reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Julia a cora za ktorym razem sie udala?
Kinia, u nas to nie jest zle, bo przytulamy sie kolo 17-18, wlaczamy bajke dla dzieci w ich pokoju i buszujemy.Jeszcze nas nie przylapali hahah:rofl2:
 
Hej wszystkim

Ja nie bede testowac w tym miesiacu...@ powinna przyjsc 6-8 i nie moge sie juz do czekac kiedy zaczne nowy cykl :)

Staram sie ignorowac wszelkie objawy chociaz musze napisac ze jest to dziwne ze od kiedy sie staramy to tydzien przed @ zaczyna mnie ciagnac do dolu, boli mnie brzuch, kluje cos po bokach, piersi sa ciezkie,bolace i swedzace itd. Wczesniej nie miala tego, oczywiscie bolalo mnie podbrzusze i jakniki ale bez zadnego klucia czy ciagniecia a teraz??? Albo moj mozg tak dziala albo wczesniej na to zwracalam uwagi... Tez tak macie ???tak czy siak dziwne to jest...bo nie nakrecam sie i mam swiadomosc ze nic z tego w tym miesiacu bo jak nie bylo owu to nie ma mowy o ciazy i tyle :)

Owocnej nocki zycze
 
Witam porannie, za 30 min kończę pracę, wracam do domku i budzę małżowego, żeby dziecię do przedszkola odprowadził, a ja w tym czasie idę spać. Jakoś tak dziwnie się czuję dzisiaj, pewnie z niewyspania, ale taka jakaś jestem nieswoja od w sumie 2-3 dni. Mam nadzieję, że to nie są jakieś złe przeczucia...

W każdym bądź razie pogodnego dnia kochane :)
 
Kontra ja identyczne objawy miałam w poprzednim cyku, nawet wszystkie żyłki było widać:tak: także w tym cyklu olewam moje piersi, niech se robią co chcą wredoty jedne.....

zmykam sie szykowac do pracy
jak wrócę i tak pewnie nie nadrobię bo wy wiecej w tygodniu piszecie:laugh2:
 
Cześć :-)

Ja tylko żeby się przywitać :-) bo lecę do pracy.. :confused2:

Dzisiaj Ovufriend wyznaczył mi owulkę na 1.11 (fajny dzień na spłodzenie dziecka :-D) ale te linie są przerywane, dlaczego? W tamtym cyklu jak mi wyznaczył to była linia nieprzerywana.. Nie kumam :sorry:

Miłego dnia dziewuszki :*

EDIT: już wiem :-D
 
Ostatnia edycja:
Cześć ;-)

nie nadrobię Was na pewno, bo jednak 3 dni "wyłączenia" to jednak sporo, ale postaram się być chociaż na bieżąco

dziewczyny i mam do Was prośbę, możecie spojrzeć na mój wykres bo ja już jestem głupia, dziś ovu wyznaczył mi owulację na 26 dc (pewnie ze względu na zaznaczony w tym dniu śluz rozciągliwy), ja byłam bardziej przekonana, że ovu była w 14 dc, no ale zrobiłam dziś kolejny test i znów negatywny, a to na pewno by już wyszło... no i sama już nie wiem,
wiem, że ten cykl był trochę zaburzony przez chorobę w połowie cyklu, aha i nie bierzcie pod uwagę tych początkowych dni, bo nie mierzyłam tempki ale zakładam, że oscylowała w granicach 36 (zawsze mam taką w I fazie cyklu)
tempka rośnie, na pewno jest to druga faza tylko pytanie kiedy się zaczęła no i czy się jeszcze łudzić...?
 
reklama
Dziewczynki, które miały potwierdzić dajcie znać co i jak, bo już się pogubiłam. Trzeba nanieść poprawki na listę.

S
tarających się: 40

Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
missiiss1301 - @ 7.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,
 
Ostatnia edycja:
Do góry