reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
MeKlaudia- witaj w naszym gronie:)
super ,że nas przybywa , mnie jest mniej bo mamy remont mały i nie mam za bardzo czasu na bb, ale pamiętam o Was i cieplutko pozdrawiam :*:*
 
hej, hej!!! no to teraz pozostaje tylko czekać na efekt przytulanek:p a jak nie to kolejny miesiąc...,mam wielka nadzieję i będę zdawać relację na bieżąco... papapq muszę szykować kolacyjkę małemu..
 
trochę poszperałam w internecie i z moich wyliczeń wynika,że jak się uda to będzie chłopiec( prawie sama owulacja:(...a tak chciałam dziewuszkę..więc jak teraz nie wyjdzie to nie będę aż tak rozczarowana i z chęcią podejmę staranka w kolejnym cyklu...co tu tak cicho o tej porze , dziewczyny a jeszcze jedno - znacie jakieś dziewczynki z owulacji? są takie przypadki??
 
a ja ci powiem że to bez względu na owulacje co ma być to będzie....moja ciotka 5 razy próbowała przed owulacją po owulacji i ma 5 chłopaków

dziewczyny w sobotę akcja mycia okien wieć kciuki za piękną pogodę bo mam tych okien do mycia od ciula
 
diablica dzięki za pocieszenie, wiem ,że nie ważne co będzie byleby zdrowe, ale tak mi się marzy malutka dziewczynkeczka, a co do pogody to ponoć ma byc:) papapa miłego dnia...
 
dzień dobry....jestem ale na chwilkę....zbieramy sie i jedziemy do rodziców męża na troszke.....może jakiś spacerek albo odwiedziny na placu zabaw? zobaczymy...
 
reklama
Witajcie ja wpadam się przywitać
Diablica- miłego wypadu życzę
ja mam nadal remont ,ale tak w skrócie co u mnie szukam pracy nadal i nadal nic już tracę nadzieję, co do mojej diety to schudłam te 4 kg i waga stoi w miejscu też już tracę nadzieję na figurę modelki na lato :wściekła/y:, ale zobaczymy może jeszcze waga spadnie mam nadzieję bo się nie poddaję jem malutko już nawet głodu nie czuję bo się przywyczaiłam do małych porcji
kuchnia nasza nabiera kształtu ,a i najnowsza wiadomość zostanę ciocią moja koleżanka jest po raz drugi w ciąży :)a ja stoję w miejscu jak zwykle:sorry2:
Kasia trzymam kciuki za dziewczynkę &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry