reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Cześć julita :-)
kasia tak piszesz ze Ci się chce tego dzidziusia ze normalnie jak Cie czytam to mi się też zachciewa :-D
U nas z jedna drzemką popołudniową 2 godzinną mały idzie spać o 19:00-19:30 a wstaje ok 7:00 ale wiadomo, róznie to bywa, raz chory raz gdzieś dłuzej posiedzimy itd
jord widzę ze i fotka do suwaczka w końcu wskoczyła ;-)
bunny ojjj ale bym bigos zjadła!!! Ale czy ja wiem czy na śniadanie :-D Ahh te uroki ciąży ;-)
diablica a co to za ozdoby robisz?? Ja to antytalent jestem w tym temacie...
 
reklama
dziewczyny a nie boicie się drugiego porodu???
ja mam duży uraz po pierwszym i raczej powinnam mieć cc z racji wąskiej miednicy ale jakoś nikt o tym nie pomyślał:(
teraz zastanawiam się czy nie zdecyduję się od razu na cc
 
julita ja miałam od razu robione cc bo syn był za duzy i nie dałabym rady urodzić go sama, poprostu by nie przeszedł przez kanał rodny. Także po moich doświadczeniach ja 2 porodu się nie boję i jeśli będzie taka mozliwosć to chciałabym następnym razem urodzić naturalnie, no ale wiadomo dziecko najważniejsze i jeśli trzeba będzie zrobić 2 cesarkę to nie ma dyskusji.
Długo rodziłaś...?
 
julita ja miałam od razu robione cc bo syn był za duzy i nie dałabym rady urodzić go sama, poprostu by nie przeszedł przez kanał rodny. Także po moich doświadczeniach ja 2 porodu się nie boję i jeśli będzie taka mozliwosć to chciałabym następnym razem urodzić naturalnie, no ale wiadomo dziecko najważniejsze i jeśli trzeba będzie zrobić 2 cesarkę to nie ma dyskusji.
Długo rodziłaś...?
no powiem ci że bóle zaczęły się o 1 w nocy ale do rana przekimałam rano ok 9 miałam już silne co 10-8minut o 11 byłam na porodówce do 16 wychodziłam z siebie a urodziłam dopiero o 18 ostatkiem sił...ale widok mojej córy był cudowną nagrodą za ten paskudny ból:)
 
Julita ja miałam cc robioną na ostatnia chwilę by ratować życie dziecka. Pomimo 7 godzin bólu i tak było cc. Na razie sie nie boję porodu przyjdzie na to czas a wtedy pewnie będę uciekać z porodowki.

Meklaudia jeszcze nad tym nie myślałam ale może grilla zrobię. Będę sie nad tym zastanawiać jak lub jeśli dostanę zwrot podatku

Paulinka zapraszam serduszko kilka paczuszek jeszcze mam w zamrażarce chętnie sie podziele

Kasia moje kochanie chodzi spać przeważnie o 22 czasem 21.30. Wstaje 8.30 i o 13 ma drzemkę dziś trwała 2 i pół godziny.

Diablica pochwal sie później co tam zrobiłaś pięknego

Kobieta Jordzik ma racje w końcu mój brzuszek i ufoludek w nim najlepszym przykładem
 
ja nawet sie nie staram wszystkim odpisać bo nie pamiętam co i komu jeszcze pomylę....

Jord- japońce? gdzie ? tu ?u mnie? w sumie nie którzy to nawet przystojni choć malutcy.....może być...akurat męza nie ma hahaha

paulina- a no takie jajo robie co kiedyś obrazek wkleiłam....z wkładką potem może wkleję jak zrobie...a ty myślisz że ja co....taki artysta? nie dowiesz sie jak nie spróbujesz i ja własnie próbuje jak wyjdzie tak wyjdzie.

julita- mój poród był w porównaniu z twoim wyprawą na bachamy z martini z oliweczką więc zamilknę...ale mimo wszystko tak myśle że bałabym sie drugiego porodu...bo to jednak powazny zabieg? czynność? no jak to nazwać nie wiem ale to coś powaznego i każdy jest inny więc może mi sie drugim razem nie przyfarcić.

o tym ssprzęcie to ja na powaznie pomyślę bo ja też gumaków nie lubię a i może do zapładniania sie przyda hahaha

klaudia- ja do urodzin mam daleko, tych drugich urodzin....ale roczek wyprawiałam na 17 osób jak dobrze pamiętam i kupa żarcia i jescze więcej roboty....2 nie wiem jakie będą bo jak znów zrobię taką impre to sie przyzwyczają i co roku będa chcieli
 
Hej dziewczynki mnie mniej ale pogoda piękna więc dużo czasu spędzamy na dworze:cool2:

Kasia fajnie że już starania pełną parą :-D

A ja łapie dołka bo mieliśmy zacząć teraz starania a tu lipa:-(

Diablica pochwal się jajem, ja już zakupiłam składowe na jajo ale jakoś nie mam weny by do niego przysiąść. Święta zapasem więc trzeba wykrzesać tę wenę na klejenie:-p i zostały jeszcze do zrobienia kartki wielkanocne do zrobienia:szok: oj trzeba zabrać się do roboty.


Witam nowe staraczki, znajdę zaraz naszą listę i po proszę Was o dopisanie się do niej:-D
 
Nasze sukcesy:
Bunny86- syn 05.2010, termin porodu: 01.09.2012
Karola- 27 lat, syn 08.2009, termin porodu: 10.09.2012

Nasze starania- trzymamy &&
Kinga- 26 lat, syn 12.2006, starania rozpoczęte
Sylwiad- 22lata córka 07.2010, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania rozpoczęte
Lile- 27 lat, syn 11.2010, starania rozpoczęte
Anna2101- 19 lat, córka 09.2011, starania rozpoczęte
Kasiaip83- 29 lat, syn 10.2007, starania rozpoczęte


Poczekalnia
Phoenix- 27 lat, syn 09.2009, starania kwiecień/maj 2012
Joweg- 20 lat, starania maj 2012
Trojan85- starania maj 2012
Diablica3010- 27 lat, córka 11.2010, starania maj 2012
Kamea- 28 lat, syn 01.2010, starania czerwiec 2012
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
JustkK- 28 lat, syn 10.2009, starania jesień 2012
Magdzik20-22 lat, syn 08.2010, starania zima 2012
Jord- 28 lat, córka 05.2010, starania 2013
Leno_no- 22 lat, syn 09.2009, starania 2013
Paulinka109- 25 lat, syn 10.2010, starania luty/marzec 2013
Kobietka- 25 lat, starania maj 2013
Paulina.oo- 19 lat, starania wakacje 2013
Wisieńka-syn prawie dorosły, córka 07.2011, starania w planach
Zonqa-28 lat, syn 10.2009, starania w planach
Ciocia Klocia-28 lat, córka 6 lat, syn 4 lat, starania w planach

 
reklama
Witam juz prawie weekendowo po całym tygodniu w pracy nasze o wolnym dniu:)
Dzien zapowiada sie piękny słoneczny ciepły super:)
 
Do góry