie ją miałam w otwartej karcie ,ale z kolei inne dziewczyny musiały szperać i szukać jej jak chciały zerknąć np kto testuje i padł pomysł ,aby listę umieścić na pierwszej stronie wątku i ją edytować , z tym ,że w moim wątku pierwszy post jest mój więc ja mogę go edytować sobie ,a zaraz zerknę czyj jest tutaj bo mam sklerozę no i ja będę pilnowała tej listy nawet jak już zajdę , a tutaj nie wiem czy dałoby się tak zrobić ,ale w każdym razie dla mnie to rozwiązanie okazało się wygodne więc podrzucam pomysł koleżanki z forum;)

 
Susel - dzięki kochana... Niestety tak wiele z nas ma takie przykre przeżycia :-( Nie powinno tak być... Tłumaczę to sobie prostym "widocznie tak miało być" - bo jak inaczej mogę tłumaczyć ?

Missiissis - no pięknie, aż mi się narobiła ochota na wstawienie w wykresie serduszka na dziś wieczór :rofl2::rolleyes:

A tak w ogóle, to muszę zauważyć, że miałam założenie na wiosnę, żeby zdziałać dzidziusia maksymalnie do terminu porodu na sierpień - i to właśnie ostatnia szansa, żeby być zgodnie z planem !! A nie lubię jak coś idzie niezgodnie z planem ;-)

Kobietka - świetny pomysł z listą.
 
Ostatnia edycja:
Wanda - no tak pomysł może i fajny tylko ,że tutaj pierwsza jest straciatella ,a ona pewnie jest na wątku ciążowym czy zagląda?Bo nawet nie wiem ?
U mnie tak jak pisałam mój jest pierwszy i ja sobie tak edytuję jak mi kobitki zgłaszają poprawki do listy...No w każdym razie chciałam dobrze
;-)
 
Miss no wlasnie niewiem jak dziala w dalszych cyklach bo wtedy za pierwszym razem nam sie udalo:) oczywiscie cykl monitorowany, czytalam ulotke i jak biore CLO owu niby jest od 11-15 dc i wlasnie w tym czasie mocno bolalo mnie podbrzusze wiec pewnie produkcja byla a 15 dc byl serduszkowany 2 razy:) brzuch boli... jak nic sie nie zmieni to za tydzien lub 2 pojde na wizyte
 
reklama
Kobieta, tydzień temu mogłam sprawdzić gdzie zrobiłam błąd. Mogłam, bo na egzaminie pojawił się Dyrektor Wordu. Jak mu powiedziałam, że tydzień wcześniej pytałam się o sprawdzenie pytać i egzaminator powiedział,że nie wie gdzie można sprawdzić, to zdenerwowany zaczął pytać, który egzaminował jak ja zdawałam. Akurat tego egzaminatora wtedy nie było, a szkoda. Dzisiaj nie sprawdzałam błędów, bo dziewczynki chore w samochodzie z mężem czekały. A poza tym musiałam pampersy kupić i na dodatek M musiał o 17-tej znowu do pracy lecieć. Jak tak dalej będzie Word na mnie zarobi kupę kasy.
 
Do góry