reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

mamaTomeczka najgorsze to czekanie, bo pewnie teraz się czas dłuży strasznie. Ja to bym chyba od razu poleciała, pewnie z powodu złych doświadczeń, chociaż faktycznie jeszcze wcześnie.


Leemonca podziwiam Was za to bieganie, ja to leń straszny. Z tego co widzę to dopiero 6 cykl się staracie, to chyba nie jest tak źle. A brałaś może jakieś wspomagacze ?


Piaska co tam u Ciebie ? Coś się nie odzwywasz.


Ja jutro rano biorę ostatni antybiotyk i zaczynamy dalej działać.
 
reklama
mamaTomeczka- jestem kochana wedle życzenia :)


U mnie cykl zbliża sie ku końcowi. Co prawda tempka skoczyła, cycki bolą, głowa boli i jakiś mleczny śluz mnie mega zalewa ale testy neg. Chyba kolejny cykl na straty.


Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie :)

Julia-
sikaj kochana bo mnie nerwy zjedzą :)
Missi- trzyam kciuki za ciebie cały czas imienniczko :*
 
Mamatomka piekny tescik:) wszystko jest OK:) musisz pozytywnie myslec;-)

Emaila dziekuje;-) zycze tobie zeby sie w koncu udalo zajsc w te wypragniona ciaze:) a dzis testu juz pewnie nie warto zrobic...jutro z rana zrobie ale nastawiam sie ze wyjdzie negatyw!
 
witam :-D

Natkusia luteinę bierzesz od 16 do 26 dnia cyklu :tak: bez względu na to czy owu była czy nie :tak:

Tekla nie martw się tym plamieniem będzie ok :tak:

benfica więc w sumie dobre wieści, będzie ok :tak: usg na nfz jest co 6 tyg wiem, bo moja siostra tak ma...

Malusiolka ja ważę 71 i się nie przejmuję :tak:

mamaTomeczka wyluzuj jest i będzie ok :tak:

ja dziś idę po receptę zobaczymy co mi da...
 
Starających się: 40
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,missiiss1301,
 
Leemoncia Kochanie, to nie Twoja wina :) Ale 13-tego przydadzą się Twoje kciuki :*

mamaTomeczka, piękne dwie kreseczki :* Jestem piękną laską i chudą jak patyk :-D Zawsze byłam świadoma tego, że jak zajdę w ciąże i urodzę, to moje ciało nie będzie takie jak kiedyś :)

mychunia, ale ja się nie przejmuje swoją wagą. Tylko pisałam, że wiele osób próbuje dogadać mi z tym :)

Gosia, ja tak dużo nie jem. Może czasami najdzie mnie na chipsy <mniam> Tak to nawet potrafię śniadania nie jeść, obiadu troszeczkę i później kolację z mężem i to o 22/23-ciej. Może dlatego też się zbiera.
 
Witam ponownie! czuje sie troche lepiej wiec zabieram sie za nadrabianie!

zauwazylam ze duzo o Chodakowskiej pisalyscie. ostatnio czytalam ciekawy artykul z drugiej strony:
'A na mnie magia Ewy Chodakowskiej nie działa!' [LIST DO REDAKCJI]

malusiolka trzymam kciuki caly czas za pomyslny rozwoj sytuacji! a jak tam Twoj instynkt macierzynski? sprawia ze Ci bardzo smutno z powodu odlozenia staran czy jakos sobie z tym radzisz? bo rozum czesto niestety podpowiada inne rzeczy niz serce. a Ulike to chyba trzeba by zmienic na liscie bo poronila i pisala ze rezygnuje ze staran:-(

Piaska jak tam? testowalas ponownie? bierzesz nadal dupka?

mychunia piszesz o problemach hormonalnych po mamie, ale badalas sie? bo z tego co rozumiem to gin troche dziwnie sztucznie chce Ci przedluzyc druga faze nie wiedzac nawet jaki jest dokladnie problem.
kontra co tam slychac? ten Twoj wykres taki jakis dziwny ze nic nie wiadomo :baffled:
Ulika strasznie mi przykro :-( napewno wiesz co dla was najlepsze wiec dbaj o rodzinke i czekamy na powrot z dobrymi wiesciami o wpadce ;-)

karola milo ze wpadlas bo myslalam ze juz sie przenioslas calkowicie na ciezarowki. lubie patrzec na Twoje testy! piekne sa! a poza tym to daja do myslenia i planuje nie testowac w 12dpo bo jakbym zobaczyla takiego bladziocha to bym tylko niepotrzebny stres miala. fajnie widziec u Ciebie suwaczek! jeszcze raz GRATULACJE kochana! slij fluidki innym dlugoterminowym staraczkom ;-)

Phoebe widze ze gdzies tam podczas mojej nieobecnosci o mnie pytalas. strasznie mi milo! u mnie owu byla 4 dni temu wiec teraz nic tylko czekac. narazie jeszcze na spokojnie, zobaczymy co bedzie za tydzien! a jak u Ciebie? kiedy testujesz?
Conti widze po komentarzu pod wykresem ze dalas sie przekonac co do mojej opini o Twojej owu?;-) ale zeby az do soboty czekac! Ty to masz cierpliwosc! :-p

Gochson po wykresie widze ze jestes jeszcze przed owu wiec antybiotyk nie powinien miec wplywu. jak tylko masz ochote to do dziela!;-)

missiiss ja zdecydowanie jestem za tym zebys jeszcze raz siknela! jak Ty jestes pewna ze ciazy nie ma to chociaz siknij dla nas ;-) uspokoj nas kochana! ;-)

wanda a badalas sie dokladnie po stracie? sprawdzilas czy beta spadla? przepraszam jezeli pisalas ale nie znalazlam informacji.

tekla spokojnie spokojnie, musisz dla fasolki wyluzowac troche! &&&& zeby sie fasolka dobrze rozwijala!

mamaTomeczka opamietaj sie kobieto!;-) nie ma tu w ogole byc czarnych mysli! Twoj test to staraczkowe marzenie i kreska jest grubsza niz byla wiec wszystko sie ladnie rozwija! ja bym bete zrobila dla spokoju.

Emalia &&&&&& zebys sie mylila!
 
Starających się: 39
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,missiiss1301,Ulika,

susel, ciężko mi jest z tym. Odłożyliśmy starania, bo nie mamy wyjścia, ale z drugiej strony mieć 3-cie maleństwo jest to piękne. Może jak nam się w końcu ułoży, to zobaczę upragnione II kreseczki.
 
reklama
Anka, Gosia tak mnie też to mierzi okropnie jak taka młodziutka dziewczyna mówi, że nie wie jak to się stało, ale jest w ciąży, że ona nie chciała itp :( wtedy sobie myślę, że jak nie chce tej ciąży to ja ją chętnie wezmę.

Leemonca no niestety uciekają. Ja tak najgorzej w okolicach @ przeżywam wszystko.

missi zrób może test kochana?

mamaTomeczka teścik piękny.


Uffff nie było dużo to nadrobiłam :) Muszę się najpierw pochwalić, że jutro mam kolejną rozmowę w sprawie pracy w Getin Banku i to 2 min od mojego domu, także trzymajcie kciukasy dziewczyny :)

Co do @ to już czuję, że jutro przylezie, bo brzuch naparza mnie straszliwie, więc to już jest oznaka, a i jajnik prawy boli do tego ;/

Oglądam właśnie Łowców Promocji na TLC i się zastanawiam dlaczego u nas nie ma takich ilości kuponów, chętnie bym się tym zajęła :)) Rewelka jak się patrzy na tych ludzi.
 
Do góry