reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Mam ogromny dylemat. Nie wiem co mam robić. Dzisiaj mam na 14-tą poprawkowy egzamin z teorii, a nic się nie uczyłam. Nie mam jak, bo dziewczynki chorują i od paru dni śpię tylko 1/2h. Na razie Roksanka nie ma gorączki, ale jest marudna i non stop z niej leci (ma rozwolnienie). Pupkę sobie odparzyła i to bardzo :( Kochane, pomóżcie. Czy iść na egzamin spróbować nie ważne zdam, czy nie zdam. Czy dzisiaj odpuścić stracić 30 zł i zapisać się gdzieś za tydzień? Mam mętlik w głowie :(
 
reklama
Witam dziewczynki poweekendowo.


Malusiolka skoro i tak masz stracić opłatę to co Ci szkoda iść. Może akurat dziś zdasz.


Wanda bardzo mi przykro, takie pozytywne posty od Ciebie wychodziły. &&&& oby szybko się udało.


My w piatek pojechaliśmy na groby. Adaś był zachwycony, bo tyle lampek i tak ładnie świeciło. Mnie znowu zaczął męczyć pęcherz w piatek i zaczęłam brać antybiotyk. Teraz już nie wiem czy przerywać staranka w tym cyklu, czy nie ?? Jak myślicie ?? Jeszcze mi zostały 2 dni antybiotyku. Czuję się po nich fatalnie (ból brzucha, mdłości). Niestety muszę wyleczyć ten pęcherz bo będzie to do mnie wracać co chwilę.
 
Dziękuję dziewczyny :* Mój M właśnie dzwonił i to samo co Wy mówił. Warto spróbować, a jak nie wyjdzie to się nie załamywać i próbować dalej.

Gochston, problemy z pęcherzem to nie przelewki. Ja kiedyś chorowałam na pęcherz. I teraz przy przeziębieniu przewiało mnie i co chwilę latam do łazienki. Ale nie musisz rezygnować ze staranek. Chyba, że na prawdę źle się czujesz <przytul> :*

Grzaneczko, jak się czujesz? :*
 
Malus
idz jak najbardziej :tak:&&&&&& i pewnie tym razem kiedy nie jestes przygotowana, ba kiedy myslisz ze nie jestes przygotowana, sie uda;-)

Phoebe, Natusia
no bb jest mega uzalezniajace! I chyba jednak nie zapomne o was ;-) choc jak zaczne prace napewno mniej mnie bedzie ale jak tylko dostane umowe normalna to dzialamy :-D


dzisiaj na wyschnietm tescie jest kreska rozowa jak od dlugopisu, @ jak narazie sie nie rozkrecila, czasem pachwiny mnie ciagna. Wiec Malus dam znac co ze mna odnosnie listy.
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka robiłam posiew jakiś czas temu i wyszły bakterie - nie było ich dużo. Lekarka mówiła, że w sumie takiej ilości się nie leczy jak nie daje objawów, ale przepisała antybiotyk jakby pojawiły się objawy. Zauważyłam, że jakiś spadek odporoności, czy po @ pęcherz mi się odzywa, więc wole zaleczyć, bo będzie to do mnie wracało. Tym bardziej, że mam antybiotyk zgodny z antybiotykogramem. Mam tylko nadzieję, że potem jakaś grzybica się nie przypląta, ale biorę probiotyki.


Owu za 2 dni przewiduje dni płodne i wtedy kończe brać antybiotk. Podejrzewam, że owulacja będzie za 3-4 dni.
 
Malusiolka możesz dopisać mnie do listy? @ na 29.11. Z góry dzięki...
Piszę z komórki i nie bardzo potrafię sama to zrobić. A jak będę w domu na kompie to lista będzie już pewnie sporo stron do tyłu ;-)
 
Gochston, w takim razie trzymam &&&&&&&&& :) Ja miałam bakterie w moczu jak byłam w ciąży z Oliwką. Pamiętam, że lekarz prawie pod koniec ciąży pobiera posiew, a mi akurat nie pobrał i nie zrobił żadnych badań. Po urodzeniu Oliwci okazało się, że mam bakterie i mała dostawała antybiotyk przez welfron ;/
 
reklama
Wandzia, wpisana :* Ciesze się, że jednak postanowiliście starać się :) &&&&&&&& za Was :*

S
tarających się: 41

Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
missiiss1301 - @ 7.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,
 
Do góry