reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Julia rozumiem o czym piszesz. Forum to wspaniałe wsparcie, ale i wspólne nakręcanie się, albo pewnego rodzaju zazdrość, bo im się udało, a mnie nie. Ja staram się raczej nie myśleć o tym, co będzie too będzie, ale ovu regularnie staram się wypełniać i może to też mój błąd. W każdym bądź razie dziewczyny na forum wspaniałe i aż chętnie się pisze z wami.
 
reklama
Kinia no ja niemoge powiedziec ze sie nakrecam przez forum moze dlatego ze niedawno dolaczylam do staraczek, wogole bardzo sie ciesze jak sie udaje dziewczynom:tak::tak::tak:

Grzaneczko to kiedy nastepna wizyta?
 
wszystko nadrobiłam lecz straciłam wątek;-)
napiszę tylko że wszystkie babeczki jesteście fajne i jak nikt potraficie człowieka podnieść na duchu:tak:

BUZIOLE
 
Hej wieczorowo ;-)
Staram sie nie wkurzac jak pisze do was bo maz aktualizacje na tablecie robil i. Jak pisze kazdego postanto za kazda literke znika mi klawiatura i znow musze stukac w biale pole wybierac literke i ona znow sie chowa i znow stukac i tak w kolko az napisze minimum 30 znakow, pozniej juz dziala normalnie, ale to takie irytujace :baffled:

A mnie sie nowe forum podoba, takie teraz czyste i przejrzyste mi sie wydaje. Moze ciut za sterylne:-D:-p Ale jest ok jak dla mnie :-)

moja @ chyba juz waliszki spakowala:eek:Brzuch mnie nie boli, nic nie leci, przepraszam ze to napisze , ale po zasadzeniu sbie palucha to tylko ciutke brazowego brudzenia jest :confused2::sorry:Oby czekala na jutro albo do 30 dc moze i ruszy z kopyta bo mnie to zaczyna denerwowac.... Nie wiem czy dobrze zrobilam ze zaznaczylam nowy cykl.
 
Julia
nieeee to niemozliwe jest ;-) Moze i smierdze ale nie ciaza:-D:-D Za duzo bigosu zjadlam :-p:-D To by mi bylo nie na reke teraz :baffled: Bo nie wiadomo co z meza praca i moja umowa smieciowa :zawstydzona/y:
Z reszta szyjka nisko jest, moze mnie jeszcze zaleje jutro :sorry: Dziwne, bo nigdy bedac na staraczkach nie balam sie byc w ciazy....
 
Ostatnia edycja:
Miss rozumiem cie ze sie obawiasz, czasami tak szybko nam sie plany zmieniaja...czas pokaze co z toba sie dzieje, nie ukrywam ze jestem ciekawa co sie z tego rozwinie...
 
Missiisiss - podejrzałam sobie Twój wykres - temperaturę nadal masz wysoką, może to jednak zagnieżdżenie trwa...Nie chcę w żadnym wypadku się wymądrzać, bo dopiero zaczynam wczytywać się w ten temat, ale podobno powinna spaść dzień przed @, a jak nie spada, to jest nadzieja..
Podejrzałam też Wasze serduszka... no no no, 16 października i rano i wieczorem - z daleka od dni płodnych, to chyba tylko dla przyjemności :-D:rofl2::-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hallo :-)

dzisiaj u mnie dzień w miarę przeleciał w pracy :tak: jutro 11-18 więc żyć nie umierać :-D
coś mnie dzisiaj jajniki bolą :confused2: jutro jak tempka mi się utrzyma to zaczynam brać Luteinę :cool2:

keee jaki wystrój bb? Ja chyba nic nie mam zmienione :confused2::-D


Malusiolka dobrze, że poszłaś na egzamin :-) szkoda, że nie zdałaś ale przynajmniej nie będziesz żałować :*

Misis ale mnie nakręcasz :-D cholernie jestem ciekawa co to tam u Ciebie ;-) kiedy testujesz?

Piaska babolu Ty też jesteś dla mnie jedną wielką zagadką :-D

Ludzik życzę Ci pięknych II kresek &&&&&&&&&&&& :-)

Malena no to &&&&&&&& żeby @ nie przylazła!! Ja w tym cyklu też staram się nie nakręcać ale jak mi dzisiaj Ovufriend wyznaczył owulkę to nie powiem.. jest dreszczyk emocji :-D

Mika może owulka Ci się przesunie! Nie załamuj mi się Babo!! :*

Grzanka jak wizyta? Bo coś nie widzę relacji :zawstydzona/y:


Ok Niunię.. idę do łóżka obejrzeć sobie jakiś film :-)

Buziaki :*
 
Do góry