reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Malus
A to pech! No ale przynajmniej probowalas, ciesze sie ze nie jestes smutna:tak:Durne te testy i tyle i widac kazdy to wie. Nie wiedzieli skad wiecej kasy zdobyc to o , wymyslili sobie glupie testy.

Wanda
zastanawialam sie nad tym pytaniem Twoim o mierzenie rano tempki. Chodzi pewnie o to ze spisz i organizm jest w spoczynku przez okreslony czas, i nie dzialaja wtedy na niego rozne bodzce, i mierzy sie o tej samej godzinie zaraz po przebudzeniu zeby miec rzeczywisty pomiar czyli jak tempka sie zachowuje, jak rosnie i maleje bez rzadnych czynnikow na nia dzialajacych.Gdybysmy miezyli tempke w dzien to moze by sie zmieniala z racji tego ze np wczesniej ciezko pracowalismy, albo biegalismy ? Tak mi sie wydaje ale to tylko moja taka tam teoria :tak:

Mamatomeczka
no ba ze quixx'a hehe one sa dziwne te testy bo sie tak rozlewaja:eek: Ciekawe czy jakbym je polala woda czy tez by pokazaly bladziocha. W kazdym badz razie jestem psychicznie nastawiona ze zaczelam nowy cykl, choc jeszcze @ sie nie rozkrecila, ale moze mnie oszczedzi i nie bedzie az tak wredna i bolesna po ostatniej akcji. Wtedy to mnie nie oszczedzala

w ogole wiecie co, jak ja dostalam @ po 27 dniach to wydaje mi sie jakbym po tygodniu ja dostala:-D Norma dla mnie bylo co pol roku a tu o, wspomagana lutka ale jest normalnie hehe :-)

ja chyba tez bede okropna tesciowa, bede sie czepiala i dbala przesadnie o mojego synusia hahahaha:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malusiolka co za pech!!!!! jesli ciagle masz jeden punkt to oznacza ze ty masz Wiedze:) tylko poprostu pecha do idiotycznych pytan;/

Ja gdyby zobaczyla II kreseczki bylabym mega szczesliwa ale podzielilabym to z paroma osobami do ktorych mam zaufanie, i napewno Wam bym powiedziala:tak: aczkolwiek nie przewiduje w tym miesiacu Wam takich wiesci! niemam zadnych uplawow itd...jedynie piersi , wiec czekam na @
 
Missii, puki pamiętam przenoszę Ciebie do poczekalni.

Starających się: 40
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
missiiss1301 - @ 7.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,missiiss1301,
 
Maluś powiem Ci, że ja zawsze po 5h snu jestem zombii a od kilku dni spać nie mogę wcale i w ciągu dnia też jestem wyspana. Co do egzaminu to naprawdę pech, teraz trzeba posklejać jakieś lusterko, może pech się odwróci, co? A 13 na pewno będzie szczęśliwy, musi być.

Ludzik no to &&&&&&&&&&&7


Byłam dzisiaj u koleżanki ciążowniczki, kurcze jak ja jej zazdroszczę - to już 4 miesiąc u niej i wygląda super, też bym chciała być już zafasolkowana :( Ale to fakt, że na formum można się trochę zatracić i nakręcić. U mnie rano objawy jak na @, a później przeszło - bóle w podbrzuszu i takie ciągnięcie, mąż się śmieje, że napewno w ciąży już jestem, ale mnie się nie wydaje, nie czuję się tak bynajmniej. Jutro termin @ zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zmykam zająć się łobuzem małym :)
 
mamoTomeczka masz racje porownuje cieze z Amelia, obolale piersi ,opozniona @ i plamienie brazowe:) a w sumie w pierwszej co stracilam to jedynie senna bylam i piersi przy chodzeniu strasznie bolaly biegac niemoglam musialam sobie je trzymac:tak:
Jednynie piersi mam teraz wrazliwe ze jak sciagne biustonosz to bola jak chodze... kurcze musze gleboko oddychac i niewkrecac sobie;-)

Powiem Wam ze jak zaczelam czytac Was to stwierdzilam ze niewiem czy chce tu sie udzielac w tym forum, wiecie dlaczego? bo czytalam o desperacji posiadania dziecka, objawach itd...nie o to chodzi ze irytowalo mnie to, bardziej Przerazilo ze za jakis czas ja moge byc na Waszym miejscu pragnac dziecka... ale z czasem oswoilam sie z rzeczywistoscia, przetrawilam to ze moze niebyc tak latwo jakbysmy tego chcieli...ale nie zaluje ze TU jestem:tak:

mam nadzieje ze nikogo nie urazilam, i ze dobrze mnie zrozumieliscie
 
reklama
Malusiolka - ja nie mogę, znowu tak niewiele Ci zabrało... Kurczę, ten temat widzę, że cały czas powraca...
Powiem Ci, że ja bym na pewno teraz nie zdała, zwłaszcza teorii... A mam wrażenie, że pytania coraz głupsze wymyślają.

Missiiss - pewnie masz rację, no cóż, będę w takim razie mierzyć rano. Jutro zaczynam, chyba :rofl2:

Malena - wiesz co, biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia, nawet nie bardzo pomyślałam, że mogłoby coś się stać... Do tej pory był test, ciąża, poród, potem znowu test, ciąża, poród - zero problemów... Może dlatego pochwaliłam się za szybko... I na pewno takiego błędu już nie popełnię...
 
Do góry