reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Doska
:-D Jak wiekszosc widze "kochasz" swoja tesciowa:-D Ja tak sie zastanawiam jak ja bede miala synowa:szok: :-D I w ogole jakie my bedziemy tesciowe dla swoich dzieci zon czy mezow :) osobiscie wolalabym miec corke zeby ziecia miec a nie synowa :-p Fajnie wymyslilas z tymi schowkami :) moze by mi sie tez udalo lazienke zrobic bez okna , pomniejszajac pokoj? Hmmm ale musze sprawdzic czy odplyw by sie udalo dobrze zrobic bo kibelek to tam nie wypali ale wc to jest zaraz przy schodach na gore wiec moze kibelek by zostal na dole? Eeee nie wiem , zaobacze na wiosne.


Kurcze @ mi sie nie rozkreca, niby na wkladce plamienie tylko brazowe a na papierze czerwonawe ale jak narazie @ to nie przypomina:confused2: Chyba ze tak malo endo mi uroslo po lutce ze nie ma za bardzo co sie zluszczac aggrr
 
reklama
Miss a zrob jutro moze test? bo brazowe plamienie moze byc tez na ciaze...

Malusiolka trzymam kciuki:)

doska1, anka podobnie jak wy dzielimy dom z tesciami...i wredna tesciowa wrrrr;/ czasami mam serdecznie dosc i chyba bym wolala zaplacic i miec swiety spokoj!!

Ja testu nie kupilam nadal sobie czekam:)
 
Julia
to kciuki trzymam ! A co do testu jak sie nie rozkreci to najszybciej sroda, czwartek zrobie. Na ovufriendzie zaznaczylam ze mam lekkie krwawienie i tym samym nowy cykl mi sie zrobil tam. No zobaczymy. Nie ludze sie , mysle ze raczej to przez maly przyrost endometrum:tak:
 
missiiss1301, julia0903 coś w tym musi być że nie lubimy matek swoich mężów !! Moja jest na tyle bezczelna, że w trakcie naszego wesela pojechała do domu (pare km od hotelu w którym miała w razie czego pokój zarezerwowany)żeby sobie odpocząć, bo była taka zmęczona naszymi przygotowaniami do ślubu. Dodam tylko, że nawet palcem nie kiwnęła w tej sprawie.

mississ1301 - może jeszcze nie wszystko stracone :-)
 
witam :-D

nie umiem się całkiem odciąć od was i ciągle Was podczytuję :sorry: cieszę się, że nie wyrzuciłyście mnie z poczekalni :tak:

ja dziś w nocy niewiele spałam... budziłam się co godzinę :baffled:

ja jutro idę do lekarza po receptę, bo te moje krwawienia nie powinny się tak szybko zdarzyć :baffled: dzwoniłam dziś do lekarza i powiedział, że musi mi zmienić dawkę leku, bo mam za mało progesteronu :szok: czyli moja ciąża na razie jest w niewiadomej przyszłości :szok:

Karola gratuluję :-D

Maluś i jak? trzymałam kciuki :tak:
 
Ja tak sie zastanawiam jak ja bede miala synowa:szok: :-D I w ogole jakie my bedziemy tesciowe dla swoich dzieci zon czy mezow :)

Ja wiem jaka będę - okropna ;-)Pewne jak w banku, poza tym wszyscy mi to mówią...


Malusiolka
- dzięki za dopisanie do listy.

Dziś powiedziałam szefowi, że nie jestem w ciąży, to mi powiedział, że strasznie mu przykro i że mój mąż ma się wziąć porządnie do roboty. Także mam oficjalne przyzwolenie w pracy hehe :-)


Dziewczyny, czy temperaturkę trzeba mierzyć rano ?? I dlaczego akurat rano ??
 
Ostatnia edycja:
Ovu, jak i pan doktorek stwierdzili zgodnie, że owulacja już nastąpiła:) Według mnie było to 1.11. na mamy (17.11) 50 powinnam w takim razie wiedzieć czy mogę się napić szampana czy nie:)

po dzisiejszym USG wygląda na to, że wszystko jest okej. tylko czemu od roku nie mamy malucha ?? (a cholera wie). Chyba z badaniami też przystopuję, a resztę hormonów itd zrobię lub nie w styczniu.

Na razie żyję nadzieja, że potajemne serduszkowanie u rodziców i teściów da efekty:)
 
cześć dziewczyny :-) jak minął długi weekend? ja już po pracy, zajadam się już drugim napoleonkiem :-p:-p:-p mmmmm....pycha :-p:-p
odnośnie nas wszystkich tutaj, kiedyś miałam zadać pytanie "czy nie boicie się dziewczyny ogłaszać w pierwszych tygodniach ciąży o jej zaistnieniu?" zawsze słyszałam, że w pierwszym trymestrze lepiej nikomu tego nie ogłaszać bo wiadomo, wszystko może się jeszcze zdarzyć. wiem też, że radość po zobaczeniu II kresek i chęć ogłoszenia tego wszystkim jest silniejsza :-) wanda przykro mi bardzo, że musiało Cię to spotkać.
rozumiem też dziewczyny które postanowiły przystopować z bb. trzymam za Was kciuki &&&&&&&

ja czekam do 9.11 czy przyjdzie @ czy też nie. postanowiłam się nie nakręcać, choć nie powiem, że nie nie zaglądam gdzieś na strony które wyliczają w którym tygodniu ciąży mogłabym być gdybym była :-):-) dziś miałam ochotę kupić test ciążowy, ale porzuciłam tę myśl. mam jeszcze czas. dziś jajnik pobolewał jakby coś ciężko pracował :tak::tak::tak:
nie wiem której dziewczyny były te testy robione od 10 dpo do 16 dpo - gratuluję :tak::tak::tak: chyba to Karola :-) gratuluję serdecznie :-):-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :* Niestety znowu 1 punktu brakowało. Już sama nie wiem co ze mną jest nie tak. Dzisiaj, to się nie załamałam tylko razem z grupką ludzi, którzy ze mną zdawali zaczęliśmy się śmiać z tych pytań. Gdyby pytali o szczegółowe pytania, które są nam potrzebne, to wszyscy by zdali, a tak z 20-tu 3 osoby ;) Śmiech na sali. Najlepsze jest to, że ja się nie uczyłam, bo nie miałam jak i miałam 67 punktów. Dużo osób mówi żeby nie uczyć się już w ogóle, bo jak mam zdać, to i tak zdam. I dziękuję Wam za kciuki :* Pecha mam i tyle. Może to wina tego lusterka, ale kto to wie? ;/ Zapisałam się na środę (13.10) na 14-tą. Mam nadzieje, że 13-tka przyniesie mi szczęście.

mamaTomeczka, dziękuję :* Z Roksanką lepiej. Na razie od rana gorączki nie miała. Zobaczymy co będzie w nocy.
 
Do góry