reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
kasiu- a ja Ci się wcale nie dziwię że pragniesz córki. Masz syna i to ogromna radość ale dziewczynka jakoś tak trafia do serca matki...wiem bo sama mam dziewczynkę i pewnie gdyby było inaczej to też bym chciała dziewczynkę....paulina ja wiem że zdrowe ma być najwaznieszje ale jeszcze jakby płeć była taka jaką byśmy sobie zażyczyli to było by super...a skoro kasiu tobie sie nie spieszy to próbuj....są podobno jakieś diety specjalne chyba zakwaszające żeby mieć dziewczynkę no i tak jak pisałaś przed owulacja małe co nie co.....ja nie chciałam cie zdołować Broń Cię Panie Boże tylko pokazać że natura czasami ma za nic nasze starania i działa jak jej się podoba....ja tam trzymam kciukasy za śliczną dziewuszke u Ciebie i u siebie drugą też....
 
dziękuję dziewczyny!!! czuję takie napięcie w podbrzuszu,ale to pewnie z wrażenia, bo za wcześnie na zagnieżdzanie się...za 2 tyg się wyjaśni, a wy ile cykli starałyście się o dziecko? nam się udało w trzecim.. tak w 17 dc, bo wiem kiedy mam owulację..miałam nawet urządzenie do mierzenia temperatury i pokazywało też jaki czas jest czy płodny czy nie ...
 
Hej kochane
Nie macie pojęcia jak tesknię. Niestety życie mnie ograniczyło do minimum kontaktu z kompem. Tak to już jest, ze jak wracam z pracy to zaraz jadę na rehabilitację z Milą albo Paweł idzie na swoja a my na spacer. Potem trochę zabawy, szybkie domowe obowiązki czy zakupy, kapanie Mili , kładzenie jej spac, gotowanie obiadku i robi się 10. A do tego mam sporo pracy na kompie. W weekend natomiast jest tyle do zrobienia, ze czasu mało na oddychanie.
 
kasia o prosze co to za sprzęcior? weź opowiadaj gdzie go i za ile kupić bo ja nigdy nie wiem kiedy mam owulacje... a przydało by sie wiedzieć kiedy można zasamakować małe co nie co a kiedy nie...
 
witam:)
podczytuje Was pomału ale troche boje się dołączyć, tzn bardzo chciałabym drugą dzidzię ale pierszą ciąże przeszłam fatalnie:(
teraz się boje:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry