reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Maluś co Ci szkodzi jedź, a może zdasz :)

Wstałam po dwóch godzinach snu, nie mogę wcale spać i wstałam jak najbardziej wyspana, mimo, że nad ranem w pracy byłam już nieprzytomna ;/ Nie wiem co się ze mną dzieje, bo ostatnio mogłam spać i spać. Co do @ to objawy są bardzo dziwne - jak tylko wstałam to byłam pewna, że mnie zaleje zaraz, a teraz mi przeszedł ból brzucha. Dostałam dzisiaj od ovu 10 punktów, ale pewnie dlatego, że wg niego jestem po terminie przewidywanej @ :p Mam nadzieję, że wredota nie przyjdzie, ale mam takie dziwne przeczucie, że tym razem nie idzie tak wyraźnie tylko cichaczem.

Dobra biegnę rozwiesić pranie, muszę później zrobić jakieś zakupki i pomyśleć o jakimś obiadku dla małża, bo Dusinek będzie jadła w przedszkolu :D Ale dzisiaj postanowiłam sobie, że będę do Was częściej zaglądać :)
 
hej dziewczynki, mam kupę stron do nadrobienia, myślę że do wieczora jakoś to nadrobię:sorry:

Maluś ja też uważam że powinnaś iść a nuż się uda !!ba, musi się udać :-)

od paru dni mam tak okropną zgagę, że nie wiem jak mam sobie z nią poradzić. Stosowałam już tabletki, kisielki, migdałki i herbatki z melisy oraz mleko. Na jakiś czas odczułam ulgę ale później wracała znowu !! Macie jakieś pomysły aby ją pożegnać na dobre?
 
Kinia, podziw dla Ciebie. Całą noc w pracy i tylko 2h snu. Ja to chodzę dosłownie jak Zomby po 1/2h snu. Mam nadzieje, że szybko przejdzie dziewczynką i będą mogła w końcu wrócić do normalnego życia. Jednak postanowiłam, że jadę. Roksanka nie ma gorączki, to muszę spróbować. Ale boje się najbardziej tego, że dostane bardzo mało punktów. Ale jak to się mówi "Raz się żyje". Trzymam &&&&& :* aby wredna m@pła nie zawitała :) Jak będzie brzuch pobolewał, to weź nos-pe.

doska, a może Ty w ciąży jesteś? :D Grzaneczka też miała zgagę zanim zobaczyła II kreseczki i też jej wykrakałam :D Kochana, kup sobie Reni na zgagę, powinno pomóc :) Ja na zgagę nie mogłam pić mleka, bo gorzej paliło. A poza tym jak jesteś w ciąży i masz zgagę, to powinnaś się cieszyć. Tak jak moje siostry mówiły.. dzieciaczkowi włoski rosną :D Dzieciaczek łysy nie nie będzie (u mnie się sprawdziło) :D
 
Ostatnia edycja:
Kinia, podziw dla Ciebie. Całą noc w pracy i tylko 2h snu. Ja to chodzę dosłownie jak Zomby po 1/2h snu. Mam nadzieje, że szybko przejdzie dziewczynką i będą mogła w końcu wrócić do normalnego życia. Jednak postanowiłam, że jadę. Roksanka nie ma gorączki, to muszę spróbować. Ale boje się najbardziej tego, że dostane bardzo mało punktów. Ale jak to się mówi "Raz się żyje". Trzymam &&&&& :* aby wredna m@pła nie zawitała :) Jak będzie brzuch pobolewał, to weź nos-pe.

doska, a może Ty w ciąży jesteś? :D Grzaneczka też miała zgagę zanim zobaczyła II kreseczki i też jej wykrakałam :D Kochana, kup sobie Reni na zgagę, powinno pomóc :) Ja na zgagę nie mogłam pić mleka, bo gorzej paliło. A poza tym jak jesteś w ciąży i masz zgagę, to powinnaś się cieszyć. Tak jak moje siostry mówiły.. dzieciaczkowi włoski rosną :D Dzieciaczek łysy nie nie będzie (u mnie się sprawdziło) :D

Kochana przed chwilą zrobiłam test ciążowy, oczywiście negatyw.. no ale nie załamuje się na razie bo póki @ nie ma jest nadzieja..
 
Kinia, Doska
to ja &&& trzymam zeby to byly oznaki fasolinki :tak:

Malusiolka
czyli teraz Ty zajmujesz sie lista? :tak: Mi sie @ chyba rozkreca wiec mozesz mnie tam do poczekalni wrzucic, ale nie teraz mozeby byc wieczorkiem albo jutro jak jeszcze komus bedziesz cos zmieniala, zeby po kilka razy nie bylo listy. Chyba ze ktos inny sie nia zajmuje to przepraszam:sorry:

Ja kawuske pije i zaraz moze sie legne na kanapie i poucze:eek::-D Nie chce mi sie ale czas zaczac bo kurcze od czwartku zaczynam przeciez :confused2: Ciagle mysle o tej umowie i mnie to wkurza aggrrr ale z ziolek nie rezygnuje, bede pila je do stbycznia pozniej miesiac przerwy i znow , moze sie cos poprawi:tak:
 
Missia, na razie zajmuje się. Ale proszę Ciebie przypomnij mi wieczorem nawet na PW, to Ciebie wrzucę do poczekalni. A powiedz, czemu do poczekalni, a nie na jakiś inny termin? Nie chcecie się starać?

Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2

Dziewczyny, a co z Wami? II kreseczki, czy @ przylazła. Dajcie znać co z Wami robić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tez pije ziólka... jak narazie nie widze zadnych oznak ich dzialalnosci...
ale skoro juz je mam to bede pic..a moze cos tam zadzialaja:p

też sobie zawsze mówię, że będe je pić, ale jak mi się o nich przypomina, to nadchodzi zazwyczaj owulacja :D

missiiss1301 jak ja Ci zazdroszczę, że możesz legnąć się na kanapie. My nadal w trakcie remontu, którego końca nie widać. Tak to już jest jak się chce zaoszczędzić i robi się samemu... W ramach przetrwania remontu kisimy się w maleńkim pokoiku, gdzie jest tylko łóżko..
 
Do góry