reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

hej, dziewczyny to urządzenie to BIOSELF wkaźnik płodności, codziennie rano mierzysz temperaturę o tej samej mniej więcej porze i pokazuje ci płodność jak lampka czerwona miga bardzo szybko - to jest owulacja, a jak tylko dni płodne to ciągłe czerwone, a jak nie płodne to na zielono..mi na początku to pomogło, teraz już sama wiem kiedy te dni są, a na początku byłam zielona.. zamawiałam to w interneci za ok 380 zł..papapa
 
reklama
Julita, zapraszamy do dyskusji o wszystkim i o niczym :-)

Jak nas podczytujesz to wiesz, że niektóre z nas już zaciążone inne dopiero się starają, a niektóre starać się będą w przyszłym roku, nie wcześniej.

Także śmiało do nas dołączaj i pisz o swoich lękach i obawach, a my je rozwiejemy :-)

Widzę, że Twoja córcia niewiele starsza od mojej :)
1/5 2010? dobrze liczę?
a no do maja nie doczekałam i Maja jest z 30 kwietnia:)

My po cichu przymierzamy się do staranek w sierpniu przyszłego roku, muszę odczekać jak mała podrośnie po gdybym podobnie znosiła ciąże to nie dałabym sobie z nią rady:(
 
Witam:)
Kasia trzymam kciuki za dziewczynke:) Wiem co czujesz, bo ja też bardzo chce miec córe:)
A ja jakoś mam metlik w głowie czy starac sie czy nie no ale mamy jeszcze rok wiec zobaczymy..
 
Witam nowe przyszłe i obecne staraczki

Kasia widzę ze sie porządnie bierzesz do starania od razu z grubej rury. Drogie to urządzonko oby sie sprawdziło.

Julita mój miał być z 30 kwietnia ale stwierdził ze maj lepszy i urodził sie pierwszego.

A ja dziś na śniadanie bigos jadłam:-). W nocy mi sie zachciało to wyjęłam z zamrażarki. Chyba w końcu zacznę tyć po takich śniadaniach.
 
Ostatnia edycja:
Bunny bigos na śniadanko wow:) a na obiadek co?:D:D

Dziewczynki a co robicie na 2 urodziny maluszków? Bo ja w ogole nie mam pomysłu co zrobić..
 
Julita- witaj wśród nas ja się staram od maja przyszłego roku :)
witaj Bunny miło ,że jesteś
u nas już końcówka remontu jeszcze zostało malowanie i zafugowanie płytek i będzie po robocie
 
no hej my już po obiedzie i córa słodko śpi...ja znów niewyspana ale to pikuś...w końcu kiedyś się wyśpię...kiedyś. robie ozdoby wielkanocne....w sumie to zaczynam od dupy strony bo trzeba by było najpierw posprzątac ale jak chodzę taka nie wyspana to zawiele mnie sie nie chce....muszę poprac chodniki do kuchni i dywan w pokoju ale do tego to trzeba weny...

witam świerzynki i nie świerzynki...

sprzęt drogi ale się chyba opłaca po pierwsze jak ktoś próbuje zajśc w ciąze po drugie jeśli ktoś nie chce zajść w ciąże i po trzecie jesli ktoś nie lubi ogumienia no nie? same korzyści
 
Dablica- ja puki nie chcę to stosuję kalendarzyk , bo M nie lubi ogumienia ,ale to trzeba się liczyć z tym ,że te 9 dni w miesiącu trzeba się wstrzymać z przytulankami ,a i cykle różne bywają to czasem i więcej dni jak by któraś chciała to mogę podpowiedzieć jak się sterować kalendarzykiem ja mam np cykle 28 dni więc biorę kalendarzyk i notuję dzień rozpoczęcia się @ odliczam dni do owu czyli skoro @ jest pierwszym dniem cyklu to liczę ,że 14 dzień to będzie połowa cyklu więc przypadnie wtedy owulacja zakreślam 4 dni przed i 4 dni po i w te dni się nie przytulamy ewentualnie przytulamy się z gumką , a pozostałe dni hulaj dusza , ale ja obserwuję śluz do tego jeszcze i taką metodę stosuję już no 5 rok małżeństwa leci i w ciążę nie zaszłam zobaczymy jak to będzie z zajściem:)czy sobie dobrze wyliczę i czy trafimy o to jest pytanie , mam ten plus ,że mnie owulacja boli i ją czuję.
 
ja kupiłam ten wskaźnik płodności bioself jak planowalam pierwsze dziecko, teraz już go nie używam, bo wiem kiedy są jakie dni..
mój mąż własnie malego usypia a ja mam już wolny wieczór:) a wy o której kładziecie dzieciaczki spać? ja się staram przed 20 a wstaje mi tak o 7 czasem pośpi dłużej, no w końcu chłopak juz duzy:p
 
reklama
ja kupiłam ten wskaźnik płodności bioself jak planowalam pierwsze dziecko, teraz już go nie używam, bo wiem kiedy są jakie dni..
mój mąż własnie malego usypia a ja mam już wolny wieczór:) a wy o której kładziecie dzieciaczki spać? ja się staram przed 20 a wstaje mi tak o 7 czasem pośpi dłużej, no w końcu chłopak juz duzy:p
Kasiu ja staram sie małą uśpić przed 21 ale ona jest anty śpiochem, od małego nie lubiła spać:(

Mała dziś wyszalała się na dworze, zrezygnowała nawet z drzemki popołudniowej:(

Jeśli chodzi o nas, to nie zależało nam aż tak bardzo na płci dziecka, teraz też nie co będzie to będzie byle było zdrowe:)
 
Do góry